reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
a my znowu mielismy cyrk ... nie wiem czy mala nie boli gardelko bo plakala mi strasznie przy jedzeniu ... byla glodna ale jak przelykala to plakala ... a potem 2,5 h uspakajania ...

Mea - a nie naleciało jej wody do ucha podczas kąpieli ? mozna sprawdzić czy ucho boli dotykając dziecko delikatnie przy uchu w tym dołku
 
NIE, NA UDA ;) BO ZACZYNA MI SIĘ ZNOWU CLULIT POJAWIAĆ, WIĘC CHCIAŁABYM Z NIM POWALCZYC BALSAMAMI, ALE NIE WIEM CZY MOŻNA JAK SIĘ KARMI, BO SKORO W CIĄZY NIE MOŻNA TO MAM WĄTPLIWOŚCI CZY TERAZ MOGĘ TEGO TYPU RZECZY STOSOWAĆ..?:confused:


Na piersi nie :no: nawet przy odciaganiu ....
 
Nie narzekaj. Mój NICZEGO przy Ani nie robi. Dzisiaj położyłam ją na brzuszku koło niego a sama zajęłam się sprzątaniem. Po chwili słyszę, że Mła buczy, po kilku minutach mój mąż mnie woła: "Asia, ona płacze. To co mam zrobić?"

Mój T do pampersa z kupą trzyma się na kilometr:-D Najbardziej lubi leżeć z małym, trzyma go na brzuszku i jakoś Alus pokojniejszy u tatusia niz u mamusi...no i kąpanie należy do T, bo robi to o niebo lepiej ode mnie. ja jak go wczoraj kapałam, to byłam mokrzejsza od Alusia:-D
Ech... z moim jest to samo:-( zero przewijania, do opieki tez do niczego.... na widok kupy mdli go:wściekła/y: no ale cóż zrobić... Ja narzekac nie będę bo Piotrusiem sie nie zajmuje ale za to Antosiem tak, dużo mi pomaga jak jest w domu, mam na głowie tylko jedno dziecko;-) a to juz coś. Ale cóż z tego jak ciągle w rozjazdach jest:-(
A ja sie musze pochwalic !
Myslalam ze sie zawidolam na mezu dzisiaj ,zadzwonil rano pytal jak dzieci ,co tam u nas itp ...a ja czekalam ...( mamy dzisiaj 9 rocznice slubu) mysle pogada pogada i zlozy zyczenia ,a tu nic ! pogadalismy a on ..." no dobra niuniu zadzownie jeszcze pozniej i sie rozloczyl !:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Mysle o ty chamie zapomiales ! Biore w nerwach tel aby napisac mu ze cham z niego itp ...ale mysle ....Poczekam moze se przypomni i zadzwoni.
Tak wiec czekam dalej !
Zadzwonil jeszcze raz ok 17 ...popytal o dzieci pogadal co tam w robocie i tyle ...i mowi ...ok skarbie zadzownie jeszcze pozniej !
Ja pierdziele se mysle ZAPOMIAL jak nigdy nie zapominal tak DZISIAJ NIe pamieta! buuuu!


bawie sie z Filipem ok 17.30 ...jak dzwoni ktos mi do drzwi .... otwieram a tam Jarka kolega z olbrzymim koszem kwiatow :-D:-D:-D ( kolega ma kwiaciarnie ahahha ) i Mowi " maz ci dziekuje za cudowne dzieci i 9 lat meczarni z nim "


NO KOCHAM MOJEGO MEZA !!!!!!!!!!!!!!!!!

Zadzwonil do mnie ok 18 i zas pyta jak dzieci itp ...a ja do niego ....stary taz ja myslaam ze zapomiales ...a on ...NO wkoncu dzwonie i dzownie i czekam czy sie pochwalisz ze cos dostalas czy nie .....okazalo sie ze kolega mial byc juz rano ale sie nie wyrobil i przyjechal jak o 17 kwiaciarnie zamykal dopiero ahahaha
Pięknie!!! Taka niespodzianka:-):tak::tak::tak:
Mi z jednej piersi też połyka 5 min ale w dzień mu to starcza...w nocy starcza jeżeli zasypia przy tym cycu:sorry2:
Laktator nie ściąga wszystkiego :tak: wiem po sobie, po ściągnieciu miałam tzw. flaczka, nic więcej nie leciało ........mysle sobie ''kurcze pusto'' ale przystawiłam małego jak mu się pic chciało i ssał i łykał :tak: nie wiem jak ale dziecko umie sobie z piersią świetnie poradzic i mimo iż nam się wydaje ,że tam nic nie ma to jednak mozna się niezle zdziwić :tak:ja ściagam do 125 ml z jednej ale w piersiach mam jeszcze sporo mimo, że już do laktatora nie leci

I PIotruś przez pięc minut sie najada:tak: ładnie ściaga mleczko z piersi.
NeSSi masz rację:tak: jak któregoś razu w celu sprawdzenia ile produkuje mleczka odciagnełam sobie laktatorem t zzdziwiłam sie bo było go niewiele- 80 ml. No a Mały najada sie z jednej piersi. Toprawda ze żaden laktator nie ściagnie tyle mleczka, nie opróżni wszystkich kanalików tak jak dziecko.

Próbowałam dziś dać małemu terroryście po kąpaniu i jedzonku smoka...
i wziął bez problemu...nawet przysnął z nim sam w łóżeczku na 5 min
ale co z tego bo jak mu wypadł to już więcej się nie dał nabrać na ten numer....za 3 podejściem prawie mi wyrzygał mleko co go tak dzwigło
I znów...jak go nakarmiłam o 19.40 to zasnął o 21.30:szok:
I co 5 min na ręce i bujać:no:
A ryku przetrzymać nie mogę bo się tak zanosi że uspokajanie trwa wieczność:no:

Jeżeli któraś ma inny sposób na nauczenie go zasypiania to błagam o pomoc:oo::oo::oo::oo:

Kurcze Aga z tym kołysaniem to najgorszy z możliwych pomysłów... sama wiesz jak to sie później konczy. Ja uważam, że z dwojga złego lepsze i łatwiejsze do oduczenia jest zasypianie przy cycu.
Próbuj robić tak jak Joanna pisała, kładz sie z nim, głaszcz po główce, przytulaj. A może zmienić mu porę kapieli??? Żeby był bardziej zmęczony.
 
U nas ciezka noc wiec mam dosc:-(dzis wybieram sie tez do gina i zobaczymy co powie.
dziewczyny RATUNKU!!!
ja mam masakre!!! moja corcia dalej ma biegunke ktora nie dawno wyladowala na mnie!!!! sama woda!!!! az jak mi reke obsrakala to zostal mi czerwony slad!! najgorsze ze pupka jest tak odparzona ze szok... zaczyna krew z odparzyn sie pokazywac..od wczoraj walcze smaruje ja specyfiksami myje mydlem i dupa!!! co mi poradzicie bo nie mam juz do tego glowy a mala w ogole nie chce spac i wrzeszczy caly czas bidulka!!!!

Oj,to sie narobilo:-(wiem jakie to jest bolesne dla dziecka:-(moja corcia po biegunce kiedys tez miala taka pupe:tak:duzo wietrz,najlepiej myj sama woda,tez polecam make ziemniaczana:tak:

hej:) mam pytanie do mam karmiących piersią:); czy można stosować balsamy antycelulitowe ? kurcze, jestem zdesperowana..;/ odciągnęłam dzisiaj z obu piersi łącznie tylko 30 ml..:-( i jak ja mam niby wykarmić tylko piersią Filipka,skoro on jest takim pochłaniaczem że sztucznego mleka w ciągu doby wypija nawet 800 ml!:szok:

Nie mozna:no:takie specyfiki przenikaja do mleka:tak:
 
NIE, NA UDA ;) BO ZACZYNA MI SIĘ ZNOWU CLULIT POJAWIAĆ, WIĘC CHCIAŁABYM Z NIM POWALCZYC BALSAMAMI, ALE NIE WIEM CZY MOŻNA JAK SIĘ KARMI, BO SKORO W CIĄZY NIE MOŻNA TO MAM WĄTPLIWOŚCI CZY TERAZ MOGĘ TEGO TYPU RZECZY STOSOWAĆ..?:confused:
A czemu w ciąży na uda nie można balsamów antycellulitowych? Nic o tym nie wiem. Wiedzę mam taką, że nie można na brzuch, ale tylko tych z algami.
Karmiąc ja bym NA UDA zastosowała taki balsam.
 
Hej laski u nas nocka ok maly spal 6 godzin pozniej 4 ale do 23 to cyrk tez mialam nie wiem czy go brzusio bolal czy marudzil bo nieraz przestawal plakac i jakby nigdy nic a pozniej znow hehe no ale coz nie mozna miec dziecka ktore w ogole nie placze no chyba ze Asi Fifi hihi moj i tak jest kochany nie bede narzekac.
Asiu ale Ci mezus niespodzianke zrobil super facet z niego gratuluje!!!!
Jezeli chodzi o mojego to tez nie moge narzekac pamieta o wszystkich uroczystosciach i zawsze fajne niespodzianki robi a przy maluchu to by wszystko zrobil nacieszyl sie nim tylko 2 dni ale nie puszczal go z rak i caly czas do niego gadal Szymek zrob kupke tata Cie przewinie hehe jak tylko slyszal pierda to od razu biegl zeby go przewinac i teraz tez mimo ze bedzie konczyl mgr i codziennie na 8 do szkoly to ugadalismy sie noc na noc ze jednej ja a drugiej on sie maluchem zajmuje zreszta on caly czas pewnie bedzie chcial przy nim robic ale nie dziwie sie mu nie ma go 8 tyg to pozniej mu sie chce wszystkow domu robic:)
 
reklama
Mamy już wyniki MOCZU!!!
ciezar wlasciwy jest troche podwyzszony gdyz julka ma białko w moczu ale t wszystko jest za sprawa antybiotyku i te luzne kupy takze....!!! mam podawac jeszcze przez 3 dni Lakcid i powinno być dobrze i bialko tez zniknie. jesli nic sie wiecej nie wydarzy już to 16 idziemy w koncu na szczepienie ktore powinno byc 2dni temu we wtorek!!! na odparzenia pediatra pozwolila nam jak najbardziej stosowac TORMENTIOL. ja myje Julce pupke z mydlem bambino smaruje ta mascia, wietrze pupke i dzis w koncu o niebo lepiej:-) juz krwi nie widac a te pegi odparzeniowe zrobily sie znacznie mniejsze! malutka grzecznie przespala cala noc i znacznie mniej cyrkuje tak wiec na pewno jest jej lepiej.. z tym ze chyba sposobalo jej sie teraz na raczkach. gdy jest na rekach jest grzeczna jak aniolek i spi.. a gdy tylko ja odkladam to nawet nie zdaze polozyc a tu juz placz tylko ze ja jej na rekach nie nosze i skad sie to wzielo!!!???
 
Do góry