reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

to ja już nie wiem jak to z tym progesteronem:) Ja na początku ciąży miałam 27, 43, ale normy dla kobiet w ciąży dla I trymestru miałam od 11,22 do 90,00. I dostałam dupka 2x1, bo nie był za wysoki. Dupek ma mnie też chronić przed moimi przeciwciałami tarczycowymi. Więc już nie wiem:)
 
reklama
to ja już nie wiem jak to z tym progesteronem:) Ja na początku ciąży miałam 27, 43, ale normy dla kobiet w ciąży dla I trymestru miałam od 11,22 do 90,00. I dostałam dupka 2x1, bo nie był za wysoki. Dupek ma mnie też chronić przed moimi przeciwciałami tarczycowymi. Więc już nie wiem:)

ja nie wiem jakie tam mam napisane normy....w domu przeczytam....ale Z. mi mówił, że wyniki super...tak pani w lab powiedziała...więc się tego trzymam.....
 
Hejka dziewczyny

Dobra wiadomość u mnie jest tak, że przeszły mdłości, miejmy nadzieję, że na zawsze :-)

Pozdrawiam i miłego dnia życzę.
 
Hejka kobietki !!!

Ja dzis troszke w końcu odsapnęłam i mam czas by z Wami popisać....

She kiedy ty w koncu sie rozpakujesz, mam nadzieje ze planowo bo jutro mam kolejna rocznice slubu :))

GosiaLew ciesze sie ze mdłości Ci mineł mnie poki co jeszcze czasem pomecza ale staram sie nie wymiotowac

Karolcia81 doczytałam Twoje wiesci wiec kciuki caly czas mam zacisniete ale po cichu gratuluje !!

Ola a ty nie sprzataj tak intesywnie, daj Julusiowi troche odpoczynku

Pozdrawiam cieplutko kazda z osobna
 
She a propos poduszki z dziurką to u mnie w SR mówili, że nam dadzą właśnie takie koła dmuchane (nawet je zademonstrowano). Powiedziano, że pompować ma tata i że najlepiej założyć na to koło poszewkę na poduszkę, bo się zapewne zabrudzi. Istotna informacja była taka, że nie należy na nim siedzieć dłużej niż 20 min raz na jakiś czas, gdyż w przeciwnym wypadku wiadome miejsce puchnie co oczywiście dobre nie jest.

Karolcia wyniki wyglądają bardzo dobrze :-) Ja dzień czy 2 po terminie @ miałam progesteron 28 i powiedziano mi, że to dobry wynik, że nie wymaga to brania tabletek z progesteronem.

13x13 Alicja jest prześliczna :tak: A co do tęsknoty za byciem wielorybem to ja tęsknie za swobodą ruchów, kiedy to proste podniesienie się z łóżka nie jest nie lada wyczynem... :baffled: Ale to już niedługo :tak: Oczywiście nie chcę Alana siłą wypychać. Jeśli nie jest gotów wyjść to niech siedzi w brzuszku a ja z cierpliwością i radością zniosę te wszystkie niedogodności byleby tylko on był w dobrej formie :happy:

GosiaLew aby tak dalej :-) Teraz pora na tę najlepszą część ciąży – bez mdłości, ale jeszcze w pełni sprawna fizycznie.

Lili super, że się „docieracie” z Adą :-) Ale Ci fajnie, że już ją masz przy sobie :tak:

A od nas jutro wyjeżdża teściowa po prawie 3-miesięcznej wizycie, więc trzeba będzie powrócić do brutalnej rzeczywistości i po powrocie z pracy samemu gotować kolację i sprzątać dom :baffled: G. odwiezie ją na lotnisko do Chicago (ja tym razem daruje sobię podróż), więc przy okazji ma zajechać do IKEA kupić mały stoliczek do pokoju Alana. Tutaj w sklepach taki mały mebelek kosztuje ok. $100, wieć to trochę przesada. Widziałam, że w IKEA mają fajne za $25. Jeszcze tylko stoliczek, karnisze i złożenie półeczki na zabawki i pokój będzie gotowy :tak: Może to zachęci Alana do zjawienia się na tym świecie ;-)
 
CArri miło że wróciłaś:)
Aneczka nono ty też za niedługo będziesz sie rozpakowywać.
Gosiu- mam nadzieję że tak już pozostanie :)mnie jeszcze od czasu do czasu zemdli :p
KArolcia już napisałam na Cp- a teraz już ciesz się byciem mamą:)
A ja dziś fatalnie się czuję, położyłam się znów spać, oczywiście teraz jest mi nie dobrze, i zaraz pewnie się położę.Dobrej nocy wszystkim życzę
 
hej Dziewczyny

Wczoraj byłam na tym usg genetycznym... no i w sumie to chce mi się płakać :(
Sama nie wiem, co o tym wszystkim myśleć. Wg lekarza ciaza jest aż o 2 tyg młodsza. Pierwszy termin, ustalony na podst. owulacji to 29 grudnia, potem w 13 tyg wg usg - termin 26 grudnia, a po wczorajszym usg 10 stycznia - czyli 2 tygodnie różnicy. Nie wiem czy to normalne. Powiedział, że albo w 13 tyg coś źle mi wyliczyli, albo będzie się temu trzeba dokładnie przyjrzeć i 1 tydz różnicy to nie problem i często się zdarza. W pon mam kolejne usg, tym razem u siebie... wiec mam nadzieje, że dowiem się czegoś więcej. Dodam tylko że narządy ok, a lekarz z którym miałam usg to najlepszy specjalista w całym województwie, wiec nie ma mowy o błędzie.
Prosze poradzcie, bo zaczynam już głupieć. Najbardziej obawiam si ę hipotrofii.
Może słyszałyście o podobnym przypadku...
 
Edyś ale sama mowisz,że z dzidziusiem wszytsko dobrze,że wszystkie narządy prawidłowe.
dzieci różnie rosną i pewnie stąd te różnice.a czemu masz tak często te usg? żeby to sprawdzić dokładnie czy już wcześniej miałaś zaplanowane?spokojnie musi być dobrze tyle kciuków w końcu

Carri zazwyczaj się lenie, a on dokazuje to dziś jak ja łażę to on na pewno sobie śpi:)właśnie wrociliśmy ze sklepu bo M twardo za remont się zabrał i musieliśmy kupić pare rzeczy

Kairko odpoczywaj
Aneczko Ty też odpoczywaj bo już nie dużo zostało,a gotować może M:p

proszę o kciuki na jutro!!! ok 11.30 mam wizyte.
nie wiem też czy nie wyjadę jutro do tych teściów w końcu,bo M szlifuje podłogi(hałas spory).poza tym lakierowanie potem i malowanie ścian(przy czym nie chcemy żebym była)ale to zobaczymy czy jutro
 
reklama
Edyś czasem nawet najlepsi specjaliści się mylą!!! Moja przyjaciółka też tak miała zamartwiała się, a potem urodziła córeczkę 2 tyg po terminie:)Jeśli narządy i główka są w normie to będzie dobrze.A co do Usg to byłam na rożnych i na każdym okazywało mi inna datę porodu.To chyba zależy od programu.Głowa do góry
Oleńko kciuki zaciśnięte i odezwij się po!!!!
 
Do góry