reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

Wiki juz od dawna nie pije z bulti, wszystko z kubków lub małych szklaneczek.
Ciastolina bawi sie ładnie na swoim stoliku. I nie wydaje mi sie, aby jakoś bardzo sie kruszyło. To chyba zalezy od ciastoliny.
 
reklama
Witam

Moja od 2rz nie pije juz kaszki podziekowala:-DNie wiem co sie jej stalo ale kasza i spanie popoludniowe nie maja racji bytu od 2rz:eek::laugh2:
Oczywiscie jak jestem w Polsce to chyba tam inny klimat i Laura czasami chodzi mi spac w poludnie no i wstaje o 8 a nie o 9 czy 10:sorry:

Zauwazylam ze moja mala wybiera sobie dzieci do zabawy tzn sa dzieci z ktorymi sie super bawi a sa tez takie przy ktorych sie zaczyna popisywac, jakies przepychanki, duszenie:szok: czy kladzenie sie na kims:szok:Myslicie ze to podejrzala u jakiegos dziecka i papuguje:eek:
Wczoraj bawial sie z 5 letnia dziewczynka i wlasnie takie dziwne zachowania zauwazylam:szok:
 
To widzę że nie tylko moja pannica tak długo była na butli;-) Rano jak pije mleko to z niekapka i nic się nie wylewa. Butli na szczęście już nie mamy, a Jasia w ogóle nie uczę - pije z niekapka;-)
dowikla bardzo podoba mi się ten cytat co masz w sygnaturce;-) teraz poważnie zastanawiamy się z mężem nad konsumpcją Jasia:-D:-D
Dzieki;-):-D:-D:-D:-D
Witam.
Dziewczyny czy Wasze dzieci tez moga cały dzień przesiedziec przed telewizorem i setny raz oglądac tą samą bajkę. Ja żeby ich odciągnąc to muszę wykręcać korki że niby światła nie ma.
Moje dziewczynki wogole nie lubia bajek:szok::szok::szok:Jak Im wlaczam tv to moze jedna obejrza i to wszystko:-)Za to lubia ogladac reklamy i niektore moje seriale;-):-D:-D:-D
Witam

Moja od 2rz nie pije juz kaszki podziekowala:-DNie wiem co sie jej stalo ale kasza i spanie popoludniowe nie maja racji bytu od 2rz:eek::laugh2:
Oczywiscie jak jestem w Polsce to chyba tam inny klimat i Laura czasami chodzi mi spac w poludnie no i wstaje o 8 a nie o 9 czy 10:sorry:

Zauwazylam ze moja mala wybiera sobie dzieci do zabawy tzn sa dzieci z ktorymi sie super bawi a sa tez takie przy ktorych sie zaczyna popisywac, jakies przepychanki, duszenie:szok: czy kladzenie sie na kims:szok:Myslicie ze to podejrzala u jakiegos dziecka i papuguje:eek:
Wczoraj bawial sie z 5 letnia dziewczynka i wlasnie takie dziwne zachowania zauwazylam:szok:
mozliwe ze takie zachowanie podpatrzyla u jakies dziecka:tak:moje tez w zaleznosci od tego z kim sie bawia to bawia sie na rozne sposoby:-)I tez lubia sobie poswirowac chodzac po kims,skaczac na Niego itd;-):-)
 
u nas jest problem z bajkami, mały mógłby oglądać wszystkie jak lecą, ale pozwalam mu oglądać tylko te które naprawę wiem ze lubi i czasem gdy jestes mega zajęta to wtedy baja, ale jego chęci są nie ograniczone :) chcialam tez się dodać ze mały sam "porzucił" spanie w dzień jak miał ok 2 latka i 2 miesiące, kaszkę lubi bardzo i mógł by cały dzień sie zajadać ale je tylko tylko na kolacje i lubi tez mleczko pod każda postacią, rano dostaje modyfikowane i czasem w dzień ma ochotę na kakao, ogólnie lubi nabiał je tez jogurty serki i puddingi, ser ale twarożek już nie :)P ale nie wydaje mi się żeby to było źle skoro po prostu lubi mleczko :) pozdrawiam was mamy
 
witam :) troszkę popisałyście widzę

Odnośnie bajek u nas problemu nie ma. Filip ma tv u siebie w pokoju ale ogląda bajki łącznie chyba z 2h dziennie. Większość czasu spędzamy poza domem lub na zabawach:) Kiedyś jak miał 2 latka to lubiał oglądać bajki i to dużo co było problemem i musielismy z nim walczyć.. ale potem sam z siebie przestał i kiedy ma ochotę idze włączy sobie bajkę a jak nie chce to wyłączy :)

A jeżeli chodzi o butle to moj synek mając rok i 3mies już nie pił z butelki kaszy ani mleka bo nie chciał. Wypluwał i koniec. Od wtedy jedynie mleczko w niekapku pił a kaszkę już normalnie w miseczce łyżeczką. :)
 
witam się po dłuższej przerwie;-)

co do bajek,to Przemo bardzo lubi je oglądać,ale ostatnio nie ma na nie czasu,zafascynowały go prace ręczne, malowanie,wycinanie,przyklejanie,plastelina...i pomaganie mamie we wszystkim w kuchni:-D

u nas za oknem w końcu słoneczko,ale są tak paskudne kałuże że wyjść się nie chce:no:w dodatku przeziębienie mnie wzięło:nerd:

a co do picia z butli to Przemo pożegnał ją w wieku jedenastu miesięcy
 
My dzis bylysmy w parku nakarmic zwierzatka
Sloneczko swiecilo na termometrze +5,5st a w parku troche nieciekawie bo male bloto sie zrobilo na szczescie na drozkach kamienie to dalysmy rade przejsc:tak:

Jutro przejde sie do sklepu po klej i po papier kolorowy bedziemy wycinac i kleic.Mialam juz wczesniej sie za to wziasc ale jakos nie mialam weny teraz Anna mnie nakrecila:tak:

Lali dzis bawila sie z kolezanka prawie 2h ciastolina:szok: i przy tym nie klocily sie:tak: fajnie ze dziewczyny sie tak grzecznie bawily bo my moglsymy w spokoju wypic kawusie:tak:
 
Anka, ale masz fajnie, ja przez te zaspy jestem uziemiona :eek: Helenka już się wypytuje o jakieś dalsze wyjścia, ale czekamy aż to wszystko stopnieje :sorry: Bo nawet niema gdzie zaparkować :no:
 
Cześć mamuśki :)
Miłego dnia wam życzę! :tak::-)

My z Filipkiem dopiero co wstaliśmy.. teraz idę robić sniadanko i muszę jakoś zaplanować czas do południa:sorry:

anka a co będziecie wyklejać? :) Ja też muszę się zebrać i zajść z młodym po wycinanki itp bo miałam znim już kiedyś zrobić taką wycinankę na okienko ze słonkiem.. :)
 
reklama
WItam
U nas roztopy i wszystko leje sie w buty, dziewczynki oglądaja bajki jak zwykle ale tylko DVD im zostało bo spadający z dachu śnieg urwał nam satelite. Zajrzałam tylko na chwilke nadrobie Was po niedzieli.
Udanego weekendu Wam życzę
 
Do góry