reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spotkanie Torunianek i ich dzieciaczków

Kasiula1982

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Marzec 2010
Postów
1 419
Miasto
Toruń
to jak dziewczyny, kiedy spotkanie wózkowe? bo coś się zgrać nie możemy
ja proponuję przyszły tydzień, może wtorek? w tym to już nie dam rady- umówiłam się na ćwiczenie wiązania chusty i muszę dokupić prezent na wesele,

chyba najlepiej gdzieś na starówce się spotkać, co wy na to? jaka godzina?
 
reklama
Ze mną to ostatnio kiepsko czasowo, ale na spotkanie jestem jak najbardziej chętna.
Wtorek w przyszłym tygodniu póki co mi pasuje (mam nadzieję, że się to nie zmieni), starówka też, choć jeżeli Kasiu miałybyśmy się teraz tylko we dwie spotkać to możemy gdzieś w połowie naszych domów, nie mamy do siebie aż tak daleko. Jeżeli godzi o godzinę to ja proponuję w okolicach 12.
A może Ita się też da wyciągnąć (nota bene coś się chyba długo nie odzywa!)
 
widzę że w dobrym momencie zajrzałam na bb, bo fakt, długo się nie odzywałam, Lencja wywołałaś mnie:tak:najpierw z braku czasu, potem musiałam ochłonąć po pewnym strasznym wydarzeniu(opiszę później jak znajdę chwilkę), a teraz jeszcze mój małżon zabrał laptopa, bo na delegacje pojechal a ja zostałam ze stacjonarnym którego nie lubie:baffled:i kóry stoi w pokoju który nazywam magazynem bo tu jest wszystko i nic:szok::baffled:
dziewczyny ja jestem chętna na spotkanie, może być miasto, jak w razie czego byście się np zdecydowały na park na bydgoskim, to przyjadę autobusem niskopodłogowym i dojdę. jeśli ciężko będzie mnie złapać na bb to napiszcie mi eska, macie mój nr.

a wogóle Kasiu czy wczoraj przypadkiem nie byłaś w galerii copernicus?bo wydaję mi się że to Ty, ale pewna nie jestem, doszukałam się podobieństwa ze zdjęcia z avatarka i wogóle Twoje zdjęcia na zamkniętym są. bym Cie zaczepiła ale byłam z mamą i bardzo nam się spieszyło:eek: kiedyś też w Nowościach Cie widziałam:-D
 
widziałam zdjęcie ze spotkania torunianek i tak pomyślałam, że chyba podobna laska :)

każdy mi mówi o tych "Nowościach" a ja nie wiedziałam kiedy to będzie i nie kupiłam :(
 
Ostatnia edycja:
no faktycznie zdjecie ze spotkania jest:-)na zamkniętym też jest jedno moje ślubne.czyli to byłam ja;-)a jeśli chodzi o Twoje zdjęcie w Nowościach to poszukam, przeszperam stare gazety, bo my mamy prenumaratę, a mam górę makulatury, więc może gdzieś jeszcze jest, może nie została wywieziona na rozpałkę:-p
 
reklama
Do góry