reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Nie chyba tylko napewno ahaha ;p

Laski a co porabiacie w weekend majowy ???
jakies plany działka ,wieś jakis wypad ??

My planujemy do mnie na wieś na działke no ale chyba najpier bedziemy musieli zakupic łóżeczko turystyczne .... bo tamn trzeba posprzatac najpierw kurze po zimie ;) no i my auta nie mamy i moze kos z rodziny nas zawiezie aha :D bylby maly na powietrzu duzo :) fajnie poszułby wiejskie klimaty:-D

wreszcie cos innego niz miasto :D no ale niewiem wlasnie .... M kurs na prawko ma odbebniony zostalo mu zdac egzamin i sie wziasc do nauki nie moze :crazy: to bysmy samochodzik jakis zakupili zawsze to fajnie z małym na działke skoczyc jak cieplo dzidzius na dworze rodzice gril itd :):):)

my mamy ślub znajomych:) jak dotrą..
ktorzy utknęli gdzies w ciepłych krajach!! pracodawca kumpla zrobił im niespodzianke i dał bilety i oplacil wyjazd, a że wybuchł wulkan to wrocić nie mogą!! są lekko mówiąc załąmani..
 
reklama
my mamy ślub znajomych:) jak dotrą..
ktorzy utknęli gdzies w ciepłych krajach!! pracodawca kumpla zrobił im niespodzianke i dał bilety i oplacil wyjazd, a że wybuchł wulkan to wrocić nie mogą!! są lekko mówiąc załąmani..

straszne tylu ludzi utkwiło i nie mogą wrócić...oglądałam rano w TVN 24, że wycieczka z Egiptu w jakieś norze mieszka, a nie mają czym wrócić...szczury i robactwo wszędzie...a biuro podróży oczywiście się miga.
 
u mnie jeszcze nie pada ale jest juz ciemne niebo wiec sie rozpada a mialam isc kolo netto do tesciowej formata kompa im zrobic ale w taka pogode z dzieckiem to ja sie raczej nigdzie nie wybiore.
natalko ledwo to napisalm i zaczal trzaskac GRAD!!!!!!!!!! NO MASAKRA NIE RUSZAM SIE DZIS NIGDZIE Z DOMU!!!!!!!
 
Tutaj zgodzę się z Tobą na 200 % nawet :-D

Bo tak: oczywiście weekend majowy na wsi u rodziców, oczywiście grill, oczywiście dziecko na świeżym powietrzu, oczywiście w moim 'panieńskim' pokoju niesprzątane, oczywiście potrzebne łóżeczko turystyczne, oczywiście nie mamy auta i oczywiście muszę zrobić prawko :-D:-D

No moi rodzice mieszkaja w mieście 5 min odemnie i tescie tez blisko no ale mam babcie tam na wsi na działce :) No i tam jest mojej mamy "panieński" pokoj nieposprzatany ahaha no i idziemy moze dzis do komisu luknac lozeczka turystyczne bo i nad jeziorko na wakacje by sie zdało ;) No i jak M nie zrobi to ja sie wkurze i zrobie prawko ;p tylko ja ponad 1000 bo i kurs a on tylko egzamin.... ehh musze go pogonic....:crazy:


Bo jak narazie to kupil zabawke dla "Igorka" (czytaj dla siebie) :crazy::crazy::crazy:
zdalnie sterowany helikopter ...od wieku (14 lat ) :szok::szok::szok: fajna zabawka dla Igorka ehhh
 
maggie-mamy ten sam problem od dawna-lekarka śmiała się z Lenki bo ona też ciągle na nogi!!

no ja pisalam tez o tym jakis czas temu... i jak bylysmy u ortopedy i bawil sie z nia w siadanie to ona od razu na nogi i zaczal sie smiac no i ostrzegl zeby nie dac sie jej oszukac... bo to ze chce to nie znbaczy ze moze.... z siadaneim nie widzi przeciwskazan..ale ze wtsawaniem na nogi to jeszcze duzo za wczesnie:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam!

mika85 co do twojego pytania, to tak jestem z olkusza. też chciałam małą zapisać do Januszka, ale ponoć ma za dużo pacjentów i sie nie dało, wiec została nam Ledniewska, ale będę chciała ją do niego przepisać , może się uda:-)


Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszuch jubilatów!
 
Cześć mamuśki z rana! :) Widzę że matrymonialną nuta powiało ;)

co to za podejrzena ??
Wg mnie to przez to, ze np tesc nosi Lolka na swojej koszuli i nie kladzie pieluszki, a on lubi sobie poopierac policzki na ramieniu. Nie musze dodawac,ze tesc pali fajki i cholera wie ile syfu jest na tej koszuli... Oczywiscie on chce dobrze, tylko dla niego to nie ma sensu i nie umie zrozumiec, ze jak ja ciagle pilnowalam kladzenia pieluszki to nic nie mial. A ten mały brzdąc nie daje skórze odpoczac i sie wygoic bo ciagle obślinia całe poliki aż do oczu :)) Tylko chodze z wodą przegotowaną i przecieram w kółko :)
 
reklama
Do góry