reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

ola** ostatnie usg miałam w 13 tyg, a kolejne planowo na pon - usg genetyczne. Poniewaz jestem w Pol na urlopie postanowiłam zrobić sobie dodatkowo genetyczne.

Staram się nie zamartwiać na zapas, ale po wcześniejszych doświadczeniach jest naprawdę ciężko. Zresztą same wiecie jak jest... No i tak sobie pomyślałam, że może przez to moje krwawienie i krwiaka, moje łożysko nie jest tak "wydajne" i nie dostarcza tyle pokarmu i tlenu ile trzeba. N zdjeciach usg z okresu tych krwawień widać, że były one w kontakcie przy łożysku.. dokładnie dopytam na wizycie, już po powrocie z urlopu. Jedyne co mnie pociesza to fakt, że cała reszta jest ok, a dzidzia jest symetryczna..
 
reklama
Edys lekarz jest tylko lekarzem -powinnaś skontrolować malucha za tydzień i za dwa -jeśli rośnie właściwie -nie ma się co martwić:) Póki co nie denerwuj się bo maluchowi to nie pomoże...

Uciekam bo padam....
 
Edyś ja mam nadzieję,że to kwestia tak jak Kaira pisze sprzętu, przecież określanie wieku ciąży odbywa się w oparciu o średnie.a niekoniecznie muszą być międzynarodowe.tak jak Agtka mówi trzeba iść jeszcze za jakiś czas,a martwienie nie pomoże. wiem,ze to trudne bo tak jak piszesz my już tak mamy.ale kciuki trzymamy tu wszystkie i czekamy na dalsze wieści

Kaira odezwę się spoko:)

właśnie jechałam do sklepu po rozpuszczalnik, bo Mój misio lakierując podłogi ręce sobie załatwił,a kupić rozuszczalnik zapomnieliśmy:)jeszcze chciał jechac przed lakierowaniem to mu powiedzialam,ze nie ma co:)no i sama lecieć musiałam ,dobrze,ze sklepy do 22giej:p
 
Ostatnia edycja:
I chciałam was przeczytać ale nie dam rady:( Przepraszam. Chwilowo jeszcze nie ogarnieta. Pola choc grzeczna dziewczynka, nie bardzo chce jesć. Dzisiaj byliśmy w szpitalu u pani dr. Pola jest teraz pod opieka poradni neonantologicznej i nie podoba jej sie bo własciwie nie przybiera na wadze. Wiec musimy jak najczęściej ją karmic. Znowu pobrali jej krew na morfologie , crp i birubine. Pani dr zrobila usg układu moczowego. Na szczęście wyszło dobrze ale i tak mamy zrobić badanie moczu.
Kucze kupilismy te woreczki ale i tak nie wiem jak u takiego maluszka to zrobić.

Karolcia - Gratuluje betki i życze wszystkiego dobrego:)
Asiu - no nigdy nie wiadomo kiedy sie zacznie. A kólka nie miałam. Koleżanka z łożka obok miała. I mówiła że lepiej
Ide musze ściągnać mleko laktatorem , żeby połaczyć z lekiem dla Poli. buziaki . Mam nadzieje ze nie długo bede cześciej. Jak tylko wygramy bitwe o jedzenie.
 
Gosia no to super ze mdlosci w koncu ustapily:) oby juz nie wrocily
EdysG nie martw sie na zapas, tak jak dziewczyny pisza trzeba po prostu za jakis czas zrobic znow usg i wtedy sie wszystko wyjasni, badz dobrej mysli, najwazniejsze ze malenstwo ma wszystkie narzady prawidlowo rozwiniete
 
GosiaLew no to fajnie, że mdłości odeszły. Oby do końca ciąży :-)

Carri a czemu miałabym się rozpakowywać na Waszą rocznicę? Za tydzień w sobotę mam imieniny to dopiero byłby prezent dla mnie samej ;-)

Aneczka_77 widzę, że już czekasz na Alanka, skoro chcesz go przekupić do wyjścia poprzez zakup stolika. To może jednak skorzystasz i urodzisz przede mną? ;-)

Edyś głowa do góry. Skoro wszystkie wymiary są ok, to postaraj się nie przejmować różnicą tych 2tyg. Moja Emi przez całą ciążę jak była badana na usg to pokazywało równo ten sam tc co wg OM. Ba! Nawet ten sam dzień. Normalnie ideał. I co? I od przedostatniego usg się zmieniło. I nagle usg pokazuje 2 tyg mniej. Ja byłam w 38 a usg pokazywał 36. I tak się trzyma. Lekarz powiedział, że nie ma powodów do niepokoju, bo inne wielkości są ok, więc się nie denerwuję. Będzie dobrze, zobaczysz.

Ola** kciuki zaciśnięte. Czekamy na wieści.

Kasikz o cholipka, takie Maleństwo a już musi po lekarzach jeździć. No ale grunt by ją przebadali i na pewno wszystko będzie ok. Dawaj nam znać na bieżąco jak możesz. Ślę dobre fluidy, by Poleńka nabrała apetytu :-) ~~~~~~~~~~


A co u nas? A no póki co nic, choć wczoraj trochę się źle czułam. Pojechaliśmy kupić fotelik, przy okazji zamówiliśmy wózek wraz z tym nosidłem do gondoli. Odbiór za 2tyg i w rezultacie będzie taki jak chciałam, czyli fiolet w kratkę :-) Fotelik mamy w kolorach pistacjowych. Bardzo nam się spodobał. Był ostatni, więc stwierdziliśmy, że będzie się sprawował na medal.

Potem pojechaliśmy do Rodziców. I tam w czasie rozmowy jakoś dziwnie mi się zrobiło. Tzn. wróciły bóle na @. O matko... Już się od tego odzwyczaiłam. Co za kijowe uczucie. Zwłaszcza, że były dość silne. Przestałam więc się udzielać, aż w końcu zarządziłam powrót do domu. Położyłam się i zaczęło przechodzić. O 22 byłam już w łóżku i spałam jak zabita. Tylko 2x musiałam do wc iść... Wrrrr... Obudziłam się już z dobrym samopoczuciem. Tzn. nie ma bólu jak na @. Za to chce mi się spać i palce rąk mam tak sztywne, że ledwo operuję nimi na klawiaturze.

Przez wczorajszy ból nie wyprasowałam ciuszków, które wyprałam. Muszę dziś to nadrobić.

A! I fotograf pisał, że w przyszłym tygodniu powinny do nas dojść albumy i płytki :-)

No i stuknął nam 41tc... Oficjalnie chyba czas zacząć odliczanie. Przecież wiecznie czekać nie będziemy :-)

Ten napis pod suwaczkiem jakoś do nas nie pasuje ;-) Trzeba pomyśleć nad zmianą...

A to nasz fotelik (zdjęcie robione na szybko, więc nie najlepsze ujęcie. Kolory wyszły bledsze niż w rzeczywistości. Rączka do trzymania odchylona jest do tyłu, więc jej nie widać) - głównie chodziło mi o to, by Wam pokazać kolory. Mi się bardzo podobają, choć początkowo byłam nastawiona na ciemne, bo praktyczne. Ale jak zobaczyłam te... Co będę moją Kruszynę w ciemni wozić :-)
 

Załączniki

  • Zdjęcie092.jpg
    Zdjęcie092.jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 32
Ostatnia edycja:
:angry::wściekła/y::angry:tyle sie napisałam i wcieło :crazy:

Witajcie dziewczynki

She kobito ,a lekarz cie na porodwke nie wysyła ?

Kasikz trzymam kciuki za malutką &&&&

LucyF ty sie ugotujesz dzisiaj :szok: wyslij tego słonka do mnie,bo u mnie zimnica brrr :confused2:

A ja sie pochwale kupilam sobie bialutki zakiecik jakby bolerko , do tego kolczyki superasne długie Zobacz załącznik 274074Zobacz załącznik 274075,a do tego mam ta sukienke su_bombka_roz_stal.jpg i kupiłam jeszcze takie sandałki 1167451597_4.jpg. Poszukuje jeszcze tylko kopertowki do reki i biustonosza bardotki co ma ramiaczko na szyję.
 
Ewela no to zakupy udane:)
Ola** czekam..........
A mnie dziś bratowa przywiozła mega ciuszków do maleństwa, od mojej chrześniaczki, własnie sobie je układałam,ale milutko się zrobiło i teraz czekam aż je będę mogła ubrać swojemu Skarbkowi:) Wszystkie w neutralnych kolorach bo w końcu nie wiadomo co się kryje w moim brzuchu, ale najprawdopodobniej chłopczyk. Zobaczymy.U nas pogoda upalna masakra.Ale lepsza taka niż deszcz i zimno. Życzę miłego dnia
 
reklama
Ewela nie wysyła. A czemu by miał, skoro sam na podstawie dojrzałości łożyska stwierdził, że będzie poślizg od 7 do 10 dni?

Fajne zakupki :-) Sexi Mama :-)

LucyF u nas też był upał, ale właśnie się zachmurzyło i zaczęło grzmiec. Jest więc szansa na deszcz i oczyszczenie powietrza.

Ola** jak wizyta???


A ja poprasowałam wczoraj wyprane ubranka, teraz mój M prasuje nasze ciuchy i ogólnie chyba potem będziemy się lenic. A co!
 
Do góry