reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG ( 3D , 4D, genetyczne)

reklama
wielkie dzieki za odpowiedzi, właśnie tak chcę jakoś wymyślić żeby dzidzia była jak największa, ale zeby jeszcze cos bylo widać... chyba faktycznie pojde przed samymi swietami, to bedzie 24-25 tc:) zastanawiałam się czy to nie za póżno, ale skoro mówicie ze do okolo 28tc niezle widać to powinno byc idealnie
 
Ja przed chwilą się zapisałam :) Już doczekać się nie mogę. To będzie 21 tydzień, ale dwójka w brzuchu więc lepiej teraz bo potem się pozasłaniają i nic nie wyjdzie jak będą za duże. :)
 
ja miałam robione już w 13 tyg o ile dobrze pamiętam (przy okazji usg genetycznego), i bardzo dobrze było widać, wszystkie szczegóły bardzo wyraźnie :)
 
Ja miałam połówkowe 4D w 22 tyg.ciąży i mam śliczne focie i filmiki mojego syneczka jak buszuje w brzusiu:)Piękne wrażenie i cudowna pamiątka:)
 
Moja niunia od początku leży pośladkowo, więc nóżki i rączki na przed twarzą co uniemożliwia zrobienie zdjęć buźki.
Na ostatniej wizycie na chwilę się dwróciła ale zanim lekarz przełączył się na 3D4 to spowrotem się schowała......nie będę mieć takiej fajnej pamiątki.
Takie usg najepiej wykonywać do 24-25 tc.
Potem dziecko jest za duże, żeby je w całości objąć;-)
 
reklama
tak, pamiątka jest fajna, aż mi szkoda że jak moja mama była w ciąży to takich cudów nie było ;)
Chętnie zobaczyłabym samą siebie na tak wczesnym etapie :D

szkoda że tyle to kosztuje, ja płaciłam 300 stówki, ale w sumie to było całe usg genetyczne razem z wizytą lekarską.
Chociaż przyjaciółka oświeciła mnie, że w Warszawie na przykład jest jeszcze drożej :eek:
 
Do góry