reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

O! Agniesiak witaj :happy2: Duży chłopczyk już z Tomeczka - super bobas :tak:

Madzia
Kacperek już lada chwila roczek kończy :shocked2: W zeszłym roku podróżowaliście z nim troszkę, czy dopiero w tym roku pierwsze wakacje??
 
reklama
niunia hehe... trzymam kciuki za bliźniaki ;) Też o nich marzyłam hihih.. miałam dwa pęcherzyki i było takie prawdopodobieństwo, ale pękł tylko jeden... jakby nie było owocnie pękł, więc i tak jestem szczęśliwa :D
 
niunia hehe... trzymam kciuki za bliźniaki ;) Też o nich marzyłam hihih.. miałam dwa pęcherzyki i było takie prawdopodobieństwo, ale pękł tylko jeden... jakby nie było owocnie pękł, więc i tak jestem szczęśliwa :D


HI HI HI
a u mnie jeden pękł wcześniej drugi był jeszcze widoczny na USG kolejnego dnia
I sex-iorek na zamówienie dla powtórki. Jeżeli się oba udało za....
On chyba padnie na zawał z wrażenia :-)
 
Jedyny plus to to, że w 20 dc nie mam plamień i śluz jest inny niż zwykle.
Mój Adaś i Agatka dzień tam biegają po macicy i szukają wygodnego łóżeczka żeby podłączyć kontakt. Oby się im udało.:-D
Pal licho jak M dostanie zawału i się przekręci na wieść o bliźniakach ale w końcu będę miała maleństwa :-)
Wiem jestem wredna ale dobiegam już 30stki i w końcu sama nie wiem co bym chciała a dziecko nie będzie długo na mnie czekać.
 
Jedyny plus to to, że w 20 dc nie mam plamień i śluz jest inny niż zwykle.
Mój Adaś i Agatka dzień tam biegają po macicy i szukają wygodnego łóżeczka żeby podłączyć kontakt. Oby się im udało.:-D
Pal licho jak M dostanie zawału i się przekręci na wieść o bliźniakach ale w końcu będę miała maleństwa :-)
Wiem jestem wredna ale dobiegam już 30stki i w końcu sama nie wiem co bym chciała a dziecko nie będzie długo na mnie czekać.
Dobrze dobrze niech szukają gdzie im tam wygodnie:)
Ee tam nie dostanie zawału
A termin wypadł by około 1 kwietnia :-D:-D:-D
:)
 
Ale się rozmarzyłam, aż mi łezka zakręciła się w oku:tak:
Jutro jadę nad jeziorko poleniuchować.
Nad morzem już byliśmy.

Pa dobranoc
 
reklama
Do góry