reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witajcie!

Ja wczoraj wieczorem wyszłam do sklepu, a tu biało i sypie. Kurczę teraz ani wózkiem, ani sankami. Chyba nas siedzenie w domu czeka dzisiaj.
Ja z kawką, a młody i tu ze swoim miśkiem siedzi w szybie balkonowej:-)
 
reklama
czesc dziewczyny
ale tu pusto jakoś dzisiaj
Marta chwal się firankami
anet przykro z powodu siostry ale mam nadzieje ze sie nie podda i jednak będzie mieć upragnionego bejbaska.
 
ja wczoraj miałam niespodziewana wizyte kolerzanki której nie widziałam chyba z rok, jak sie zasiedziałyśmy i zagadały to sie tak póżno zrobiło ze szok a jak wyjrzałysmy za okno to az zaniemówiłam. Już myślałam ze ta zima odpuściłą a tu dalej ten śnieg.Dzisiaj w planach był spacer do Olimpu ale mam to gdzieś i siedzę w domku.
 
Witajcie u nas nocka o niebo lepsza od ostatnich..Julcia jeszcze spi a ja buszuję po necie:-D:-D:-D
troszkę Was poczytam bo cos zaległości mi się porobiły:-p:-p:-p:-p
 
Witajcie u nas nocka o niebo lepsza od ostatnich..Julcia jeszcze spi a ja buszuję po necie:-D:-D:-D
troszkę Was poczytam bo cos zaległości mi się porobiły:-p:-p:-p:-p

No to super, że w końcu lepiej...oby tak dalej:tak::tak::tak:
Słoneczko świeci, można by pomyśleć, że to wiosna....a tu kurczę tyle tego śniegu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::crazy::angry: u mnie na razie nic się nie dzieje, jakoś nudno....po południu jedziemy z mężem po jakiś prezent i może buty mu kupimy, bo zupełnie się mu rozpadły...więc trochę się rozerwę;-):tak::tak:
 
Wyszykowałam sie na spacer ale złapał mnie taki leń że aż trudno go opisac. Robie sobie wolne wyślę M popoludniu z Mateuszkiem na powietrze. W sumie ten snieg juz prawie stopniał i wozkiem mozna jechac ale co tam poleniuchowac też czasem trzeba.
A moja nocka była ok poza tym że wzielam małego do łózka i polozylam go pod sciana i nie polozylam tam poduszki spał na materacu. Wercił sie ja przysnelam a on w pewnym pomencie odepchał sie nogami i zrobił fikołak na podłogę:szok:
Anet tak mi przykro strasznie jest mi jej zal bo kolejna nadzieja umarła...wierze ze jej sie uda mam taka nadzieje, a czy bedzie jeszcze probowała inseminacji. Mojej kolezanki znajoma miala kilka inseminacji zaszła w ciaze urodziła w marcu a za 4 miesiace byla w ciazy z drugim maluszkiem(wpadka:-))po takich problemach nigdy by nie powiedziala ze moze jeszcze bez problemu zajsc w ciaze. Z druga ciaza poszla do lekarza i okazało sie ze to juz 14tydz takze trzymam kciuki za odblokowanie bo to tez ma duze znaczenie
 
Wyszykowałam sie na spacer ale złapał mnie taki leń że aż trudno go opisac. Robie sobie wolne wyślę M popoludniu z Mateuszkiem na powietrze. W sumie ten snieg juz prawie stopniał i wozkiem mozna jechac ale co tam poleniuchowac też czasem trzeba.
A moja nocka była ok poza tym że wzielam małego do łózka i polozylam go pod sciana i nie polozylam tam poduszki spał na materacu. Wercił sie ja przysnelam a on w pewnym pomencie odepchał sie nogami i zrobił fikołak na podłogę:szok:
Anet tak mi przykro strasznie jest mi jej zal bo kolejna nadzieja umarła...wierze ze jej sie uda mam taka nadzieje, a czy bedzie jeszcze probowała inseminacji. Mojej kolezanki znajoma miala kilka inseminacji zaszła w ciaze urodziła w marcu a za 4 miesiace byla w ciazy z drugim maluszkiem(wpadka:-))po takich problemach nigdy by nie powiedziala ze moze jeszcze bez problemu zajsc w ciaze. Z druga ciaza poszla do lekarza i okazało sie ze to juz 14tydz takze trzymam kciuki za odblokowanie bo to tez ma duze znaczenie

hehee, no i słusznie....każdemu należy się chwila lenistwa:tak::tak::tak::tak::tak: ja niestety musiałam wyjść do sklepu po Kreta, bo od wczoraj walczymy z zatkanymi rurami i na razie słabo nam to idzie:-:)-:)-:)no::no::no::no::crazy::crazy::crazy: a teraz czekam, czy ten cudowny specyfik zadziała:confused::confused::confused::sorry2::sorry2::sorry2:
upału na dworze wprawdzie nie ma, ale pogoda nawet znośna....na szczęście nie pada śnieg i oby tak dalej.....bo ja już chcę wiosnę!!!!!
 
marz21 odrobina lenistwa jeszcze nikomu nie zaszkodziła, a jak można sobie pozwolic na odrobinkę to trzeba korzystać:tak::tak::tak:


Madzienka dobrze że już lepiej z Julcią:tak::tak:


ja też już chcę wiosnę, dobija mnie ten śnieg i błoto, chcę na spacerek!!!!!!!!!


witam się i ja

u nas dzień dobroci dla mamy:tak::tak::tak: małyśpi już 2 godzinki i pewnie zaraz wstanie głodny jak wilk, a ja zdążyłam obiadek zrobić, posprzątać i nawet pogadać z położną, jak oglądała małego to nawet się nie obudził:no: usnął jak kamień:tak::tak::tak:
 
Dziewczynki pamieta mo że któraś z Was nazwę klubu malucha z choin czy jakos tak - kiedys pisała o tym chyba Sunday....:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:wyślijcie mi linka....

I jeszcze jedno pytanko co myślicie o zapisaniu malucha na takie zajecia kreatywka.pl zajęcia dla dzieci | - | Lublin Harmonogram
Maltanka miałybysmy blisko bo to w Paderewskim;-);-);-)ja rozważam...pierwsze zajęcia sa za darmo:tak::tak::tak:
 
reklama
Dziewczynki pamieta mo że któraś z Was nazwę klubu malucha z choin czy jakos tak - kiedys pisała o tym chyba Sunday....:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:wyślijcie mi linka....

I jeszcze jedno pytanko co myślicie o zapisaniu malucha na takie zajecia kreatywka.pl zajęcia dla dzieci | - | Lublin Harmonogram
Maltanka miałybysmy blisko bo to w Paderewskim;-);-);-)ja rozważam...pierwsze zajęcia sa za darmo:tak::tak::tak:

Ja niestety nie pomogę póki co w tych sprawach:sorry2::zawstydzona/y:

marz21 odrobina lenistwa jeszcze nikomu nie zaszkodziła, a jak można sobie pozwolic na odrobinkę to trzeba korzystać:tak::tak::tak:


Madzienka dobrze że już lepiej z Julcią:tak::tak:


ja też już chcę wiosnę, dobija mnie ten śnieg i błoto, chcę na spacerek!!!!!!!!!


witam się i ja

u nas dzień dobroci dla mamy:tak::tak::tak: małyśpi już 2 godzinki i pewnie zaraz wstanie głodny jak wilk, a ja zdążyłam obiadek zrobić, posprzątać i nawet pogadać z położną, jak oglądała małego to nawet się nie obudził:no: usnął jak kamień:tak::tak::tak:

No proszę jaki grzeczny:tak::tak::tak:a z Ciebie jaka dzielna mamusia, od razu zabrała się do pracy jak tylko mały usnął:-D czasem też odpocznij;-);-);-)
 
Do góry