Svensonka
Fanka BB :)
Słodziaczki! :-)
Ale statystyka - "pięknie". :-(
A te śpioszki,to niezły bajer! :-)
Jasna cholera dobrze ze w Szwecji mieszkammmmmmmmmmmmmmmmm ufffffffff
Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Słodziaczki! :-)
Ale statystyka - "pięknie". :-(
A te śpioszki,to niezły bajer! :-)

szczesciara hihihi a my tu biedaki siedzimy ;-)Jasna cholera dobrze ze w Szwecji mieszkammmmmmmmmmmmmmmmm ufffffffff
:-)
szczesciara hihihi a my tu biedaki siedzimy ;-)
a gdzie te ubrania ktory to post?
ja tez dzis kupilam spodnie dresowe ciazowe pumy hehe bo troche mnie wydelo haha
kochane a to paputy ktore wam obiecalam wkleic te ktore mi mezu sprezentowal pod choinkeZobacz załącznik 224697Zobacz załącznik 224698
dzieki ci kochana ze mnie tu samej niezostawilasHej Babka :-) dzisiaj mój dzień na rozbijanie szklanek... -> na szczęście!!! ;-)
to takie typowo ciążowe czy normalne galotki ?!?
Piękne!!!
juz myslalam ze znow sama tu bede siedziec
dzieki ci kochana ze mnie tu samej niezostawilasjuz myslalam ze znow sama tu bede siedziec
![]()