reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Dziewczynki pamieta mo że któraś z Was nazwę klubu malucha z choin czy jakos tak - kiedys pisała o tym chyba Sunday....:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:wyślijcie mi linka....

I jeszcze jedno pytanko co myślicie o zapisaniu malucha na takie zajecia kreatywka.pl zajęcia dla dzieci | - | Lublin Harmonogram
Maltanka miałybysmy blisko bo to w Paderewskim;-);-);-)ja rozważam...pierwsze zajęcia sa za darmo:tak::tak::tak:
hmm ja niestety nie pamiętam:sorry2: a sprawdzalas moze w forum "zajecia dla dzieci" czy jakos tak?
Fajnie,ze poruszylaś ten temat, bo ja chce Julke zapisac do Klubu Malucha ale czekam az otworzą na AL warszawskiej, bo bedę miala blisko;-) Wczoraj dzwonilam i dowiadywalam sie przyjmuja tam dzieci od 2 lat, bo to takie przygotowanie do przedszkola, sa grupy wiekowe i te zajacia prowadzone sa razem z rozicami:tak: raz w tyg po 2 godz, za miesiac placi sie 130 zl ale podobno na poczatku bedzie można pojedyncze zajecia wykupic, zeby zobaczyc:tak:, a jak dziecko np choruje to mozna odrobic zajecia;-) Kurcze mi do Kreatywki troche daleko, bo też chętnie zapisalabym sie z Wami:-(
 
reklama
hej
u nas nadal kiepsko, do 3 nad ranem-w nocy...nie spalismy, hania sie wiercila, płakała, wysypke ma straszna ale tylko na twarzy glownie policzki. bylismy u lekarza dostala jakies masci leki......ehhhhhhhhh..teraz spi amma nadzieje ze pospi bo spala od tej 3 do 6 i az do tej pory walczyła:))taka bidulka z niej teraz

a i ja pzrez to jak zombi chodze , ide chyba sie drzemnąć:)

Madziula Ty to powinnas odpoczywac jak Mikołaj śpi a nie sprzatac, gotowac:)) a taki maluch bardzo potrzebuje przytulania, noszenia, bujania, bliskości zwłaszcza Mamy:))

ok, milego dnia
 
jakis ten dzien leniwy chociaz wydostałam sie z domku na zakupy a teraz pilnuje moich gołąbków tylko troche takich innych zobaczymy co z tego wyjdzie. Włąsnie moj M podniósł mi ciśnienie od tygodnia mu trąbie ze dzisiaj mamy szokłe rodzenia na 18 on mi dzisaj prze telefon ze nie da rady i nie bedzie go tam ze mna fajnie tylko ze ja musze z tej cholernej bazylianówki się dostać na kraśnickie jeszcze trochę to go spakuje i wyeksmituje z domu.
madziula ty to może odpoczywaj jak Mikołajek śpi tak jak radzą dziewczyny.
kanikas mam nadzieje ze Hani przejdzie po tej maści a lekarz powiedział od czego się to zrobiło.
 
fornetko no nie bardzo wiadomo, przypuszczam ze od specyfików stosowanych na katar tzn masc majerankowa i olbas:(

oki lece bo hania płacze:((
 
reklama
Do góry