reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Co się stało z suwaczkiem mojej Natalki:-:)-:)-:)wściekła/y::eek: próbowałam zrobić nowy, ale nie idzie:no::no::no: mam nadzieję że to przejściowe, bo piszą i jakiejś konserwacji serwera czy coś...
 
Ostatnia edycja:
reklama
i ja już ponownie w domku
zaliczone małe zakupy i oczywiście plac zabaw

ita, Asencja dziękuję za życzenia w imieniu swoim i mężusia:-)

Czy któraś z dziewczyn które już urodziły miała paciorkowca B??
Ile czasu z tym trzymają w szpitalu po porodzie?
Bo coś wyczytałam że dziecko przez 7 dni dostaje antybiotyk:szok:
ja nie pomogę bo nic w tej kwestii nie wiem
nie no, ja tu zostae na wieki wieków w ciąży :( buuuuuuuuuuuuuuu nic nie działa- białą armia- nie działa, sprzątanie- nie działa-, przestawianie szafek- nie działa:wściekła/y:



z każdym dniem i z każdą minutą utwierdzam się w przekonaniu, że Filipek będzie jedynakiem, ja się do ciąży i oczekiwania na poród nie nadaję :-(
u nas także nic nie działa, wczoraj nawet moj wkroczył do działania ale żadne białe armie, masaże i przytulanki nie działają
na sprzątanie nie mam siły
z resztą juz odpuściłam, wcześniej i tak nie urodzę więc po co się łudzić
co ma być to będzie,a ja chyba w tej kwestii mam najmniej do powiedzenia
nawet pakowanie torby do szpitala odłożyłam na poniedziałek;-)
 
witajcie z rana :) poczytuję Was cały czas ale rzadko piszę, macie tu taką produkcję że trzeba śledzić 24/24 h żeby coś po odpisywać :D My w końcu wczoraj dokupiliśmy wszystkie akcesoria o których wcześniej zapomniałam i teraz mam w przeciwieństwie do Was stresa -jakoś do tej pory chyba nie zdawałam sobie sprawy co nas czeka :D (Boże- 9 miesięcy a dopiero teraz panikuję) ...panicznie się boję porodu i zastanawia mnie czy podołamy nowym obowiązkom :szok:

Tak przy okazji mam pytanie- czy będziecie używać smoczków uspokajających i czy bierzecie je do szpitala? Koleżanka mi mówiła że jak ona rodziła to połozna zabroniła jej używania w pierwszych dniach ...?

GRATULUJĘ ROZPAKOWANYM I TRZYMAM KCIUKI ZA NOWE ROZPAKOWANIA :)
 
Tak przy okazji mam pytanie- czy będziecie używać smoczków uspokajających i czy bierzecie je do szpitala? Koleżanka mi mówiła że jak ona rodziła to połozna zabroniła jej używania w pierwszych dniach ...?

GRATULUJĘ ROZPAKOWANYM I TRZYMAM KCIUKI ZA NOWE ROZPAKOWANIA :)


słyszałam, że u nas w szpitalu też zabraniają i ja nie biorę do szpitala, ale w domu mam 2 tak w razie czego, chociaż nie chciałabym używać
 
witam przed południowo
gratulacje dla wszystkich rozdwojonych
ewela trzymam kciuki żeby szybko poszło:tak:
ja też chce żeby to już się coś zaczęło buuuu więc dołączam do tych dziewczyn z dołem na dzisiaj mała jakaś spokojna dzisiaj mało się rusza tego nie lubie
piszecie o tacierzyńskim w polsce to w norwegii jest tak że tata ma prawo do urlopu tacierzyńskiego pod warunkiem że mama pracuje na więcej niż 50% i ten urlop wynosi 12 tyg. nie źle co;-) do tego ja swojego urlopu macierzyńskiego mam prawie 10 miesięcy także tu skorzystałam na pobycie na obczyźnie ;-) i powiem Wam że D nawet się cieszy że będzie w domu jakiś czas z małą oczywiście wtedy ma 100% wypłacane pensji poza tym żadne inne dodatki nam nie przysługują czyli becikowe itp. ale już sam fakt że mam pensje płaconą przez cały okres macierzyńskiego to coś-tak sądze

poza tym u nas dzisiaj wieje że łep ma urwać północny 17m/s wiatr więc zimno i pada do tego czyli pogoda dopasowała się do mojego doła...
 
reklama
co do smoczka ja nie biore do szpitala -tu też nie zalecają ale też nie zabraniają. Poprzednim razem nie był mi potrzebny Kaja do 4 miesiąca wogóle nie chciała smoczka może teraz też tak będzie
 
Do góry