reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
O kurcze, szybko :) a który to ząbalek tak kiełkuje ?:)

Wyobrażam sobie to co przechodzisz razem z Nim i nie wyobrażam sobie jak ja temu podołam :baffled: Bardzo markotny ?
Dolna prawa jedynka, najgorzej nie jest ale męczy się....
Autor strony zrobił analizę tegoż filmiku klatka po klatce ...:)

Zdjęcia ze Smoleńska 2

Właśnie to mnie zastanawia...wiesz w końcu teraz Rosja to nagle nasz przyjaciel po katastrofie i nie można podejrzewać ich o nic :no:
No i pewnie zauważyłaś, że jak puszczają juz ten filmik to bez głosu :szok: Widziałam w TVN 24 całkowicie wyciszony ten film...
Ja w te teorie nie wierzę, niby po co ktos miałby strzelać?? a poza tym dokładnie nie widać na filmie i można się tylko domyślać o co chodziło, bo może mówili do innych z ekipy ratujących.
Może jeszcze rosjanie celowo tw drzewa posadzili żeby samolot się rozbił??;-) nie analizujmy czegoś o czym nie mamy pojęcia.
A tak wyglądał po pierwszym posiłku...
Zobacz załącznik 237559
Hehehe no ładnie, widac że jadł:-D
 
Patrzcie co znalazlam a to forum ze stycznia:szok:
[05.01.10, 15:02] niech mi ktos do cholery uwierzy!!

mam tego dosc. rodzina chce mnie wysłac do psychiatryka, twierdza, ze cpam, a ja nie potafię zatrzymac tego, co sie wydarzy! zaczne od tego, ze dwa dni temu mialam dziwny sen. snilo mi sie to wszystko, co sie wydarzyło do 2012 roku. cholera, takie o bylo realne! teraz to wszystko sie sprawdza! wiem, kto będzie moim chłopakiem, wiem, ze moj dziadek dostanie zawał w marcu tego roku i umrze, ale nikt mi nie chce uwierzyc! cholera błagam powiedzcie mi to co jest bo do glowy dostaje!! wszystko sie zgadza, kazda informacje, ktora sprawdzilam, okazala sie prawidłowa ( we snie przyjaciolka powiedziala mi, ze jej tata jest alkoholikiem- dzisiaj jej o to zapytalam,zeby potwierdzic to byla zdziwiona i pytała skad to wiem) Poprostu wiem, co sie wydarzy i tych złych momentow nie moge powstrzymac bo nikt mi nie wierzy!



czytałam to i szczerze mnie to przeraża....
 
Karnitynka a ty cztałaś to o maju????
gość [9 godzin temu, 23:45]
http://www.samosia.pl/pokaz/503487/niech_mi_ktos_do_cholery_uwierzy/658#
Witam was ponownie, musze się spieszyć wiec krótko i treściwie.
Jestem w internacie.. rodzice mnie oddali pod opiekę, dorwałam się do kompa mam nadzieje ze zdarze to napisac. W maju tego roku odczujemy bardzo mocno siłę naszych wschodnich sąsiadow, nie widzialam kto dokladnie to byl... Ukraina Bialorus czy Rosja ale spisek wyjdzie na jaw dopiero pod koniec roku, przez ten czas Polska bedzie zdezorganizowana totalnie, wybory prezydenckie moga zostac przelozone, widzialam Jaroslawa Kaczynskiego na tym stanowisku, ludzie szli do urn, padał snieg.. lecz jest to mało ważne.. sama boje się maja!
 
reklama
No i tu najwazniejsze

gość [05.01.10, 15:11 Jezeli mi nie wierzycie, to zapamietajcie moje słowa, ŻE W KWIETNIU TEGO ROKU OGŁOSZONA BEDZIE ŻAŁOBA NARODOWA.
W LIPCU ZNOWU, a WE WRZESNIU UMRZE KTOS BARDZO ZNANY i CENIONY!

Bujda na resorach, wystarczy mała manipulacja :)

po posiłku rozmawiał z babcią i opowiadał o swoich smakowych wrażeniach :-)

Ja robię tak samo :)
 
Do góry