reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

tabletki antykoncepcyjne i odchudzanie

shiva

Aktywna w BB
Dołączył(a)
16 Czerwiec 2009
Postów
93
Miasto
wrocław
Hej, potrzebuje informacji czy niskokaloryczna dieta polaczona z aktywnoscia fizyczna oraz tabletkami na odchudzanie Linea moga zaburzyc dzialanie pigulek anty?
 
reklama
z tego co sie orientuje to wplyw ma tylko alkohol, nikotyna oraz wymioty ktore wystapia krotko po wzieciu tabletek (np po jakims jedzeniu, nie chodzi mi o reakcje na tabletki :))

Alkohol i nikotyna maja zaburzac dzialanie tabletek?? Pierwsze slysze...ja pale papierosy,a piwo czy drinka tez lubie wypic i jakos w ciaze nie zachodze...;-)

A co do pytania shivy...zadna aktywnosc fizyczna dzialania tabletek nie zaburzy,dieta raczej tez nie pod warunkiem,ze bedzie to dieta z glowa a nie jakas drastyczna...a tabletki linea to zwykly suplement diety,wiec tez mysle,ze w niczym nie zaszkodzi.
 
O alkoholu nie slyszalam by zaburzal dzialanie pigulek natomiast o papierosach cos mi sie obilo o uszy, ze sa tabletki dla palacych i niepalacych czy cos tego. Ja jestem palaca ale ginekolog jak mi przepisywal tabletki to nie pytal o palenie wiec nie wiem...
Jeszcze nie zaczelam brac ich brac i zastanawialam sie czy lepiej pierw nie skonczyc 'odchudzania'
Nie moge sobie teraz pozwolic na druga ciaze wiec troche sie boje :p
Tabletek nigdy nie stosowalam, zreszta jak one zawioda to szybko sie nie dowiem a peknieta prezerwatywe widac od razu ;]
 
To chodzi o to,ze palaczka moga tabletki anty szkodzic ze wzgledu na zakrzepice...bo wtedy jest wieksze ryzyko .
Antykoncepcja hormonalna i papierosy to nie najlepszy pomysl ...ale mnie sie lekarz tez nie pytal czy pale...
To taki ryzyk-fizyk...zakrzepica gozi kazdemu ale palczka duzo bardziej po prostu.Po 35 roku zycia to ryzyko jeszcze sie zwieksza,wiec ja mysle by zmienic metode anty...
No ale tylko mysle,a kiedy to zrobie to nie wiem.
 
Tabletki Linea na pewno nie zakłócają działania tabletek anty. Palaczką nigdy nie byłam więc w tej kwestii się nie wypowiem :)
 
z tego co wiem to nie, ale lepiej dać jakiemuś lekarzowi czy dobremu farmaceucie do przeanalizowania składu tych tabletek, bo może jest w nim coś co może wpłynąć na działanie tabletek. Dodatkowo, chciałam Ci powiedzieć, że u mnie ten suplement w ogóle się nie sprawdził. Natomiast ciekawsze opcje znalazłam na chudzianka.pl Przynajmniej dobrze, że chcesz ćwiczyć ;)
 
Czytałam, że chrom zaburza działanie pigułek, więc sprawdź czy jest w składzie :) Chrom można przyjąć 4-5 godzin po łyknięciu pigułki :)
 
reklama
Do góry