reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
DOMINIKU NASZ KOCHANY ROŚNIJ NA POCIECHĘ MAMY,TATY ORAZ SIÓSTR BO JUŻ JESTEŚ DUŻY ZUCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wszystkiego najlepszego w dniu urodzin dla Dominika Dowiklusi życzy Malinka z rodZINKĄ:happy::happy::happy:


Dołączam sie do życzeń :-)

A wogóle to sie Witam :-) mąz poszedl do kardiologa ,Zuzię jeszcze nei puściłam do szkoły ,Gabi lepiej a ja mam jechać jak mąż wroci do Tesco zlożyc CV na 1/2 etatu na kase może sie uda Parę groszy wpadnie jak uda mia sie dostac :tak:
 
witam sie z kwaka
nocka szybko zleciala.moje panny wlasnie wstaly i pogladaja jedynke

u nas nawet ladnie za oknem, a ja po 12 bede usiala leciec do szpitala.
moja mama wziela wczoraj wiki di prababci, jak po nie pojechalismy to byla tam taka przyszywana ciotka, ona pracuje w szpitalu na neurologii z ta doktórka, co mam do niej isc. tylko ta wizyta nie jest na 100% pewna, bo ze skierowaniem PILNE! to si nie rejestruje tylko do niej idzie w dniu przyjecia i decyduje czy przyjmuje czy nie ( to najlepszy lekarz w powiacie wiec ma kolejke jak cholera). no i ta pseudociotka pojdzie z nia pogadac tylko musze jej zaniesc skierowanie i wyniki badan po wypadku. no...ale sie naklikalam, hihi
no i male zakupy, hihi na duze to juz nie ma, w tym tyg powinna byc wplata...

dobrez miec takie znajomosci:-)

U nas też coś się chmurzy:crazy::crazy::crazy:
I chyba jednak dzisiaj pójdę do tego lekarza bo znowu mnie głowa zaczyna boleć, chyba to jakiś grypa a nie przeziębienie mnie dopadło:-:)-:)-(

zdrowka!

Witajcie długo mnie nie było ale ciągle brak czasu.
od soboty nie szyje bo brat mi szykuje buty do szycia on tylko wieczorami sie tym zajmuje bo chodzi do pracy a chce mi więcej przywieź zeby ciągle nie jeździc.:tak:ale dzisiaj ma przyjechac:-):-):-)A tak to dzien za dniem ucieka,i tak postanowiłam wpas na chwilke.:cool2::tak:

A co na forum sie dzieje:eek:bo nic nie wiem a i przepraszam ze nie poczytam ale sporo tego:tak::szok:
no a czym taa zajeta jestes co?snieg do odsniezania?:-p:-D

DOMINIKU NASZ KOCHANY ROŚNIJ NA POCIECHĘ MAMY,TATY ORAZ SIÓSTR BO JUŻ JESTEŚ DUŻY ZUCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wszystkiego najlepszego w dniu urodzin dla Dominika Dowiklusi życzy Malinka z rodZINKĄ:happy::happy::happy:

Ode mnie tez najlepszego!!!!!!!!!!!!!!!!!!


no i dziewczyny jad dzis do chirurga.boje sie jak diabli.
moja biedna siora wstala chyba przed 6 i byla na miejscu przed 7 i wobrazcie sobie ze zlapala mi przedostatni numerek!!!!!!!:szok::szok::szok::szok::szok::szok:
nie wlaczylam wczesniej telefonu i nie mogla sie do mnie dodzwonic bo sie okazalo ze moj pesel potrzebny.dobrze ze moja mama miala to jej dala.bo lipa by byla i jej wstawanie poranne na darmo,tymbardziej ze siora do pracy na 15 dopiero.
takze o 14 mam pociag i zobaczymy co mi powiedza.chetnie juz sie pozbede tego zeba ale brrrrrrrrr.......
wole do gina niz do dentysty!:rofl2:

kieedys mnie siora za to jezdzeie i zalatwianie podliczy:-p:-p:-D:-D:-D:-D
 
Dołączam sie do życzeń :-)

A wogóle to sie Witam :-) mąz poszedl do kardiologa ,Zuzię jeszcze nei puściłam do szkoły ,Gabi lepiej a ja mam jechać jak mąż wroci do Tesco zlożyc CV na 1/2 etatu na kase może sie uda Parę groszy wpadnie jak uda mia sie dostac :tak:

no ja Pauline chyba jeszcze jutro tez w domu zostawie.
a Weronika nadla ma paskudna chrype:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
juz nie wiem co z nia robic.zav tydzien mamy alergologa.
 
no i dziewczyny jad dzis do chirurga.boje sie jak diabli.
moja biedna siora wstala chyba przed 6 i byla na miejscu przed 7 i wobrazcie sobie ze zlapala mi przedostatni numerek!!!!!!!:szok::szok::szok::szok::szok::szok:
nie wlaczylam wczesniej telefonu i nie mogla sie do mnie dodzwonic bo sie okazalo ze moj pesel potrzebny.dobrze ze moja mama miala to jej dala.bo lipa by byla i jej wstawanie poranne na darmo,tymbardziej ze siora do pracy na 15 dopiero.
takze o 14 mam pociag i zobaczymy co mi powiedza.chetnie juz sie pozbede tego zeba ale brrrrrrrrr.......
wole do gina niz do dentysty!:rofl2:

kieedys mnie siora za to jezdzeie i zalatwianie podliczy:-p:-p:-D:-D:-D:-D
Nie policzy, w końcu to siostra, hihi.
Trzymam kciuki z całych sił!
 
A może któraś z Was wie gdzie zmienia się ustawienia by domyśłnie nie zapisywało ( nie ściagało ) na C tylko na D albo F?
 
No i dupa :zawstydzona/y::-:)wściekła/y: wyobrazcie sobie poszlam po te dokumenty i jak wracałam do domu zadzwoniła do mnie ta kierowniczka że jednak nie bo szefostwo zabralo etaty coś tam jeszcze tłumaczyła jestem zla okropnie powiedzial tylko ze bedzie mial mnie na uwadze szlak by to trafil a tak sie cieszyłam :crazy::szok::-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
BRak słów tak się nie robi:no::no:
No nie ma to jak w domu :tak:A sama nie wiem dlaczego pinu sobie po swojemu nie zrobilamNa szczescie sam mi sie przypomnial jak szukalam tego papierku z tym pinem :tak:To juz byla ostatnia szansa wpisania pinu przed zablokownaiem telefonu ale TRAFILAM :tak:

Kurcze Oli spala 1 godzine I juz plakala Ale udalo mi sie ja narazie uspokoic I jeszcze spi Moglaby jeszcze do godziny pospac Tp bym cos porobila :tak:

Ja na smierc zapomnialam ze dzis jest u mnie w klatce koleda Tydzien temu planowalam ptzyjac ksiedza A przez szpital zapomnialam Uspalam Oliwke i zasiadlam do kompa I slysze jak dzwonia mi pod drzwiami i dzwonia Az zapukwali do drzwi Pierwszy raz mi koleda pukala do drzwi :eek:Szok No ale ich nie przyjelam bo nic nie przygotowane itp

W nastepnym tygodniu mam sie spotkac z tym facetem Ktory da mi telefon,karte i namiary na kliento i bede dzwonic Mam nadzieje ze uda mi sie jakis grosz zarobic Bo dzis tez sie z G poklocilam bo ona zarobil przez caly miesisac grosze Nie starcza nam na nic Doslownie toniemy w dlugach A to dopiero poczatke mojego siedzenia w domu G juzsobie chyta jakas dodatkowa robote I ma cos niby z kolega na oku A jak to nie wypali to bedzie szukal na necie jakiejs roboty Nie wiem albo niech zmieni wogole robote Albo niech idzie do dodatkowe roboty Bo tak dalej byc nie moze :-(
Juz mi powiedzial ze jak bedzie mial to druga robote to do domu bedzie wracal o 22
A niech wraca Ja jestemw domu z Oli a on ma zaribic na rodzine
kolęda:szok::szok::szok::szok::szok:
Nam mikołaj i mkiołajki przyniosa takie prezent :-p
Kuchnia gazowa Mastercook KGE 3440 X PLUS - Merkury RTV/AGD

Już się prawie zdecydowałam :rofl2:
już PRAWIE:-D:-D:-D:-D
Cześć kochane ;-)
Późna godzina to i nie nadrabiam,napiszę tylko że u nas bez zmian-ja masakrycznie kaszlę,Ania zakatarzona...
Mamy na oku mieszkanie nowe,zbliża się barbórka więc i wyprowadzka :-D
A,no i zmieniłam sobie fryzurkę ;-)
Zmiana diametralna bo całkiem inny kolorek i kształt ;-)
Zresztą-same zobaczcie :
Tylko nie patrzcie na moją głupią minę :-D

SUPER KOLOREK TYLKO JA KOCHAM CZerń zafarbowałam ostatnio na oberżyne i patrzeć na siebie nie mogę:-p
Dla niefatjemniczonych Ja to ta w krotkich wlosach :tak:
Moj G to na jednym jest ten w garniturze:tak: A ta w dlugich wlosach to chrzestna Oliwki i jej maz (chcestnaego nie bylo bo nie mogl )

Wczoraj babcia z dziadkiem zaszaleli i kupili niuni konika
Oraz zdjecia Oliwki w smiesznej fryzurce :-)

Zobacz załącznik 182498

Zobacz załącznik 182499

Zobacz załącznik 182500

Zobacz załącznik 182501
super focie:tak:
Dziewczyna,macie coś takiego:eek:;-)?
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
MARTA nie wkurzaja mnie te dzwieki z koniak :-) Pozatym to prezent od dziadkow wiec nic do gadania nie mam hihihi Poszli wczoraj do biedronki i zaciekawil ich ten konic i kupili Ale powiedziali ze to juz ma na swieta prezent
Marta fajne to hihihihihi
BEATA tez bym sie wkurzyla na Twoim miejscu Zastanawiam sie po co mu takie zdjecia ?
Ja u swojego jeszcze nigdy takiego czegos w telefonie nie widzialam :-)
Wspolczuje ze sie poklociliscie Ja strasznie tego nie lubie bo czasem to zyc sie odechciewa po takiej klotni :-(
MH wlasnia dlaczego jeszcze nie chrzciliscie?
Helenke tez tak pozno chrzciliscie?Choc moja oliwka miala 3 misiace i tydzien na chrzcie i to juz titaj u nas to podobno pozno :-)
Fajny obiad MNIAM OGORKOWA :-)

nO I SPACEREK DO castoramy i do lidla udany
W castoramie preparat na grzyby kupiony Smierdzi nim w calym mieszkaniu MAM NADZIEJE ZE OLIWCE NIE ZASZKODZI dzwi zamkniete W pokoju balkon otwarty a smierdzi wszedzie :-(

W lidlu kupilam sobie CZEKOLADKI NADZIEWANE Z ALKOHOLEM I BEDE PONZIEJ PIC HIHIHIIHIH
u mniw adam chrzszony jak miał 2.5 roku julka jak miała 5 m-cy a antoni nie chrzszczony i raczej nie będzie tzn sam podejmie taką decyzję chyba:cool2:
Tesciowka wlasnie poszla:-)Dominik jzu spi a dziewczynki przyniosly sobie koldry i leza na dywanie hehe
Oto wczorajsze foteczki
no pięknie:tak:kochana a to Adaś??????on jest taki duży????:szok:
witam sie z kwaka
nocka szybko zleciala.moje panny wlasnie wstaly i pogladaja jedynke



dobrez miec takie znajomosci:-)



zdrowka!


no a czym taa zajeta jestes co?snieg do odsniezania?:-p:-D



Ode mnie tez najlepszego!!!!!!!!!!!!!!!!!!


no i dziewczyny jad dzis do chirurga.boje sie jak diabli.
moja biedna siora wstala chyba przed 6 i byla na miejscu przed 7 i wobrazcie sobie ze zlapala mi przedostatni numerek!!!!!!!:szok::szok::szok::szok::szok::szok:
nie wlaczylam wczesniej telefonu i nie mogla sie do mnie dodzwonic bo sie okazalo ze moj pesel potrzebny.dobrze ze moja mama miala to jej dala.bo lipa by byla i jej wstawanie poranne na darmo,tymbardziej ze siora do pracy na 15 dopiero.
takze o 14 mam pociag i zobaczymy co mi powiedza.chetnie juz sie pozbede tego zeba ale brrrrrrrrr.......
wole do gina niz do dentysty!:rofl2:

kieedys mnie siora za to jezdzeie i zalatwianie podliczy:-p:-p:-D:-D:-D:-D
napisz co i jak po chirurgu bo ja też mam 4 do usunięcia:eek::eek::eek:
 
reklama
Witam,

Anika wstała o 6 :no: ale jakos udało mi się ja spacyfikować :-p
Piekna pogoda dzisiaj :tak: Zbieramy się niedługo na zakupki i spacerek:tak:

na Wielkanoc? to już chyba roczek będzie miała?:-p ja bym poczekała już na roczek:-p dwie imprezy za jednym razem:-p:-p:-p:-p

Dobrze myślisz kobieto :tak::rofl2::rofl2:

Tesciowka wlasnie poszla:-)Dominik jzu spi a dziewczynki przyniosly sobie koldry i leza na dywanie hehe
Oto wczorajsze foteczki

Super :tak: ale wam fajnie :tak:

Beatka specjlanie dla Ciebie

w nowym 6 sezonie-...

Kochana proszę więcej takich numerów nie robić :no::-p Twoje szczęście, że nie przeczytałam całości..

DOMINIKU NASZ KOCHANY ROŚNIJ NA POCIECHĘ MAMY,TATY ORAZ SIÓSTR BO JUŻ JESTEŚ DUŻY ZUCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wszystkiego najlepszego w dniu urodzin dla Dominika Dowiklusi życzy Malinka z rodZINKĄ:happy::happy::happy:

Odemnie też :tak::tak::tak:

witam sie z kwaka
nocka szybko zleciala.moje panny wlasnie wstaly i pogladaja jedynke



dobrez miec takie znajomosci:-)



zdrowka!


no a czym taa zajeta jestes co?snieg do odsniezania?:-p:-D



Ode mnie tez najlepszego!!!!!!!!!!!!!!!!!!


no i dziewczyny jad dzis do chirurga.boje sie jak diabli.
moja biedna siora wstala chyba przed 6 i byla na miejscu przed 7 i wobrazcie sobie ze zlapala mi przedostatni numerek!!!!!!!:szok::szok::szok::szok::szok::szok:
nie wlaczylam wczesniej telefonu i nie mogla sie do mnie dodzwonic bo sie okazalo ze moj pesel potrzebny.dobrze ze moja mama miala to jej dala.bo lipa by byla i jej wstawanie poranne na darmo,tymbardziej ze siora do pracy na 15 dopiero.
takze o 14 mam pociag i zobaczymy co mi powiedza.chetnie juz sie pozbede tego zeba ale brrrrrrrrr.......
wole do gina niz do dentysty!:rofl2:

kieedys mnie siora za to jezdzeie i zalatwianie podliczy:-p:-p:-D:-D:-D:-D

Ale jej sie udało z ytm numerkiem :tak: Powodzenia u sadysty :sorry:
 
Do góry