reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

witacjie;)

jaki to Nowy BB.....ooooo

Gratuluje Pauli/...dziewczynek>:) duzo waza nawet;):)

witam nowe mamcie;)

U mnie tak sobie leze w domku bo nadla z noga nie za fajnie....i tak leze i czekam na wizyte za tydzien...wtedy sie okaze co z noga....

buziaki
 
reklama
Milenka28 śliczny wierszyk az sie lezka w oku zakrecila widze ze kazda z nas ma podobne obawy i problemy te same pytania mimo ze mamy juz dzieci czujemy sie jak bysmy zoatawaly mamami poraz pierwszy... Cos mnie dzis na sprzatanie wzmoglo i zamiast lezec wg wskazan lekarza latam i wycieram ukladam itp nie potrafie usiedziec w miejscu nawet przez chwile.
moz-screenshot-6.png
moz-screenshot-7.png


moz-screenshot-8.png
 
Już po wizycie.wszystko jest jak w najlepszym porzadku.Dzieci rosna.Lekarz powiedział,że brzuch, a szczególnie macica jest taka duza jak na 25 tydzień, a dopiero jest 20.
U mnie waga jest straszna:wściekła/y: Tyje w strasznym tempie.Z córką miałam 18 kg wiecej na wadze, ale tu pobije napewno rekord.Masakra jakas.Jedno jest tylko zadawalajace, ze mam w sobie dwa maleństwa, a nie jedno.Wszyscy mowią mi, ze mam prawo duzo przybrać, bo to bliźniaki, ale ile można?! Cicha jest nadzieja,że jak urodzę to szybko wrócę do formy:biggrin2:.

A co do płci to jeszcze nic nie wiem.Myślałam, ze już będzie wiadomo.Lekarz starał się dopatrzeć, ale jedno wypieło sie tyłkiem do nas, a drugie niby mówił, ze dziewucha, ale na 100% nie jest pewien.Chciałabym aby parka choć była, bo córcia juz jedna jest, a mąż w końcu by miał synka, a nie sam babiniec w domu.
 
Ja też w miarę dobrze. Wczoraj byłam u swojej gin i powiedziała że planujemy cesarkę koniec marca. Ona teraz wyjeżdża na narty do 25 marca więc chcąc nie chcąc muszę ten okres jakoś przetrzymać. Na ktg żadnych skurczy. Rozwarcia nie ma. Ja jakoś funkcjonuję jeszcze. Codziennie rano odwoż ę córkę do przedszkola no i przygotowuję mieszkanko. Mama mi trochę pomaga. Nocki są najgorsze. 4 razy pobudka na siusiu. 5 min czasu tracę na przekręcenie się z boku na bok i wstanie z łóżka. Codzić siedzieć spoko, najgorsze wstawanie z łóżka. Czasem zgaga. Ubieranie sponi i skarpetek ciężko idzie.

 
witajcie. Ni8e bardzo mam mozliwosc wyczytac wszystko co mnie ominelo, ale chcialam dac znac co u mnie. trafilam do szpzitala z bialkiem w m9czu, okazalo sie pry okazji ze szyjka juz ledwo istnbieje i robi sie rozwarcie... Potem jeszcze stres dodatkowy zwiazany ze zmiana szpitala ( w klinice u nas przepelnienie i wyslali mnie gdzie indziej zeby byly respiratory w razie cxzego. Jeszcze mi sie do tego przyplatralo przeziebienie. Tu zajeli sie mna bardzo sympatycznie, na dzien dorby wyjeli pessar twierdzac ze nic nie daje, polozyli na lizku bnogami do gory i dali kroplowe z magnezewm. Skurczy poki co nie czuje, magnez zamienili na tabletkowy* Cale szczescie bo dziwnie na mni8e dzialal) No i czekamy/ Jeszcze w klinice dostalam nowa dawke celestonu, wiec dzieciaki sa teoretycznie zabezpieczone, ale chcemy dotrwac jak najdluzej tak ze ja wstaje tylko jak musze do wc i staram sie przetrzymac. Przeziebienie troche minelo i szok zwiazany z naglymi zmianami tak ze dochodze do siebie i jest szansa ze cesarke przejde w lepszym nastroju i stanie. Ale nie znam dnia ani godziny ;)
Moje maluchy maja teraz po ok 2 kg, wiec coraz lepiej sa przygotowane do zycia. Obiecvalam zdjecie wozka, ale to moze innym razem jak bede w stanie bo nie chce sie nadwerezac n ad kompem tez. Pozdrawiam wszystkie podwojne mamuski :)
 
Onna a skąd jesteś? Wiesz co będziesz miała tzn chłopaki czy dziewczynki. J też mam pessar założyła mi go gin w 22 tygodniu tak profilaktycznie. Powiedz mi a odczuwałaś jakiś ból w trakcie noszenia go?

 
witajcieBoże jak tu się zmieniłokochane kilka zdań resztą w weekend, postaram się nadrobić potemwłasnie po 10 dniach wrócilam ze szpitaladnia 24 lutego na swiat przyszły DOMINIKA-2100, 10 PKT., MATEUSZ-2390-10PKT,poprzez cesarskie cięcie w 36 tyg. ciąży w związku z podejrzeniem rzucawki-ciśnienie z rana 160/110 i non stop wyżej, trafiłam dzien wcześniej z lekkkimi skurczami i biegunkapotem okazało się,że mały ma zapalenie płucek, wpisane mają wcześniactwo, do tego wyszedł zły wynik bdania przesiewowego słuchu, któraś tak miała?straszie się boję co dalej w poniedziałej muszę umówić się na dalsze badania,żey wykluczyć dodam,że chodzi o dwójkę dzieci, także jestem przerażona, ale wierzę,że będzie dobrze musi byćja powracam do siebie dzieciaki charakterne dają trochę popalić do tego mają kolkijutro dokończępozdrawiam obiecuję nadrobić
 
witajcieBoże jak tu się zmieniłokochane kilka zdań resztą w weekend, postaram się nadrobić potemwłasnie po 10 dniach wrócilam ze szpitaladnia 24 lutego na swiat przyszły DOMINIKA-2100, 10 PKT., MATEUSZ-2390-10PKT,poprzez cesarskie cięcie w 36 tyg. ciąży w związku z podejrzeniem rzucawki-ciśnienie z rana 160/110 i non stop wyżej, trafiłam dzien wcześniej z lekkkimi skurczami i biegunkapotem okazało się,że mały ma zapalenie płucek, wpisane mają wcześniactwo, do tego wyszedł zły wynik bdania przesiewowego słuchu, któraś tak miała?straszie się boję co dalej w poniedziałej muszę umówić się na dalsze badania,żey wykluczyć dodam,że chodzi o dwójkę dzieci, także jestem przerażona, ale wierzę,że będzie dobrze musi byćja powracam do siebie dzieciaki charakterne dają trochę popalić do tego mają kolkijutro dokończępozdrawiam obiecuję nadrobić

gosia bonus i gratis-wielkie gratulacje!!!
dzieciaczki swietne wagowo,fajnie ze powoli dochodzisz do siebie!
nie martw sie wszystko bedzie dobrze.
pozdrawiam!
 
Gosia Big gratuluje dzieciaczków!

Trzymaj sie!Napewno wszystko będzie dobrze z dziecmi.Jak na wczesniaczków ładną miały wage urodzeniową.Jak sie odnajdujesz w roli mamy?
 
reklama
Gosia BiG serdecznie gratuluje, wszytkie tutaj czułysmy ze skoro nagle zniknelas to rodzisz... no i potwierdzilo sie:) Fajne maluchy , wagowo tez chyba niezle, zycze duzo zdrowka na pewno bedzie dobrze...
 
Do góry