reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Jo matko!! Jestem wykończona i nie mam już siły patrzeć na moją pracę!!
Cały czas wydaje mi się jakaś taka dziwna:( A do tego nie umiem sobie poradzić z nowym wordem i co chwilę się na niego wściekam, bo jakieś dziwne rzeczy mi robi:(:(
Co do wizyty w US z pitem to kurcze nie wiem czy dzisiaj się tam wybiorę:( Jeszcze tyle pisania.....

Liliti i ewus będzie dobrze:) Wierzę w to że jak dzieciaczki się urodzą to będą duże i zdrowe:) Musi tak być. A właściwie przecież nie macie obie przesądzone kiedy się urodzą....
Liliti czy lekarze Ci powiedzieli że jak odstawią leki to poród się od razu zacznie?? Może będą jeszcze przez trochę działać i nie urodzisz tak od razu po odstawieniu....

Anik79 gratuluję wizyty:)
Biorę się za obiad, bo od rana nic nie jadłam przez to że się "zapisałam" i teraz żołądek mi przyrasta do kręgosłupa(o ile to możliwe w moim stanie::p:p))
 
Cześć dziewczyny!!!

Wszystkim powizytowym gratuluję dużych i zdrowych dzieciaczków :tak: Już coraz bliżej :-)

Co do szczepień to ja na pewno będę korzystać ze skojarzonych tylko jeszcze nie wiem czy 5w1 czy 6w1. Na rotawirusy i pneumokoki też będę szczepić. Odpowiedź immunologiczna jest podobno sporo lepsza po skojarzonych w stosunku do oddzielnych, no i mniej kłuć :blink:.

Właśnie mi dzisiaj zadzwonili, że meble przyszły :-D więc pewnie w piątek mi je przywiozą. JUPI!!! W piątek lub poniedziałek powinnam też mieć lodówkę i pralkę przywiezioną :cool2: Wiele rzeczy wskazuje, że mamy szanse sie przeprowadzić w długi weekend :szok::happy::szok:

liliti maleńka już będzie całkiem duża i wszystko napewno będzie dobrze. Na pocieszenie dodam, że koleżanki kuzynka urodziła córeczkę w 26tc - niecałe 700gr. W Polsce. Początki wiadomo były trudne, łącznie z operacja wady serca, ale w tej chwili mała jest idealnie rozwijającym się dwulatkiem i wcale nie widać, że zrobiła rodzicom taką niespodziankę:-)
 
czesc dziewczyny. ja na chwile i tez chcialam podzielic sie nowinami od ginekologa.
milan wazy juz prawie 2800g. glowka jest normalnych rozmiarow, ale brzuszek (cukeir wyszedl ok, wiec nie am cukrzycy rowniez za drugim razem) i udo ma wymiary blisko 4 tygodnie dalej. kroto mowiac jest takim samym pulpetem jak moj pierwszy syn. a poniewaz antek sie zaklinowal przy porodzie, bo glowka wyszla a ramieniem sie zahaczyl i byly duze problemy, to dostalam juz skierowanie na ustalenie terminu na cersarke. pierwszy proponowany termin 28 maj, czyli moge zostac majowka. :)
ale teraz po tej 3,5godzinnej wizycie musze sie polozyc.
milego dnia
 
a ja dzisiaj z racji tego,że musiałam pojechać do urzędu i banku, skorzystałam z okazji i uprosiłam męża żebyśmy przy okazji pojechali na zakupy dla dzidziusia, no i prawie wszystko już kupiliśmy:-) został jeszcze wózek i wanienka,ale były tylko małe, więc poczekamy na dostawę tych które chcemy kupić. Ale najbardziej jestem zadowolona z pościeli do kołyski, bo udało nam się kupić za 60zł 7-mio częściowy zestaw, taki jak tutaj: misie w kółkach zielone
# MAMO-TATO 7-cz POŚCIEL DO KOŁYSKI - PIĘKNA (995091794) - Aukcje internetowe Allegro
wprawdzie nie bardzo dziewczęcy kolor, ale za taka cenę to będzie dziewczęcy:-D
był przeceniony, bo był jako komplet pokazowy na kołysce i troszkę przybrudzony, ale po praniu będzie jak nowy.
Pojechaliśmy do hurtowni i kupiliśmy dużo rzeczy taniej niż na allegro, nawet dostaliśmy rabat na zakup wózka, więc wyjdzie też taniej niż na allegro i już w maju go zamówimy:-) W ogóle to gdyby nie ja ta to mój mąż kupił by wszystko co mu Pani w hurtowni proponowała, normalnie jak dziecko:-D:tak:
 
czesc dziewczyny. ja na chwile i tez chcialam podzielic sie nowinami od ginekologa.
milan wazy juz prawie 2800g. glowka jest normalnych rozmiarow, ale brzuszek (cukeir wyszedl ok, wiec nie am cukrzycy rowniez za drugim razem) i udo ma wymiary blisko 4 tygodnie dalej. kroto mowiac jest takim samym pulpetem jak moj pierwszy syn. a poniewaz antek sie zaklinowal przy porodzie, bo glowka wyszla a ramieniem sie zahaczyl i byly duze problemy, to dostalam juz skierowanie na ustalenie terminu na cersarke. pierwszy proponowany termin 28 maj, czyli moge zostac majowka. :)
ale teraz po tej 3,5godzinnej wizycie musze sie polozyc.
milego dnia

Aga , to ile twoj pierwszy mial jak sie urodzil,tzn ile wazyl i mierzył?
 
zdec tez robilam sobie nadzieje ze po odłaczeniu ponosze jeszcze mała ale jak zmniejszli mi dawke tylko o 0,2 ml/godz to dostałam skurczy a ak mialam problem z zyłami i mnie na 4 godz odłaczyli to dostałam porodowych skurczy ,bardzo bolesnych co 2 min, na pozomie 80-90 w ktg ;-( także każa mi nie robic sobie nadzieje wiec jestem gotowa na powicie ;-)
ja na suwaczku mam liczone od iesiaczki ale lekarze twierdza ze ciąża jest bardziej rozwinieta i dzis wg nich mam 32+2 a w dniu odłaczenia bede mieć 34+0.......
 
czesc dziewczyny. ja na chwile i tez chcialam podzielic sie nowinami od ginekologa.
milan wazy juz prawie 2800g. glowka jest normalnych rozmiarow, ale brzuszek (cukeir wyszedl ok, wiec nie am cukrzycy rowniez za drugim razem) i udo ma wymiary blisko 4 tygodnie dalej. kroto mowiac jest takim samym pulpetem jak moj pierwszy syn. a poniewaz antek sie zaklinowal przy porodzie, bo glowka wyszla a ramieniem sie zahaczyl i byly duze problemy, to dostalam juz skierowanie na ustalenie terminu na cersarke. pierwszy proponowany termin 28 maj, czyli moge zostac majowka. :)
ale teraz po tej 3,5godzinnej wizycie musze sie polozyc.
milego dnia


4 tyg to sporo:-) mój tylko nóżki ma dłuższe o 2 tyg a reszta w terminie:-)wage mają podobną. U mnie mały nie przekroczy 4kg więc już jest nie źle, a szanse na zostanie majówka mam wieksze niż na zostanie czerwcówką:-)
 
reklama
zdec tez robilam sobie nadzieje ze po odłaczeniu ponosze jeszcze mała ale jak zmniejszli mi dawke tylko o 0,2 ml/godz to dostałam skurczy a ak mialam problem z zyłami i mnie na 4 godz odłaczyli to dostałam porodowych skurczy ,bardzo bolesnych co 2 min, na pozomie 80-90 w ktg ;-( także każa mi nie robic sobie nadzieje wiec jestem gotowa na powicie ;-)
ja na suwaczku mam liczone od iesiaczki ale lekarze twierdza ze ciąża jest bardziej rozwinieta i dzis wg nich mam 32+2 a w dniu odłaczenia bede mieć 34+0.......

Szkoda:((( Ale będzie dobrze, mała już będzie na pewno duża:)
Masz szczęście że masz tam taką opiekę. Ja miałam na KTG czynności skurczowe ponad 90 i lekarze na to średnio reagowali:(
 
Do góry