reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

po prostu dno... mąż powiedział mi, że wstyd mu za grubą żone... :( :(

ja zawsze jak wstaje to biore i lykam jedna tabletka bo mozna kupic w plynie lub w pixach i jak poszlam sie umyc zanim zrobilam sniadanie to minelo z 30min i jesz. ocet powoduje ze szybciej sie najadasz i mniej w ten sposob jesz a z polaczeniem z chromem jak dla mnie bylato super dietka bo chrom wyrownuje poziom cukru w organizmie i nie masz ochoty na podjadanie.
ocet na30 min przed kazdym posilkiem

tu masz troche wiecej info o occie jablkowym
Ocet jabłkowy

Dzięki :tak:

Klucha A zaprzestałaś już tej dietki nie ma jojo?
No właśnie, dobre pytanko :tak:
 
reklama
jak przestalam to przytylam 15 kg ale to przez ciaze, pomiedzy przytylam 2kg i pol roku tak sie trzymalo az zaszlam w ciaze.
teraz na razie biore chrom i ocet bo mam jeszcze 6 kg do zrzucenia, ja sobie chwale jem tak jak jadlam tylko mniej dzieki octowi i chromowi nie czuje glodu i nie jest to cos strasznie zlego dla organizmu,
 
Ja bardzo duzo dobrego slyszlam o aqua slim,jest niedrogi jedna saszetka kosztuje okolo 1.50 zl,jest to proszek ktory rozpuszcza sie w 1.5L wody mineralnej i pije caly dzien,podobno hamuje apetyt,uzupelnia plyny w organizmie i pomaga w w spalaniu tkanki tluszczowej.Moje kolezanki chudna dzieki aqua slim i bardzo to sobie chwala:tak:.
Ja to zaczne stosowac po urodzeniu dziecka,jak nie bede karmic piersia:-)
 
jeszcze sporo ciazy ci zostalo a ty juz diete planujesz po???

nie slyszalam nic o tym specyfiku ale moze rzeczywiscie dobry. a to jedna saszetke dziennie sie pije???
 
Ja musze schudnąć z jakieś 13 kg i jest mi ciężko. Kiedyś stosowałam z mężem dietkę, nie była drastyczna i schudłam 8 kg a teraz jakoś nie umiem się zmobilizować Znów wykupiliśmy na miesiąc i mąż schudł szybciej ode mnie, on stracił 5 kg a ja 2,5.I jakoś wcale mnie to nie mobilizuje. Odżywiamy się w miarę zdrowo, mamy tylko słabośc do słodyczy. Staramy się je ograniczać.Ale jutro pójdę do apteki i faktyczie kupię sobie parę saszetek aqua slim i zobaczymy. U mnie problem polega na tym, że ja mam słabą przemianę materii. Nie pomaga błonnik, activia.Na aerobic też nie mogę chodzić bo jestem p0o 6 operacjach stawów biodrowych i nie wolno mi wielu ćwiczeń. A swoją drogą czy to prawda, że błonnik zmniejsza działanie tabletek antykoncepcyjnych?Koleżanka mi to kiedyś powiedziała, ale nigdzie nie znalazłam potwierdzenia tego.
 
hej. Ja w trzy miechy przytyłam 15kg. nosiłąm się z tym 6 lat! nie mogłam zrzucić ani kilograma. Potem ciąża czyli dodatkowe na plus. ostatecznie z 54kg wskoczyłam na 74:szok: Mąż dzielnie to znosił, ale odbiło się na sexie i całej reszcie okazywania uczuć:sorry: Pewnego dnia mi powiedział, że mi kupi wszystko, ale żebym schudła choć te 5kg!!!:-D:-D:-D . W pół roku schudłam 14. Zeszłam 4 numery niżej. nie waże tyle co na początku, ale podobam się sobie, mężowi też. Waga trzyma się już 3 m-ce.pozdrawiam i powodzenia:tak:
 
Dla mnie wszystkie diety to dno....To nic nie pomaga...no moze na krotki okres czasu...zeby schudnac nalezy ograniczyc tluszcze.!!!!!!!!!!!!!!!..Ci co maja nadwage powinni zjadac ogolnie 30 gram tluszczu dziennie...Spojzcie na opakowania produktow ile w takim serze czy innych rzeczach jest tluszczu...Jesli bedzie sie jadlo wiecej jadlo to nie schudniecie:no: Taka prawda....Jak juz osiagnie sie wymarzone kg.mozna zjadac do max 60 gram tlusczu....Jesli bedzie sie go zjadac wiecej znowu sie przytyje...:tak:
 
Dla mnie wszystkie diety to dno....To nic nie pomaga...no moze na krotki okres czasu...zeby schudnac nalezy ograniczyc tluszcze.!!!!!!!!!!!!!!!..Ci co maja nadwage powinni zjadac ogolnie 30 gram tluszczu dziennie...Spojzcie na opakowania produktow ile w takim serze czy innych rzeczach jest tluszczu...Jesli bedzie sie jadlo wiecej jadlo to nie schudniecie:no: Taka prawda....Jak juz osiagnie sie wymarzone kg.mozna zjadac do max 60 gram tlusczu....Jesli bedzie sie go zjadac wiecej znowu sie przytyje...:tak:

Bo dieta to nie tylko dieta ale zmiana sposobu zycia;-)jak raz sie zdecydujsz,ze nie jesz tego czy tamtego to musisz sie trzymac tak do konca zycia.Nie tylko trzeba ograniczyc tluszcze ale i cukier..albo przedewszystkim cukier...bo to on zamienia sie w tkanke tluszczowa...a tluszcze,co niektore,sa nam potrzebne do prawidlowego funkcjonownia oganizmu.
Ja jem wszystko....niczego sobie nie odmawiam,ale w rozsadnych ilosciach.
Chudzina nie jestem,bo waze 70 kg....a z 65 czuje sie dobrze,chcialabym zrzucic te 5 kg....potrzebuje tylko wiecej ruchu,bo jestem za tym,ze wystarczy naprawde sie ruszac a waga sama spada...dieta to czesto za malo.Ale my to wygodne jestesmy...chcialybysmy napic sie wody z aqua slim i byc....slim:-D hehe
Ale niestety,trzeba ruszyc dupsko spod kompa i wyjsc na spacer albo tak ze 100 brzuszkow;-)
 
reklama
Do góry