reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ginekolog w Łodzi

aniwar

Mamusia Bartusia:*
Dołączył(a)
30 Sierpień 2009
Postów
5 647
Miasto
Łódź
Cześć dziewczyny:-)
mam ogromną prośbę....staram sie z mężem o dzidziusia....nie znam niestety fajnego ginekologa w Łodzi....mam jedna Pania doktor ale nie jestem do niej przekonana...jak okarze sie, że juz jestem w ciąży chciałabym od razu pójśc do fajnego specjalisty....zastanawiam sie czy iść na NFZ czy prywatnie. Nie wiem jak wgląda ta cala procedura wszystkich wizyt...kiedy pierwsza czy od razu usg. Wiem, że na NFZ jak sie idzie to te usg sa w dlugich odstepach a czy prywatnie to inaczej wygląda??
Przerpaszam, że zadaje takie proste pytania ale nie mam pojęcia jak to wsyztsko wygląda a nie mam kogo sie poradzić. Będę bardzo wam wdzięczna za pomoc i wszystkie rady:-)
 
reklama
Ja moge polecic pana Adama Jerzynskiego;-) Sama jeszcze tak niedawno radzilam sie na watku lodzkim bo nie znalam zadnego ginekologa w lodzi. On ma prywatna przychodnie ale maja podpisana umowe z NFZ:tak: wiec za pierwsza wizyte zaplacilam, a kazda kolejna byla juz na NFZ:-) Zwykle usg on mi robil, ale juz genetyczne czy polowkowe robilam prywatnie na duzo lepszym sprzecie:tak:
 
Ja moją bliźniaczą ciążę prowadziłam u dr Krzysztofa Strużykiego. Obecnie przyjmuje na Lutomierskiej. Wiem że jest zastępcą ordynatora jednego z oddziałów szpitala przy ul. WIleńskiej.
Miły, sympatyczny, najwyższej klasy fachowiec i mogłam na niego liczyć o każdej porze dnia i nocy. Polecam i jakby co - służę kontaktem na komórkę.
 
Polecam doc. Kaczmarka z Matki Polki. Prywatnie przyjmuje w Gamecie na Leszczyńskiej. To świetny specjalista od USG, trudnych ciąż, np. po in vitro i generalnie sympatyczny człowiek. Ja chodzę do niego i wreszcie czuję się dobrze "zaopiekowana". Poza tym pracuje w klinice perinatologii CZMP, która ma najlepsze opinie rodzących.
Niestety coś za coś - cena wizyty to 150zł.
 
Polecam doc. Kaczmarka z Matki Polki. Prywatnie przyjmuje w Gamecie na Leszczyńskiej. To świetny specjalista od USG, trudnych ciąż, np. po in vitro i generalnie sympatyczny człowiek. Ja chodzę do niego i wreszcie czuję się dobrze "zaopiekowana". Poza tym pracuje w klinice perinatologii CZMP, która ma najlepsze opinie rodzących.
Niestety coś za coś - cena wizyty to 150zł.
zgadzam się - robił echo serca mojej Zuzi w 25tyg ciąży- potrafił ją dokładnie zbadać podczas gdy inni specjaliści od USG nie za bardzo
 
reklama
Hej dziewczyny.
Szukam dobrego ginekologa, kolezanka polecila mi Baradyna, ale nie byla u niego bardzo dawno i nie wie gdzie przyjmuje czy prywatnie czy nie. Byłabym wdzięczna jakbyscie dostarczyly mi takich informacji ;)
z gory dzieki ;)
 
Do góry