reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ja chyba dalej idę sprzątać... ale się cieszę z Royanną! :-D Stwierdziłam że trzeba łóżeczko przygotować dla Synka, tak jak Royanna, to może wtedy zechce się urodzić :sorry: Nałożyłam więc prześcieradełko na materac i położyłam w łóżeczku rożek, o wiem co zrobię - zainstaluję monitor oddechu :) Będzie już przynajmniej gotowe :) Gosia nie martw się - my też w końcu urodzimy :)
 
reklama
Gosia Pyszczek zaraz i wy urodzicie!!!:tak: i też oby tak szybko wam poszło kobietki kochane! :-)

mój Filip jak sie urodził miał 3300 i 56cm :happy2:
 
Ale Royannka miała ekspresowy porówd!!! :-) Strasznie się cieszę :-) a jeszcze rosół rano chciała gotować :-D

Gosiu, Pyszczku Wam też życzę takich szybkich porodów! :tak: niedługo i Wasi synkowie będą na świecie :tak::-)

Ja od wczoraj chodzę taka podekscytowana bo wczoraj wieczorem moja przyjaciółka Gosia urodziła córeczkę Oliwkę :-) miała cc bo mała ważyła 4300! :tak: Obie czują się dobrze :-)
 
Kinga no ja wiem że to już niedługo, więc staram się nie wariować tylko czekać spokojnie w miare możliwości, co ma być to będzie :tak:

Paula niezła waga córeczki Twojej koleżanki :eek::-) ale faktycznie, jak rodzi się nowy człowiek, to ja tez tak mam że jestem cała podekscytowana chociaż mnie to osobiście nie dotyczy ;-)
 
Chociaż ja czuję że u mnie nie będzie takiego szybkiego porodu :sorry: tym bardziej że to pierwszy raz :tak: ale Royannce za pierwszym razem też szybko poszło z tego co pisała - Ona chyba jest stworzona do szybkiego rodzenia dzieci :-D Ale jej fajnie! Czekam już na foteczki Alanka Michała :)

Ja sobie myślę, że po tym jedym fałszywym alarmie u mnie, będę tyle w domu czekać aż będę tak jak Royannka miała skurcze co 5 min i bardzo bolesne...no chyba że nie wytrzymam i wcześniej pojedziemy na IP..
 
Pyszczku ja tez ide sprzatac...a jaki masz monitor oddechu??tez sie nad tym zastanawialam??

Paula duza dziewczynka..ja sie tez oawiam ze maly bedzie wazyl ponad 4kg i pewnie znowu mi cc nie zrobia:-(
 
a ja po zakupach :)
oto moja najwazniejsza dzisiejsza zdobycz:-):cool2:

wyobrażacie sobie co to będzie się działo, tym bardziej że na mojego męża kolor czerwony działa jak płachta na byka:-D;-)
a co tam, szaleć to szaleć..

Woow Kinga :blink::blink::blink::eek::-):-):-) super!!! mąż napewno będzie zachwycony jak Cię w tym zobaczy!!! :tak::-D:-D
 
reklama
Do góry