reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jaka elektroniczna niania?

reklama
Świetne są nianie MEBBY np. Voice wersje 1,2 lub 3. Także Mebby Radiobaby czy ShowTime. Wiem z doświadczenia i opinii znajomych :) Pomocna rzecz przy opiece nad dziećmi.
 
Jeśli chodzi o nianię Angel Care AC401 to właśnie zakończyliśmy testy. Jutro (wtorek) ok. południa powinien pojawić się pełny materiał na naszym wortalu (link w stopce). Jednak śmiało mogę polecić zainteresowanym. Jeśli ktoś nie potrzebuje mat sensorycznych to model AC420 można znaleźć poniżej 300 zł.​
 
Hej.
Teraz ja stoję przed dylematem kupna niani elektronicznej.
Jakieś 3 mce temu kupiłam taką : FISHER PRICE
583846.jpg

nie polecam.ma tylko dwa pasma(jak kupowałam myślałam,że więcej :dry:)i na jednym łapie sąsiadów a na innym trochę słychac nasza niunię ,alę ciągle są zakłocenia z zewnątrz,bo mieszkamy blisko ulicy.
Teraz chcę kupic nową.Tylko nie wiem jaką wybrac - cyfrową czy analogową??to,że ma miec więcej pasm to wiem już ,bo im więcej tym większe prawdopodobieństwo że dopasuję się idealnie :-)
Pisaliście coś,że te cyfrowe mają mniejszy zasięg tak??mi w sumie zasięg aż tak bardzo nie potrzebny,bo nie mam mieszkania piętrowego ;-)ale jak się przeprowadzimy do domku,to fakt i zasieg będzie ważny.
Prosze o wypowiedzi odnośnie nianiek analogowych a cyfrowych,które są lepsze??
Moja córcia ma już 5 miesięcy,coraz bardziej się rusza a raczej wierzga i kurcze nie wiem czy taka z kamerką nie byłaby dla mnie bezpieczniejsza,hmm....
może ktoś ma niańkę godną polecenia??
 
Fisher Price to akurat dobra marka i wczesneij nie słyszałam aby były z nią problemy. Sprawdzona jest także elektorniczna niania Easy Care za około 200zł.
 
Fisher Price to akurat dobra marka i wczesneij nie słyszałam aby były z nią problemy. Sprawdzona jest także elektorniczna niania Easy Care za około 200zł.
wiesz nie mówię że wszystko z tej firmy jest do kitu,ale akurat ta niania im nie wyszła.
mam np leżaczek bujaczek z tej firmy i jestem bardzo zadowolona,natomiast z tej nianki absolutnie nie.
 
reklama
Fisher Price to akurat dobra marka i wczesneij nie słyszałam aby były z nią problemy. Sprawdzona jest także elektorniczna niania Easy Care za około 200zł.

Nie znam jeszcze tej niani FP ale nie wszystko spod ich znaku jest aż tak doskonałe jak może się wydawać. Starszy model leżaczka bujaczka o symbolu M7930 (już wycofany z produkcji) był tak skonstruowany, że roczne dziecko bez większego problemu mogło się w nim przewrócić bujając się do przodu.

Co do niani - przy zatłoczonym, miejskim eterze polecam nianię cyfrową. Z zasięgiem wcale nie jest tak źle. Gdy testowałem angel care AC401 zdrowo się "nabiegałem" żeby stracić sygnał bazy. Osobiście polecam model AC420 - praktycznie to samo co AC401 ale bez mat sensorycznych.
 
Do góry