reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

cześć dziewczyny
ja nareszcie jestem wyspana nawet w lekkim szoku jestem, ale od 2 dni codziennie na wieczór melise tylko muszę spytać się lekarza czy aby małemu to nie zaszkodzi tylko tak naprawdę dzięki niej jestem w stanie się wyspać.
Marta to ja dopisuje sie do dziewczyn i zycze 2 kreseczek.
Karlitak witam na forum.
Właśnie sobie tak dzisiaj uświadomiłam ze fajnie zaczyna sie rok na forum lublinianek sytczen pusty, luty madziula się rozpakowała, marzec należy do misis, a ciekawe jest czy ja sie załapie na kwiecień czy maj.
Moj M dzisiaj w domu porzadki robi bo szafa dzisiaj bedzie i musi uporzadkowac garaz z korytarza aby szfe zamontowac wiec dzisiaj pewnie bede miałą w korytarzu dodoatkowo stolarnie
 
reklama
ja tu nowa to chcę dobre wrażenie zrobić z postami ;) hehehe żeby nie było ;)

jeśli chodzi o studia to skończyłam administrację :)

misia2010 z miłą chęcią :) nie wiem dlaczego ale u mnie na osiedlu na spacerach spotykam starsze Panie (babcie albo nianie) i czasami brakuje mi kogoś by pogadać zwłaszcza jak mała uśnie i mamy dłuższy spacerek :)

fornetka3 u nas też się zastanawialiśmy najpierw czy Gabi będzie czerwiec czy lipiec ;) a później czy bliźniak czy rak ;)
wyszło pomieszane czerwcowy rak ;)
 
witam was, powiedzcie kiedy wasze dzieci zaczewly same wstawac?? moj patryk ma pol roku i sam wstaje, raczkuje, siada. normalne to?? moj starszy syn duzo pozniej takie rzeczy robil. fakt kazde dziecko jest inne. ale nie slyszalam zeby pol roczne dziecko wstawalo samo.
mandziulka ile m2 macie domek?? bo ty jak pamietam masz swoj domek, tak??
 
cześć dziewczyny
ja nareszcie jestem wyspana nawet w lekkim szoku jestem, ale od 2 dni codziennie na wieczór melise tylko muszę spytać się lekarza czy aby małemu to nie zaszkodzi tylko tak naprawdę dzięki niej jestem w stanie się wyspać.
Marta to ja dopisuje sie do dziewczyn i zycze 2 kreseczek.
Karlitak witam na forum.
Właśnie sobie tak dzisiaj uświadomiłam ze fajnie zaczyna sie rok na forum lublinianek sytczen pusty, luty madziula się rozpakowała, marzec należy do misis, a ciekawe jest czy ja sie załapie na kwiecień czy maj.
Moj M dzisiaj w domu porzadki robi bo szafa dzisiaj bedzie i musi uporzadkowac garaz z korytarza aby szfe zamontowac wiec dzisiaj pewnie bede miałą w korytarzu dodoatkowo stolarnie

o melisie nie wiem:-(, bo nie piłam:sorry2:
a co wolałabyś osobiście, kwiecień czy maj?;-)

ja tu nowa to chcę dobre wrażenie zrobić z postami ;) hehehe żeby nie było ;)

jeśli chodzi o studia to skończyłam administrację :)

misia2010 z miłą chęcią :) nie wiem dlaczego ale u mnie na osiedlu na spacerach spotykam starsze Panie (babcie albo nianie) i czasami brakuje mi kogoś by pogadać zwłaszcza jak mała uśnie i mamy dłuższy spacerek :)

fornetka3 u nas też się zastanawialiśmy najpierw czy Gabi będzie czerwiec czy lipiec ;) a później czy bliźniak czy rak ;)
wyszło pomieszane czerwcowy rak ;)

No to pokrewne kierunki skończyłyśmy;-):-D
Bardzo chętnie:tak::tak::tak:, jak już tylko będziemy wychodzić:tak::tak: może dlatego, że to centrum, to młodych nie ma....zostali Ci co dawniej tu mieszkali...a reszta to studenci:dry:;-)

witam was, powiedzcie kiedy wasze dzieci zaczewly same wstawac?? moj patryk ma pol roku i sam wstaje, raczkuje, siada. normalne to?? moj starszy syn duzo pozniej takie rzeczy robil. fakt kazde dziecko jest inne. ale nie slyszalam zeby pol roczne dziecko wstawalo samo.
mandziulka ile m2 macie domek?? bo ty jak pamietam masz swoj domek, tak??

niestety nie pomogę:no:
 
Witam my juz po spacerku i chyba zaraz poloze Mateusza spac po wstal po 6 jak ja tego nie lubie:-D
No i trzeba dokonczyc obiadek bo mamy goscia kolega M a najsmieszniejsze ze on o tym nie wie M przegral zaklad o obiad i chce mu zrobic maly zarcik i wkoncu wywiazac sie z przegranej:-D
Mezatka wiadomo kazde dziecko i naczej ale pol roczne ze siada to ok ale raczkuje:szok:nie pozwalaj mu zbyt wczesniej stawac bo zaszkodzi sobie ortopedycznie na stawy ma to m.in.zly wplyw. A pisalas ze kiedys pediatra wyslala was do neurologa co wkoncu sie okazalo pediatra miala jakies sluszne przypuszczenia?
Fornetka ciesz sie jak najdluzej malenstwem w brzuszku bo pozniej tego bardzo brakuje
Marta zycze wyraznych dwoch upragnionych kreseczek no i co za tym idzie moze corci:-)
 
marz21 no bylismy u tego neurologa i powiedziala ze rozwija sie bardzo dobrze, robilismy usg glowki i tez wszysto dobrze, a teraz czekamy na wizyte zebyzobaczyla lekarka to usg. no niby troszke wolniej rosnie niz powinna bo ma mnie cm niz dzieci w jego wieku ale on wogule jest drobniejszy i tez sprytniejszy. powiedziala ze nie ma zadnych powodow do zmartwien.
 
No to pokrewne kierunki skończyłyśmy;-):-D
Bardzo chętnie:tak::tak::tak:, jak już tylko będziemy wychodzić:tak::tak: może dlatego, że to centrum, to młodych nie ma....zostali Ci co dawniej tu mieszkali...a reszta to studenci:dry:;-)

hmm no ja do centrum przeprowadziłam się zaraz po ślubie wcześniej mieszkałam na Ponikwodzie ;)

więc całkiem inne osiedla ;)

ale masz rację w moim bloku 90% to studenci co słychać na weekendach ;)

Mezatka każde dziecko jest inne :) mojej koleżanki córa ma 7 miesięcy i też już sama stoi a nasza Gabi dopiero niedawno sama zaczęła siadać ;)

jeśli chodzi o wymiary to moja Gabi i wagowo i wzrostem jest na 90tym centylu :) dorodna sztuka nam się trafiła ;)
 
Ostatnia edycja:
hmmm...szukam przepisów na wykorzystanie jogurtów owocowych...mąż miał je jeść w pracy, ale po poniedziałkowych przejściach zraził się do nich i teraz 3 duże stoją w lodówce i jak nic nie wymyślę, to się przeterminują....znalazłam, że można dodać do placków zamiast jogurtu naturalnego....ale dwa jeszcze mi pozostają....macie jakieś pomysły???

ja nie pomogę, nigdy nie robiłam nic takiego z jogurtami.

Właśnie sobie tak dzisiaj uświadomiłam ze fajnie zaczyna sie rok na forum lublinianek sytczen pusty, luty madziula się rozpakowała, marzec należy do misis, a ciekawe jest czy ja sie załapie na kwiecień czy maj.

a na kiedy masz termin? mój był punktualny urodził się w terminie:-)

BTW no to M ci nabałagani dzisiaj:-)

jeśli chodzi o studia to skończyłam administrację :)

:-) to pokrewny kierunek do mojego, a jaka uczelnia, może mój wydział?:-)

witam was, powiedzcie kiedy wasze dzieci zaczewly same wstawac?? moj patryk ma pol roku i sam wstaje, raczkuje, siada. normalne to?? moj starszy syn duzo pozniej takie rzeczy robil. fakt kazde dziecko jest inne. ale nie slyszalam zeby pol roczne dziecko wstawalo samo.
mandziulka ile m2 macie domek?? bo ty jak pamietam masz swoj domek, tak??

mezatkaa każde dziecko rozwija się w swoim tempie, mój coś koło 7 miesiąca zaczął siadać, raczkować jeszcze dużo później. Moja teściowa mówi, że mój P zaczął chodzić jak miał 7 m-cy, w sensie, że trzymać się przy meblach i tak dreptać, ale czy to prawda nie wiem, nie chciało mi się w to wierzyć, ale teściowa upiera się, że tak było.

eśli chodzi o wymiary to moja Gabi i wagowo i wzrostem jest na 90tym centylu :) dorodna sztuka nam się trafiła ;)

:-) duża, duża, ale mój wzrostowo też jakoś tak w tych górnych centylach się mieści. Pediatra mówiła, że jest dobrze, więc się tym nie martwię.

BTW u mnie też same babcie na spacerkach, nawet nie ma do kogo gęby otworzyć:-(

Anaconda wzięłam się za tą "mućkę" dzisiaj, zaraz idę kończyć, zobaczymy jak wyjdzie.
Mały śpi.
 
reklama
maltanka mam termin na 7 maja, ale chyba chciała bym rozpakować sie końcem kwietnia bo moja siorka ma wolne i M tez byłby wtedy w domu to mogli by mi trochę pomóc w domu przy małym,
juz miałam to pisac wczesniej fajny masz awatarek tak wiosna fajnie powiało.
 
Do góry