reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sen dzieciątka

Ania.

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Lipiec 2009
Postów
353
Miasto
Wa
Witam, mam do Was pytanie...jak układacie dzieci do snu? Czy śpią na poduszkach, w rożkach, czym są przykryte i czy...? Tak jak Helenka, w nocy "wędrują" po całym łóżeczku? Myślałam, że dostanę zawału, jak zobaczyłam ją całą przykrytą kocykiem, bo tak "zeszła" w dół...albo w poprzek, a nóżka wystawała za szczebelek...Już nie mam pomysłu co robić...czy ja obkładac, bo jak wiadomo, zbyt dużo tych poduszek, podpórek ..też jest niebezpieczne...
 
reklama
Nasza śpi na boku lub na plecach, jak na boku to czasami jej podpieram np kocykiem plecy żeby w nocy nie przewróciła się na plecy (bo wtedy jest krzyk jak wyląduje nagle na plecach). Przykryta jest albo kocykiem (same nóżki) albo tetrówką (w te upały). Jeżeli mała ci wędruje po łóżeczku to może ochraniacz będzie dobry?
 
Witam, mam do Was pytanie...jak układacie dzieci do snu? Czy śpią na poduszkach, w rożkach, czym są przykryte i czy...? Tak jak Helenka, w nocy "wędrują" po całym łóżeczku? Myślałam, że dostanę zawału, jak zobaczyłam ją całą przykrytą kocykiem, bo tak "zeszła" w dół...albo w poprzek, a nóżka wystawała za szczebelek...Już nie mam pomysłu co robić...czy ja obkładac, bo jak wiadomo, zbyt dużo tych poduszek, podpórek ..też jest niebezpieczne...

Jakich poduszek? Taki dzidziuś nie może spać na poduszce :szok:

Hania ma w łóżeczku tylko pieluchę flanelową którą jest przykryta
 
ja kładę po odbiciu na boczku a ona później przekłada sie na plecy. w te upały śpi w bodach i przykrywam jej nóżki tetrą.
 
Jakich poduszek? Taki dzidziuś nie może spać na poduszce :szok:

Hania ma w łóżeczku tylko pieluchę flanelową którą jest przykryta
moja córa spała na poduszce,Fifi tez na niej spi i żyją i nic im nie jest. Zresztą te wypełnienia do dziecięcych łózeczek to takie płaskie są i kupowałam to po to zeby używać a nie żeby w szafie leżało
 
Moj synek tez spal na poduszcze ale byla bardzo plaska, kladlam go na boku i pod plecki zwiniety reczniczek zeby na plecki sie nie obracal....
 
Dziecko nie powinno spać na poduszce bo po pierwsze może się udusić a po drugie źle to wpływa na jego kręgosłup.

Ale to Wasze dzieci - wasz wybór
 
Moj synek tez spal na poduszcze ale byla bardzo plaska, kladlam go na boku i pod plecki zwiniety reczniczek zeby na plecki sie nie obracal....

No własnie taką całkiem płasciutką mam ta poduszeczke a w przypadku mojego syna podkładanie rulonika z czego kolwiek za plecki kiedy lezy na boczku nie zdaje egzaminu bo jak mu nie pasuje to tak długo się wierci i kreci az w końcu choćby troszke ale połozy się na pleckach
 
Dziecko nie powinno spać na poduszce bo po pierwsze może się udusić a po drugie źle to wpływa na jego kręgosłup.

Ale to Wasze dzieci - wasz wybór

Kasia w takim układzie nasz rocznik powinien miec skolioze i być "wyduszony" bo jak my się rodziłyśmy 30 lat temu to kładziono nas na poduchach w betach i jeszcze innych duperelach i jakoś żyjemy jesteśmy zdrowe i jest ok.
Kładzenie dzieci bez poduszek na płasko weszło w życie całkiem niedawno
 
reklama
Kasia w takim układzie nasz rocznik powinien miec skolioze i być "wyduszony" bo jak my się rodziłyśmy 30 lat temu to kładziono nas na poduchach w betach i jeszcze innych duperelach i jakoś żyjemy jesteśmy zdrowe i jest ok.
Kładzenie dzieci bez poduszek na płasko weszło w życie całkiem niedawno

Zgadzam sie :)
 
Do góry