reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

O ja też muszę taki syropek zrobić ,bo dawno nie robiłam.
Agnes ja nie trzymałam dłużej jak tydzień w lodówce.
Aha pamiętaj ,żeby nie dawać małej po godzinie 16 a dorosłym po 18.
Ten syrop działa jak Mucosolvan bardzo mocno wykrztuśny jest)
A z jakiego przepisu robiłaś?
Z cukrem czy z miodem i cytryną?
Ja lubię z cukrem miodem i cytrynką mniammm.

aha czyli jak dzis nie włozyłam go przez cały dzień do lodówki to jest do wyrzucenia tak?bo stoi na chłodnej werandzie?:sorry:

ja robiłam z cukrem ale chcę zrobic teraz własnie z miodem i cytryną :tak::tak::tak::tak:

jejku jak Tobie moze to paskudztwo smakować???:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok: bleeeee ja jak to czuję to mi na wymioty się zbiera:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D


i jak go trzymasz w lodówce to dajesz taki zimny?czy ocieplasz przed podaniem?
 
reklama
aha czyli jak dzis nie włozyłam go przez cały dzień do lodówki to jest do wyrzucenia tak?bo stoi na chłodnej werandzie?:sorry:

ja robiłam z cukrem ale chcę zrobic teraz własnie z miodem i cytryną :tak::tak::tak::tak:

jejku jak Tobie moze to paskudztwo smakować???:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok: bleeeee ja jak to czuję to mi na wymioty się zbiera:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D


i jak go trzymasz w lodówce to dajesz taki zimny?czy ocieplasz przed podaniem?
kochana ja kupuję u nas na bazarku malinowy miód.pyszny i jaki zapach mmmmm...
I ten miód bardzo fajnie łagodzi smak i zapach.
Jeśli stoi na zimnej werandzie to nic się nie stało.
Na pierwsze 12 godzin może stać nawet w normalnej temperaturze pokojowej.
Ja daję prosto z lodówki tak samo jak antybiotyki.
Małej to możesz i tak dać max.3 x po 5 ml czyli po łyżeczce do herbaty,więc od takiej małej dawki to nic jej nie będzie nawet jak zimnego się napije.
 
reklama
nie musisz.
On jest na pewny dobry jeszcze.
Przecedź go tylko ,bo za mocny naciągnie i będzie gorzki aż w smaku.
Przecedzony przelej do słoika i zakręć.
W takiej postaci może stać do 7 dni.
ale na pewno się nie zepsuł????
bo ja go robiłam wczoraj wieczorem przed 20.00 chyba jakoś tak i stał całą noc i cały dzień na tej chłodnej werandzie
 
Do góry