reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żywienie 3-latka

Serduszko1

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Grudzień 2009
Postów
4 469
Kobietki napiszcie mi prosze czy Wasze dzieci też nie jedzą prawie w ogole mięsa???? Moj jak widzi mięso to mówi tylko błłłeeee i za nic nie chce mi go jeść.... Poradźcie coś :/
 
reklama
Kobietki napiszcie mi prosze czy Wasze dzieci też nie jedzą prawie w ogole mięsa???? Moj jak widzi mięso to mówi tylko błłłeeee i za nic nie chce mi go jeść.... Poradźcie coś :/
Moja do tej pory lubiła mięso a najbardziej gotowane uwielbiała też schabowy ale od okolo 2 m nie chce jeśc go w ogóle.Natomiast lubi wędliny a najbardziej z indyka,uwielbia też jajka w każdej postaci myślę że to jej wystarczy i w diecie nie zabraknie jej żelaza.Myślę że Twoja córeczka jak nie chce jeść mięsa to nie musi warto natomiast uzupełniać żelazo innymi produktami które lubi.
 
Moja do tej pory lubiła mięso a najbardziej gotowane uwielbiała też schabowy ale od okolo 2 m nie chce jeśc go w ogóle.Natomiast lubi wędliny a najbardziej z indyka,uwielbia też jajka w każdej postaci myślę że to jej wystarczy i w diecie nie zabraknie jej żelaza.Myślę że Twoja córeczka jak nie chce jeść mięsa to nie musi warto natomiast uzupełniać żelazo innymi produktami które lubi.

Anek M ja mam synów :-)
Moj tez uwielbia wędliny a jajka to by mogł jeść bez przerwy.... no i czasami parówki drobiowe mi zje
 
Ja mojej córce daję tez parówki drobiowe, ale nie za często, tak max ze 2 razy w tygodniu. Jajka tez ja chętnie, a z mięsa kotlety drobiowe, wieprzowe są dla niej jakby za twarde, pomemla i wypluje, więc jej raczej nie daję.
Spróbuj dawać mięsko w małych porcjach, takich, których nie trzeba odgryzać, no i może z jakimś fajnym sosem, to mu się spodoba i zje. A może nawet dodaj keczupu dla dzieci, jest bez konserwantów, w małych ilościach nie powinien szkodzić.
 
Mój Maciek z mięsa to tylko parówki. Daje mu te odtłuszczane. NIestety zdaje sobie sprawę, że parówka to nie jest nic dobrego i wymyślam różne cuda. A to pulpeciki w jakimś sosie, soczysty kurczaczek. Ogólnie jest tak, że jak mięso jest twarde to nawet nie weźmie do buzi. A jak już się zdecyduje to traktuje je jak gumę do żucia i wypluwa. Mięso zastępuje wiec różnymi innymi produktami: szpinak, brokuły, ryba itp. Wszystko aby jadł bo ogólnie to z niego niejadek.
 
reklama
ja do spagetti dajeduzo startej marchwi i troche papryki czerwonej (papryki malaraczej nie je), ale marchew nadaje raczej slodki smak. i nie smaze a gotuje. jak mam to dodaje tez dynie w kostke pokrojoną. i przecieru pomidowowego tez malo, tyle zeby bylo do smaku.
jula bardzo lubila kotlety a ostatnio nie chce ich jesc, wiec tez wymyslam:)
 
Do góry