reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
no myśmy dali za swój 400zł ale jest dość lekki i nie psuje się ;-)tylko mój kolor mi trochę nie psuje ale był najładniejszy z możliwych
dokładnie taki jest:
 

Załączniki

  • DSCF1042.jpg
    DSCF1042.jpg
    34,9 KB · Wyświetleń: 24
Asheara dokladnie , ja zanim wybralam ten to chyba przez godzine ogladalam inne i testowalam !! np. moja szwagierka kupila wozek co akurat byl nowoscia i wogole full wypas ,szeroki jest strasznie a ciezki jak chol.... , wogole jest strasznie niepraktyczny :sorry2: i dlatego jak kupilsmy Ali spacerowke to poprosili Nas zebysmy dali im Nasz stary :cool2: a i jeszcze daszek nie dalo rady przestawic do przodu czy do tylu jak dziecko slonko razilo - no chyba ze trzebabylo by ciagle ze srubokretem chodzic :sorry2::-D:-D:-D
 
Hejka:)

Madzia zmieniaj lekarza i sie nawet nie zastanawiaj.Tak jak pisaly dziewczyny ciaze by byc moze bylo widać ale i tak by nie okreslil czy płod jest zdrowy itp.Ja nie mialam usg tak wczesnie i wszystko ok.Ciaaze mialam potwierdzoną bo wymacał;-):tak::-D
Firanka zajefajny lekarz,moj rekawiczki od razu do kosza wyrzuca.Ale ja chodze na nfz wiec On tego nie kupuje wiec mu chyba nie szkoda.A wzierników tez jednorazowych uzywa zawsze przy mnie odpakowuje.

Co do wózków to ja mam jakis po siostrzencu R nawet nie wiem co to za firma ani nic.Jakos wielkiej wagi do tego nie przywiązuje.Dla mnie nie musi byc super hiper.I tak mieszkam w domu wiec dzwigac po schodach go nie muszę.A kolor to chyba pomaranczowo czarny.Dokladnie sama nie wiem.I tak za niedlugo trzeba bedzie spacerówke kupic.Zeby z takim wielgasnym wozkiem nie latac.

A ceny wozkow sa dla mnie masakryczne w zyciu bym nie dala.Marcówki to szaleja z wozkami i po 2 tys nawet kupuja.Jak dla mnie szkoda zachodu ,na te kilka miesiecy.
 
Mazia zazwyczaj jak ktos kupuje wozek to zeby byl i na kolejne dzieci ! widac jak sie idzie w miescie po parku to widac ze wiekszosc mam kupuje wozki ktore sa na topie ( a takie kosztuja powyzej tysiaca :sorry2: )- kiedys jedna mama napisala ze wozek swiadczy tez o czlowieku i nie kupi wozka za 300 zl bo to obciach:-D


Ooo i znalazlam wozek co kupila moja szwagierka -
Wózek ESPIRO ATLANTIC ŚPIWOREK+TORBA WYSYŁKA 0 (877950551) - Aukcje internetowe Allegro

Ja kupilam Ali z tej samej firmy spacerowke jak miala roczek , kolor czerwony i powiem wam ze jest swietny :tak:
Wózek Baby Design ESPIRO ACTIVE +pokrowiec +folia (875883431) - Aukcje internetowe Allegro
 
dziewczyny a jak jest u was ze spacerkami zimowymi bo ja powiem szczerze ze sie trochę boje może dlatego że Michał miał już zapalenie płuc:-( akurat wtedy jak spadł ten śnieg w październiku:baffled: i byliśmy 2 tygodnie w szpitalu:wściekła/y: teraz przez to mam uprzedzenie ale nie wiem czy dobrze robie
 
kasie jezeli jest ladna pogoda to na pol godzinki mozna z Nim wyjsc a jak sie boisz to ubierz go i otworz okno w pokoju , a wyjdziesz z Nim np jutro na spacer !!
a wtedy to mieliscie poprostu pecha i nie warto tak izolowac dziecka bo pozniej bardziej bedzie lapalo rozne infekcje :nerd:
 
reklama
NIUNIA - wiesz Twoje posty strasznie ciężko się czyta weź pogrubiaj albo pisz dużymi literami nick osoby do której się zwracasz i rób spację czy coś bo tak to wszystko na sobie jest i aż oczy bolą jak się czyta :-p no chyba że nie masz takiej możności ot trudno ;-)

o wózkach mowa ja swój z allegro kupiłam za 300zł jakoś i za żaden bym go nie wymieniła to jest nasza terenówka :-p wszędzie nim wjadę i extra się prowadzi :-)

ASHEARA - gra fajna fajna póki co jeszcze na niskim poziomie gram żeby się wprawić ale sypmatiko nie powiem że nie :-p :-)
 
Do góry