reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Mysza ja mam tak samo:-D budze sie o 6-ej a okolo 11 znow drzemka taka godzinna, juz sie zaczelam zastanawiac czy ze mna wszystko ok ale jak Ty tez tak masz to git:tak:
Agata kobieto! wygladasz jak modelka a figura pierwsza klasa:)
she dzieki za wyslanie slonca:) w koncu robi sie pogoda i pranie wyschnie na zewnatrz:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mysza u każdej z nas tak leci. Popatrz na siebie - nie tak dawno zapraszałam Cię na cpp, a teraz już jesteś bliżej niż dalej porodu :-) Zaraz urodzisz, potem ochrzcisz, wyprawisz do szkoły, do komunii, do bieżmowania, będziesz świętować maturę, potem magistra i lada dzień będziesz bawić się na weselu Synka... Ponoć dopiero po dzieciach widzi się jak szybko czas leci...
 
A co do świata - oj już nie taki on mały :-) W jakie ubranka ją ubierasz?

Aktualnie w pampersy i huggisy 4:):):)
Za gorąco na jakiekolwiek ubrania
A generalnie kupuję 74/80

Nie miałam pojęcia że w 4 miesiącu można dzidzi już tyle jedzenia różnego podawać. Swoją drogą kiedy to zleciało...dopiero co nam relacje z SR zdawałaś.

hmmm według WHO nie mozna ale my już jemy od 3miesiąca 1 dnia -bo według mojej lekarki mozna
Nic małej nie jest i nie było -wsuwa zupę z selerem porem buraczkiem pietruszką i nie wybrzydza ale owoce nie bardzo lubi....
 
Wow... To duża ta Mała :-) Córcia siostry mojej szwagierki właśnie skończyła 7 m-cy a nadal ubierana jest w 68... Ale dla porównania synek drugiej siostry mojej szwagierki ma tyle co Twoja Alicja i już jest ubierany w 68 :-)
 
a wy jak zawsze pogaduchy od rana a ja potem muszę doczytywać:) już o pamietaniu nie wspomnę:)
Karolciu jak na moje oko to wszytsko ok:)gratuluję!

Kasikz witaj!!! ale niunia jest słodka,co do nóżki to rehabilitacja i śladu nie będzie wiec spoko.oby każda z nas miala taki porod no moze oprocz akcentu z cc:)
Martusionek,Wiolka cieszę się,że dzidziole mają się dobrze
co do ruchow Wiolka szybko zleci i bedziesz dopytywac sie jak ja niedawno czy juz czuc nie powinnas,czy nie za malo itd:p
She ładny ten wózek tylko czy on nie ma małych kół? co do niani ja nie oglądam ,bo zazwyczaj to nie wina dzieci tylko durnych rodziców.poza tym jej rozwiązania tez nie zawsze mi leżały .kiedys cos widzialam,ale juz nie pamiętam o co chodziło
Lucy sukienka fajna tylko kokarda wielka strasznie
Aniołki biedna jesteś z tymi dolegliwościami,ale za to jak suwaczek ,mknie!
Mysza dobrze,że wyniki ok
Kaira bliny mdłe mi wyszly,gdybym wiedziala,ze to praktycznie racuchy to bym poslodzila wiecej.ale posypałam cukrem
Agata to będzie prawdziwy bal z tego wesela:)taka kiecunia i figura:)nie to co ja ost w letniej sukience wielorybek


co u mnie ,latop dziala juz prawie dobrze:) z o i p mam problem jedynie i nie zawsze łapie.
 
Ostatnia edycja:
Karolcia to są wyniki do gratulacji! Co nie zwalnia Cię z pójścia oddania krwi w poniedziałek, by zobaczyć jak betka pięknie przyrasta :-)

Ola** wg mnie te kółka są duże. Na zdjęciu wyglądają na mniejsze :-)

Ola15 co u Ciebie? :-)
 
Lilianna a dziękuję nie najgorzej. Boli mnie tylko tam gdzie powinien być prawy jajnik. Ale po skonsultowaniu z pewną bardziej doswiadczoną koleżanką ;-) Już wiem co mi dolega :-) Tak że jest ok.
 
reklama
Do góry