reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Czy któraś z dziewczyn które już urodziły miała paciorkowca B??
Ile czasu z tym trzymają w szpitalu po porodzie?
Bo coś wyczytałam że dziecko przez 7 dni dostaje antybiotyk:szok:

hmmm, nie wiem ile w tym prawdy, ale moja bratowa miała i wyszła na trzecią dobę, ale to było po cesarce, ale antybiotyk tez był podawany
 
reklama
Witam mamusie :)
Melduje sie w dwupaku. To mnie dzis ewela dobiła...a tak marudziła, że bedzie ostatna, a tutaj 2 tyg. przed terminem nas wyprzedziła :/ No, ale też jej nie zazdroszcze takiego porodu...
eagel - wszystkego naj z okazji rocznicy :)
Widze, że dzisiaj z rana dużo świerzych mam pisze, a nas nierozpakowanych coraz mniej :) Ahhh...jakie wasze dzieciaczki są cudowne :)
Dzisiaj jedziemy na gilla, mam nadzieje, ze może cos sie ruszy...
 
Witajcie Kochane ;-)

Ja już od wczoraj z Hanią w domku. Urodziła się 8 czerwca o 12:30 przez CC

3420/58cm/ 10 pkt

51q8f4.jpg
 
nie no, ja tu zostae na wieki wieków w ciąży :( buuuuuuuuuuuuuuu nic nie działa- białą armia- nie działa, sprzątanie- nie działa-, przestawianie szafek- nie działa:wściekła/y:



z każdym dniem i z każdą minutą utwierdzam się w przekonaniu, że Filipek będzie jedynakiem, ja się do ciąży i oczekiwania na poród nie nadaję :-(
 
katarzynajanicka u mnie też nic nie działa:-)
Ale spokojnie do tego podchodzę, przecież w końcu kiedyś przyjdzie i na nas kolej;-)
Ale nasza też będzie jedynakiem:) Bo ja to się w ogóle nie nadaję do bycia w ciąży:( A poza tym już mam dość.... za dłuuuuuuuuuuugo:(

Uciekam kochane na wieś:-)
Jak będę miała jakieś wiadomości szczególnie od ewela to postaram się je wkleić, ale mogą one być przekazane z małym opóźnieniem:-(
 
Zazdroszcze :)
Nasza Julka to aniołek i jest przekochana ale ma kolki jelitowe :( i się bidulka męczy. Wczoraj od 11 do 17 praktycznie cały czas przepłakała prężąc się i nie mogła zrobić kupki :( W nocy 2,5 godziny płaczu. Dzisiaj jak do tej pory spokój, ale pewnie nie długo...

Wrzuciłam 2 zdjęcia na zamknięty :)
Czytam was w miarę możliwości i chciałabym potwierdzić że czerwcowe dzieciątka wyjatkowo urodziwe :D Normalnie same piękności nam będą rosnąć.

Dwupaczki nie martwcie się już niedługo i wy będziecie mieć maleństwa przy sobie. :)

Ale upał na dworze :/ nie idzie wysiedzieć...

Co dajesz malutkiej na kolki??? My też borykamy się z tym problemem, ale na szczęście nie ma tak silnych kolek jak moja pierwsza córcia:tak:oby nie było gorzej:no: Ja jak byłam mała też mialam kolki, codziennie o tej samej godzinie i u moich dziewczynek jest tak samo:tak:tylko Wojtusia ominęło:-D Życzę wytrwałości a malutkiej...miękkiego brzuszka:tak::-D
 
Witam się i ja;-) nadal 2in1:-) i chyba nic się nie zapowiada, przestał mi się nawet napinać brzuch:-( ehh Jak zobaczyłam sms od Eweli ...ah szkoda gadać :wściekła/y: tak czy tak Ewela trzymam mocno kciuki.

zdec co do paciorkowca to pytałam ostatnio na wizycie lekarza czy dłużej zostaje się w szpitalu i powiedział że nie ale do porodu podawany jest antybiotyk.

Ja dzis znowu sama w domu, mój mężulek tak narzekał ostatnio że ze mną to już nie ma zadnych rozrywek że pojechał sobie ze znajomymi do góraszki i dobrze niech jedzie bo jak w domu jest to tylko mi bałagani. A co ja dziś będę robić? hmm dziś będę leżeć i bardziej się dołować....

Wszystkie maluszki śliczne i słodkie:tak:


miłego dnia wszystkim!
 
reklama
Do góry