reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Agi78 - my jednak zdecydowalismy sie na przyjazd teraz. Oboje chcemy aby A. byl przy porodzie. Nie wyobrazams obie inaczej ;/ Tez bym chciala,zeby jak najdłużej pobył później z małym,mam nadzieje,ze szybko urodze. Później bede tu gdzies do 8 tyg.przyjme pierwsze szczepienia, zrobimy chrzciny i spadamy tam. Oby wszystjo sie udało jak zaplanowalismy.... :eek:

...w 8 dobie pierwsze werandowanie 15 min, na drugi dzień pół godzinu, trzeciego dnia godzina i czwartego pierwszy godzinny spacer a potem to już ile wlezie:-p
Tez nie moge sie doczekac spacerków o ile bede miała na to siły. Od położnej słyszałam podobny 'grafik' wychodzenia. Po ok tygodniu.

paula24211 - sliczna córeczka :)

...wnerwiona na mojego wczoraj poszedł na pępkowe ...wrócił o 3 w nocy:wściekła/y:niewyspałam się przez niego bo co chwile się budziłam a on chyba wogóle nie myśli co by było jakbym zaczeła rodzić to taki zawiany by pojechał czy jak ech te chłopy:no:
Właśnie niewiem co z parasolką do wózka zawsze miałam i tylko mi przeszkadzała bo a to spadała a to słońce z innej strony świeciło niewiem czy niebędzie lepszy patent z tą pieluszką:cool2:
Ja tam nie kupuje narazie parasolki,do gondolki to pielucha sie nada najlepiej wydaje mi sie.
A swemu tez zapowiedzialam,ze niech nie mysli o piwkowaniach,bo przyjedzie po to zeby czuwac w pogotowiu byc.Ach Ci faceci,niby dorosli,a glowy puste:sorry:
Ja znowu po ciezkiej nocy. Obudzialm sie o 5 i juz nie zasnelam,nie wiem czy przyłożyc sie teraz czy nie. Swedzacy brzuch zaspywalam dzis maka ziemniaczana,niewielka ulga,ale zawsze to. Rozerwe sobie skore przez drapanie:dry:
U mnie bedzie znowu skwar i dzis festyn niemalze pod oknem, bedzie dudniła muza. Miłego dnia.
 
reklama
Olimpia
prezencik przekupny oczywiście juz od dawna czeka:tak:
w sumię moja lala uwielbia dzieci i to w różnym wieku, zarówno nieco starsze powiedzmy przedszkolaki jak i takie maluszki, mamy siostrzenicę męża 9 miesięczną i moją bratanicę prawie pół roczku i wśród znajomych dużo takich maluszków więc ma z nimi kontakt ale wiecie to różnie może być, wizyta innego malucha nawet na kilka godzin to nie to samo co rodzeństwo bardzo się boję żeby nie okazała się zazdrosna itd. bo do taj pory miała mamę na wyłączność a to się zmieni
na szczęście dodatkowo moja mama idzie na urlop za tydzień na 2 miesiące więc będzie u nas częstym gościem, a i mam nadzieję że junior nie będzie aż tak wymagający żeby wisieć np na cycu non stop a ja będę mogła poświęcić jej dużo czasu
 
P6110127 - Kopia.jpgP6110120 - Kopia.jpg:tak::tak::tak:czesc dziewczyny ja tylko na chwilke rano opisałam na watku poród wklejam zdjatka mojej mamlutkiej juz w domku
i zmykam bo musze ja przebrac bo sie tak zfajdala hi hi
miłego dnia i lekkich poród postaram sie zajrzec do Was pozniej:-):-):-)
 
paula jak ona słodko śpi i widać ze zadowolona

a ewela widzę że też sobie postanowiła urodzić a nie czekać z nami wytrwale lub mniej do końca, oby szybko się doczekała i jak najmniej męczyła:tak:

któraś się jeszcze wyłamuje i rodzi? sama zostanę na koniec:tak:
 
Witajcie,

Powoli rozpakowuje się nam ewela28, coraz mnie narzekaczek zostanie:-( Szczegóły na wątku SMS.

Wszystkie wasze szkraby są przecudne:-)
Masakra noc straszna, poszłam spać w samej koszulce, ale musiałam ją ściągnąć tak było gorąco. Potem próbowałam bez niczego, ale źle się czułam no i ostatecznie ubrałam stanik:-( Ale masakra.....
Jedziemy dzisiaj do rodziców na wieś, więc proszę mi się tu beze mnie nie wypakowywać!;-)
Jeszcze pytanie odnośnie tego werandowania i spacerów?? Dlaczego tak właściwie przy takiej pogodzie nie można z maluszkiem od razu wyjść na dwór po powrocie ze szpitala??
 
I największa narzekaczka ładnie nas zrobiła:tak:poszła sobie rodzić i juz a my dalej czekamy:tak:
zdec- ja czytałam że w lato nie trzeba wcale werandować anie nic takiego trzeba tylko z dzidzią posiedziec w domku z 2 -3 dni żeby się przyzwyczaiła do nowego otoczenia i tyle przecierz jak w domu okna pootwierane to jest taka sama temperatura i wogóle ja rodziłam poprzednio w pażdzierniku i grudniu i po tygodniu wychodziłam najpierw 15m póżniej 20 m i juz następnym razem na godzinke a teraz nie zamierzam czekać jak będzie ładna pogoda po 2 dniach wyruszam o ile też będe sie dobrze czuła:-)
 
Zdec - Moja położna twierdzi że można jak najbardziej. Tym bardziej że u nas w domu jest chłodniej niż na zewnątrz.

P.S. My nadal w dwupaku ;-)Ale nie narzekam :-)
 
Czy któraś z dziewczyn które już urodziły miała paciorkowca B??
Ile czasu z tym trzymają w szpitalu po porodzie?
Bo coś wyczytałam że dziecko przez 7 dni dostaje antybiotyk:szok:
 
ita- ano doczytałam właśnie, że nie rodziła w Toruniu, ciekawe gdzie swoją drogą...
katarzynajanicka- no cóż, pogodziłam się- będzie pierwsze zwycięstwo Toruń 2010, następne Toruń 2016 :-)

no nie wiem gdzie rodziła, ale też pomyślałam że może pojechali rodzinę w Szczecinie odwiedzić i coś się ruszyło...kto wie:tak:

a jak wyglądało takie werandowanie u Ciebie? Mały leżał w wózku przy otwartym na oścież balkonie?
na balkon go wystawiałam, wózek tak ustawiałam żeby nie wiało, a Małemu od razu się spodobało, jak poczuje świeże powietrze jest grzeczny jak aniołek:-)

ita -długo Wam odchodził kikut pępkowy....Nam w 9 dobie odpadł i juz go miałam serdecznie dość/
[/COLOR]
no długo, długo, już zaczynałam się martwić, ale wkońcu mamy go z głowy:-D

eagle najlepszego z okazji rocznicy:tak: ciekawe czy Dzidziolek nie zrobi Wam prezentu:-p?
paula Mała jest śliczna, super że jesteście już w domku:tak:
 
reklama
paula-śliczności z Twojej królewny;))
ewela-Powodzenia!!!Oby szybko poszło!!!!!!!!!!
eagle-Dacie rade,najwazniejsze to znalezc czas dla 2 dzidziolków a bd dobrze i mała nie bd zazdrosna;)
zdec-malenstwo musi sie troszki zaaklimatyzowac ale jak bd miało juz tydzien i bd znosna pogoda to jak najbardziej mozna wyjsc na spacer;)
 
Do góry