reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Witam maz Pauli z tej strony:)

Zonka juz rozpakowana chyba tak to sie pisze waszym slangiem:)

1:15 Lenka 1950 gr
1:20 Oliwka 2700
Wszystko ok :)



Pojechalismy na kontrole ale ze bylo rozwarcie to odrazu na porodowke .Od 19 lezelismy i czekalismy bo jeszcze dzialal chyba fenetorel
Dostala jakies kroplowki nie pytajcie jakie bo sie nie znam:)
Zaczely sie skurcze pozniej znieczulenie w kregoslup dalszy ciag coraz wiekszych skurczy o 1 zostalem poproszony na sale i zaczeslimy porod co odziwo trwal bardzo szybko :)
To tyle pora odpoczac chwilek
Reszte to juz zonka bedzie pisac:)

PAULI gratulacje!!!!!! i dla męża również.
Noo i poród naturalny... podziwiam :)

Rzadko tu zaglądam i odrazu taka nowina :)))
Teraz popiszemy na forum rozpakowanych!:)
 
reklama
PAULI SERDECZNIE GRATULUJE CÓRECZEK!!!!!

U mnie wszystko w porządku.Jutro mam wizyte u lekarza.Ciekawe co powie mój gin. i czy będę w końcu wiedziała płeć moich dzieciaczków.
 
Pauli serdecznie gratuluję Tobie i mężowi, proszę jak się uwinęłaś szybciutko i masz już dziewuszki obok siebie...Teraz życzę dużo zdrowia, siły i samych radości od maluszków, a jak w nocy będą rozrabiały i nie będą spać, to też dobrze, i to trzeba przeżyć:) Bardzo się cieszę że wszystko się dobrze skończyło i że z dziewuszkami wszystko dobrze. Pisz jak znajdziesz więcej czasu i dojdziesz do siebie...a póki co odpoczywaj należy Ci się Całuje
 
Dzieki dziwczynki za odpowiedz jeszczejedno pytanko.Biore witaminy dla kobiey w ciazy tam ocywiscie jest magnez.Rozumiem ze oprocz tego mam brac dodatkowo? I czy bierecie jakis specjalny dla kobiet w ciazy czy zwykly magnez?Sorki za pytanko ale tu sie czegokolowiek dowiedziec to masakra..
 
Witam maz Pauli z tej strony:)

Zonka juz rozpakowana chyba tak to sie pisze waszym slangiem:)

1:15 Lenka 1950 gr
1:20 Oliwka 2700
Wszystko ok :)



Pojechalismy na kontrole ale ze bylo rozwarcie to odrazu na porodowke .Od 19 lezelismy i czekalismy bo jeszcze dzialal chyba fenetorel
Dostala jakies kroplowki nie pytajcie jakie bo sie nie znam:)
Zaczely sie skurcze pozniej znieczulenie w kregoslup dalszy ciag coraz wiekszych skurczy o 1 zostalem poproszony na sale i zaczeslimy porod co odziwo trwal bardzo szybko :)
To tyle pora odpoczac chwilek
Reszte to juz zonka bedzie pisac:)

wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dla Ciebie i oczywiscie dzielnego tatusia!
ale roznica w wadze-wiedzialas ze tak jest?
czekamy na Ciebie na rozpakowanych mamusiach.
pozdrawiam i wracajcie szybciutko do domku.
 
reklama
Do góry