reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

dzien doberek
ale pogoda......olaboga.....a jak w nocy lalo i wialo...............i co tu robic w taka pogode!!!!!!!!!!!!!
wyjsc sie nawet nie chce....wrrrrr.......
a ja sprawdzam co u Was sie dzialo,jem sniadanko i pije kawke co mi moj A zrobil:):))
 
reklama
Hejka ale zimno co??Kurka a ja muszę lecie jeszcze dziś do miasta bo zapomiałam że Amelia na urodziny dziś idzie:szok: muszę coś kupic ale nie wiem co chyba jakąś grę, no i chyba kupię tą czarną farbę sobie choc niektórzy mówią że nie mam farbowac ale ja chyba potrzebuję zmiany :-D spadam dokończyc obiadek a i dziewczyny czy widzicie suwaczek młodego z zembolami bo ja widzę link, a poprzednio była buźka i nie mogę tego zmienic nie wiem co się stało:sorry::eek:
 
kaja ja rowniez widze tylko link wiesz co mi ostatnio moje wszytskie zginelyy suwaczki ;/ a po kilku chwilach normalnie sie pojawily :) Zycze udanych urodzinek Nieh Amelka sie wybawii :))
 
Witam sie dosc puzno
jest tak paskudna pogoda ze nic mi sie niechce mam takiego lenia powinnam sie wziasc za robienie obiadu a siedze na kanapie i ogladam z dziecmi bajki i nadodatek przez ta pogode tak mnie potwornie glowa boli
 
Sylcia dzięki, Alex ja też mam lenia ale... zmuszona jestem parę rzeczy zrobić choć tak baaarrrdzo mi się nie chce:-( Kurka ty to masz problemy z tą głową biedulka:szok::zawstydzona/y: mam nadzieję że ci przejdzie. Dziewczyny czy widziałyście tu gdzieś czarne farby do włosów ale takie z odcieniami jak w Polsce np czarny z granatem czy lekko czerwony no wiecie mam nadzieję o co mi chodzi, bo jeszcze zastanawiam się nad ciemnym brązem:cool: A mój mały dziś taki maruda:confused::dry:
 
Ja gdzies widzialam czarny z odcieniem fioletu czy granatu ale nie pamietam gdzie gdzies w cresent center ( chyba tak to sie pisze )
Emilka widac czuje sie juz lepiej wiedz moze jutro wpadne do Ciebie zobaczymy jak sie jutrzejszy dzien nam potoczy

A tak mi sie teraz przypomnialo jak pytalas o ta farbe ja tez sie kiedys farbnelam na taki kolor jeszcze za czasow liceum ale ja glupia farbnelam sie z bladu na czarny granat ( tak sie ten odcien nazywal ) no i mozecie sie domyslec co bylo dalej wyszedl mi fioletowy


A i mam pytanko gdzie wy tu kupujecie zel do higieny intymnej i jedwab do wlosow bo ja sobie przywoze z PL bo nigdzie tu znalesc nie moge
 
Ostatnia edycja:
reklama
Alex ja z jedwabiem to ci nie pomogę, bo nawet nie wiem do końca co to tylko wiem że do włosów ;P a płyn to kupuje w Polskim maja intime < jakoś tak mi pasuje> i ostatnio kolezanka dała mi z avon, < ale nie wiem czy jest ok bo jeszcze mam tamten> wiem że Justysia się tym tu zajmuje to może ona wie czy dobry ale na shopingach tez to dostaniesz nazywa sie feminine wash chyba tak się pisze
 
Do góry