reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Bubka kiedy ja pociągiem jechałam...:-D:-D:-D Kiedy ja na dworcu byłam...:-D:-D Chyba z 10 lat temu jak jeszcze do szkoły chodziłam.:rofl2: Autem jakoś tak koło godzinki. :tak::tak: Chcesz wpaść?

Lunka na nk pełno takich dziewcząt "lekkich obyczajów".:tak: Wystarczy w wyszukiwarkę wpisać chociażby słowo " lesbijka" :-p:-p:-p:-p:-D:-D:-D:-D
 
reklama
WIKI :-)
MH nie ma to jak byc w sklepie na jego otwarciu :-).Ciesze sie ze dziewczykami juz lepiej :-).
JUSTA super ze sptkanko udane.No bo sie znacie to i wam sie fajnie klachalo :-).A moze jakies fotki :-).

Przebralam Oliwke.Ja nadal w pizamie.GRzeje nam paroweczki to sobie z Oliwka pojemy ;-).

ANABUBKA ja tesiowej juz nie mam a do dentysty sie nie wybieram hihihi.No wlansie sama nie wiem co gosze :-).

LUNKA t sie ciesze ze wsio zalatwialas :-)
 
oj Wiki Wiki;)))))))))))))))))))
gapo;))))))))))))))
Oj gapa ze mnie gapa.Ale m już przyjechał i pyszne sniadanko zjedlismy
MH widac usiala porzdanie odespac chorobe
ale skor wymiotowala to nie dziwne ze padnieta:tak::tak:

laski DZIS JEST DZIEN TESCIOWEJ
I DZIEN.........
DENTYSTY\!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D


PYTANIE CO GORSZE?
hehehehehehe
No właśnie oto jest pytanie:shocked2::shocked2::baffled::baffled::-D:-D
Wiedzieli jak świeta połączyć hehe

No i moja gangrena już sę wyspała, zaraz będzie MAMUSIA EWUSIA!!!!
Fajnie do ciebie mówi
 
Bubka kiedy ja pociągiem jechałam...:-D:-D:-D Kiedy ja na dworcu byłam...:-D:-D Chyba z 10 lat temu jak jeszcze do szkoły chodziłam.:rofl2: Autem jakoś tak koło godzinki. :tak::tak: Chcesz wpaść?

Lunka na nk pełno takich dziewcząt "lekkich obyczajów".:tak: Wystarczy w wyszukiwarkę wpisać chociażby słowo " lesbijka" :-p:-p:-p:-p:-D:-D:-D:-D

zapraszam do sibebie:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
a skoro masz auto to Ci latwiej:tak::tak::tak::tak::-D


Justa czyTobie tez sie nowe posty nie wklejaja?i musisz odswiezac strone?
w starym sie wklejalo...
i ta mala zielona lamoa mniewkurza ze taka mala:baffled:
a w sybskrypcjach nie widac kto napisal nowego posta,tylko ze jest
bo w grupach jest kto
 
potem bedzie ze pisze jden post pod drugim,ale ni widze czy jest cos nowego:baffled:

no i u mnie zaczelo sypac sniegiem:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
ale z drugiej strony nieba widac jeszcze kawalek sloneczka:-)
ehhhh.mam nadzieje ze to przelotne opady
bo o 11 musze wyjsc z domu,a nie ccialabym trafic na ostro sniezyce:no::no::no:


mala wstala i oglada :koszmarnego /karolka"
i sedzi na nocniku:-)

ja wcinac sniadanko - chleb z maselkiem:tak:
chleb włoski z oliwkami i pomidorami
MH pyszny!jak bedziesz miala okazje to sobie kup:tak::tak::tak::tak::tak:

ale nadal siedze w szlafroku
 
Dorotko dowodów w postaci fotek brak.:baffled::sorry2:

Bubka nie mam pojęcia czy post wyskakuje bez odświeżania :no:, bo ja latam po wszystkich stronach:sorry2:. Lampka fakt, mała:dry:. W subskrycji sama się jeszcze nie łapię co i jak. U mnie normalnie bez tego nieprzeczytany wątek jest wytłuszczony.:tak:

A do Wawki chętnie wpadnę , ale jak się cieplutko zrobi.:tak:
 
Witam się i ja. Przeczytałam Was od mojego ostatniego posta i biore się za odpisywanie.

Hej dziewuszki

Mlena no nie ma przebacz skoro nie chudniesz znaczy ,ze jesz za duzo a,ruszasz sie za mało,bo sadzę ze zdrowa jesteś:tak:Cudów nie ma ,ja cieżko pracuje nad sobą powiem nie skromnie:-D ,wkleję wam moja najjswierzża fotkę:tak:Myszunia i Malinka ,bo one mnie widziały w realu będa miały jakiś punkt odniesienia:-D

Nie jestem jakaś tam szcuupła super ,ale i tak jestem zadowolona z tego co mie ise udało ,a tio jeszcze nie koniec
Gratuluje silnej woli, a Ty tylko mniej jesz i więcej się ruszasz czy masz jakąś dietę. Nie wiem jak wyglądałaś wcześniej ale teraz wyglądasz super.

na wesoło

76e39e8d32e58333.jpg



673bb5e8d00b9af1med.jpg


f7b45dbbe09983f5med.jpg
Super ta pościel muszę P pokazać.

A tu Kamilek na kocyku z kotkami​
Śliczny ten Twój Kamilek, ja jeszcze nie bardzo się orientuję, która ma ile dzieci i w jakim wieku, ale nadrabiam.

Ja Madziula pamiętam Twoje fotki jak kiedys wstawiłaś na forum i widze ogromną róznice jestem pełna podziwu !!! Ja mam za mało ruchu bo jedzenia nie mam w nadmiarze na pewno i do tego ciągłe problemy z hormonami co też sprawy nie ułatwia ale Ci powiem Madziula ,że jak zobaczyłam fotki ( a już Cię chciałam o nie prosić :tak::tak:) to mnie normalnie zmotywowałaś :-D



ja odzyskam zycie za ok 3 miesiace jak sie wynose z tego domu wariatów :-D

Wróciłysmy ze spacerku Lenka się wylatała i poszła spać :szok:

ale niestety w domu jazdy jak zwykle matka awantury z ojczymem robi nieziemskie już jej się słuchać nie daje :no::no:
To Ci współczuję i nie dziwię się że nie masz ani siły ani ochoty na nic. My mieszkamy z rodzicami P i jest wszystko OK.


Oriflame piekne foteczki a jaki kolro mialas wlosow bo widze na jednej fotce jakis fiolet:confused:Masz super dzieciaczki:-)
Dzięki. A z tymi włosami to chyba tylko rudych nie miałam. Był blond, fiolet, brąz, czarne, pasemka.Moje naturalne to ciemny brudny blond i nigdy go nie lubiłam. Zastanawiam się co teraz zrobić z włosami.


Moja Helena sie wyspała, spała ze 3 godziny :szok: Wstała mega marudna :baffled: Ale jest troszke lepiej :happy: Kpiłam jej notesik zamykany flamastry, naklejki i ma dziewczya nowe zajęcie w łóżku :tak: A Nik usiłuje założyć rajstopy na głowę :rofl2:
Dobrze, że jest juz lepiej. A Niki to dobra artystka - rajstopy na głowę:-D:-D:-D:-D

Kurczę wróciliśmy z karate i miałam jechać do fundacji,ale tego wyjca dziś nie zostawię ,bo przy dziadkach dom rozniesie.:crazy::crazy::crazy:
Muszę więc grafik zrobić sama i się okazuje ,że doba dla mnie za krótka.:baffled::baffled::baffled:
ciężko mi pogodzić 2 różne fundacje i centrum wspierania rozwoju a co dopiero dołożyć do tego obowiązki domowe,męża, dzieci,Kuby zajęcia ,terapię w domu i moją szkołę??:confused::confused::confused:
Ech coś trzeba wymyślić :confused::baffled::rofl2::rofl2:
Skąd Ty bierzesz na to siłę:baffled::baffled:. Podziwiam Cię bardzo:tak::tak:

byłam u lekarza.. nic ciekawego mi nie powiedział:dry: b sie zapisałam do takiego durnia.. wr

on nie wie czy migdal mnie boli od ucha czy ucho od migdala:sorry2::rofl2::dry:

w kazdym badz razie powiedzialam mu, że chce skierowanie do laryngologa- jutro rano ide, zobvaczymy co on mi powie, bo moze to rzeczywiscie migdal mnie od ucha boli, bo kaszlu nie mam...

no i przy okazji poszlam do dziecięcej poradni zapisac maksa na jutro, zeby go pediatra obejrzała, bo mi kupy robi dość rzadkie i 5 razy dziennie i nie wiem czy nie ma jakiegos wirusa:dry: wole na wszelki wypadek sprawdzić, bo nie jest to normalne zeby robil tak cżesto kupe:baffled:
Mam nadzieję że w przypadku Twojego synka to tylko ząbki ale moja Amelka też tak miała tylko coś koło 2 miesiąca i wyszła jej bakteria i w kupce i w moczu.

Super fotki,jestescie swietna rodzinka
A Ty Kochana jestes ładniutka

piekne dzieciaczki,Ty tez laseczka jestes
Dobra starczy tych komplementów bo sie rumienię. Wcale taka laska nie jestem, może na zdjęciach tak widać. Mam z 10kg do zrzucenia.

Witam z ranca
Mlody juz wszkole,dziewczynki spia a ja czekam na Majke bo wczoraj nie ogladalam:tak::tak::tak:Obudzilam sie z bolem gardla,ale wlasnie wypilam herbatke z cytrynka i oby pomogla:tak:
Za oknem pochmurno i sypie snieg a do tego zimno brrr:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Na szczeście u nas dzisiaj ładne słoneczko tylko na razie mróz

MH widac usiala porzdanie odespac chorobe
ale skor wymiotowala to nie dziwne ze padnieta:tak::tak:

laski DZIS JEST DZIEN TESCIOWEJ
I DZIEN.........
DENTYSTY\!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D



PYTANIE CO GORSZE?
hehehehehehe
Dla mnie gorszy jest dentysta bo teściową mam super

No i nadrobiłam. Dzisiaj jestem tylko do południa bo potem jedziemy do kolegi P. Powiem Wam że wczoraj mój mąż mnie zaskoczył. Na wieczór dzieci spały i zebrało go na amory, no to dobra zaczeliśmy na żywca i po jakimś czasie ja go prosze żeby założył gumkę, zrobił to bez żadnych sprzeciwów i widać było że było mu dobrze jak nigdy. Po wszystkim pytam go czy nie lepiej by było tak zawsze a on się pyta kiedy ide do lekarza po tabsy i już mam z głowy. Sprawa sama się rozwiązała.:-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Dorotko dowodów w postaci fotek brak.:baffled::sorry2:

Bubka nie mam pojęcia czy post wyskakuje bez odświeżania :no:, bo ja latam po wszystkich stronach:sorry2:. Lampka fakt, mała:dry:. W subskrycji sama się jeszcze nie łapię co i jak. U mnie normalnie bez tego nieprzeczytany wątek jest wytłuszczony.:tak:

A do Wawki chętnie wpadnę , ale jak się cieplutko zrobi.:tak:

u mnie tez niby wytluszczony,ale bardzo slabo wytluszczony,tzn malo widoczny:baffled::baffled:


No i nadrobiłam. Dzisiaj jestem tylko do południa bo potem jedziemy do kolegi P. Powiem Wam że wczoraj mój mąż mnie zaskoczył. Na wieczór dzieci spały i zebrało go na amory, no to dobra zaczeliśmy na żywca i po jakimś czasie ja go prosze żeby założył gumkę, zrobił to bez żadnych sprzeciwów i widać było że było mu dobrze jak nigdy. Po wszystkim pytam go czy nie lepiej by było tak zawsze a on się pyta kiedy ide do lekarza po tabsy i już mam z głowy. Sprawa sama się rozwiązała.:-):-):-):-):-):-):-):-):-)

o prosze!
a mowialm ze takiargument do niego przemowi:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

jendak to byl przelotnuy opad sniegu i nadal jest sloneczko:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
reklama
On chyba nie wiedział co to przyjemny seks, bo zawsze musiał myśleć żeby na czas przerwać a wczoraj jak na niego spojrzałam to sama się zdiwiłam
 
Do góry