reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

kurcze szkoda, to babcia do Weroniki juz była, no i fajnie ze sie łapiesz. tez musze zozyc papiery jak tylko wyzdrowieje i mala oddam znów do przedszkola
 
reklama
Lunka a mala zdrowa?siedzi teraz w domu?

no ja tez musze jeszcze zimowe ciuchy przejrzec i buty przedze wszytskim,czy mam dla malej czy nie.
moj brat jest chrzestnym Weroniki.mala ma w pazdzierniku urodziny i brtaowa sie zaoferowala ze moze buty jej na zime kupic zamiast kolejne zabawki,ktorych i tak ma pelno...a ze laska lubi siestroic to sie ucieszy;)
tylko sparwdze czy nie mam po Paulinie jaksi butow;)

mala wstala ale dalam jej leki i iczywiscie Myszke mickie oglada;)
jak ktores z dzueciakow lubi to na torrentach jest cala seria chyba 30odcinkow Klubu Przyjacilo Myszki Mickie;)
 
Bubka dobrze że komp już naprawiony :tak: i trzymam kciuki za rodzinne :-) szkoda z terapeutką :-( oby się znalazła nowa :tak:
Luna super że palenie rzuciłaś :tak: oby tak dalej ;-) a kota i tak będę mieć za jakiś czas więc szukać nie muszę :-D
As a Ty jak zwykle w nocy :sorry2: ja się o tej godzinie przekręcam na drugi bok :-)

Witam z rana :-) ja w trakcie śniadanka :tak: Kuba biega i piszczy chyba lewą nogą wstał :sorry2: oby nie tak przez cały dzień bo oszaleje :baffled: pogoda się zepsuła :hmm: pada jak nie wiem :sorry2: zaraz muszę pranie z balkonu ściągnąć żeby chociaż wyschło trochę bo wczoraj wieczorem zapomniałam je wziąć do domu :sorry2: no i do sklepu będę musiała jechać autem :sorry2: a tak nie lubię w taką pogodę jeździć bo ludzie jeżdżą jak ślimaki :sorry2: idę obiadek jakiś szykować i do sklepu zajrzę potem :-D
 
Beata u nas tez cos sie chmury zebraly i wieje ale nie pada
wiec zaraz jak sie ubiore to leece najpeirow trawe kosisc bo mam kosiarke elektryczna i nie moge kosic mokrej trawy co by mnie nie pokoplao:rofl2:
a wiatr ze wschodu mam to moze deszcze jeszcze ie przyjdzie
obym zdazyla ze szkoly wrocic:)

ja tez uciekam brac sie za robotemilego dnia
wpadne poznije
 
hej

witam sie porannie,u mnie słonce świeci ale zimno jak nie powiem gdzie.....od jutra podobno grzeją ale nie wiem jak bo kaloryfery jak były zimnie tak sa dalej....wczoraj z D zdecydowaliśmy ze sie chyba przeprowadzimy w inne miejsce,tu sa a duze oplaty a za mało wygód....pozatym dostalam @ pierwsza po porodzie i chęci do wszystkiego mi odeszły...

Agnes-biedna Oliwka...oby ładnie sie wszystko zagoiło....

Lunka-zdrówka kochana życze....ta pogoda do bani,nie wiadomo jak sie ubrac bo a to słonce a to deszcz:/....

As-jeju a co Ty o 2 na bb robiłas:)....ile na dobe spisz:)....jaju ja to bym mogła i po 12 godz spac a i tak chyba by mi nie starczyło.....

Anabuba-kurde nie dobrze z tą terapełtką...mam nadzieje ze kogos znajdziesz....

Beata-mój Darus tez lewą nogą dzis wstał.....od rana juz 4 razy ryczał.....

Medeuska-ja w tamtym roku przechodziłam z Darusiem pierwszą zime...i powiem Ci że on śniegu sie bał,chodzic nie chciał i problem zimnych stópek mnie ominoł....

.....tyłka mi sie ruszac nie chce......
 
Ostatnia edycja:
witam kochane moje
wczoraj bylam i nie umialam trafic z zasiegiem normlanie meczylam sie nie wiem jak dlugo... :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
i dupa cytaty pozzaznaczqalam a kompa musialam wylaczyc
teraz zasiadlam ale tesciowa przyszla wiec koncze :sorry2::sorry2:
 
Lunka a mala zdrowa?siedzi teraz w domu?

no ja tez musze jeszcze zimowe ciuchy przejrzec i buty przedze wszytskim,czy mam dla malej czy nie.
moj brat jest chrzestnym Weroniki.mala ma w pazdzierniku urodziny i brtaowa sie zaoferowala ze moze buty jej na zime kupic zamiast kolejne zabawki,ktorych i tak ma pelno...a ze laska lubi siestroic to sie ucieszy;)
tylko sparwdze czy nie mam po Paulinie jaksi butow;)

mala wstala ale dalam jej leki i iczywiscie Myszke mickie oglada;)
jak ktores z dzueciakow lubi to na torrentach jest cala seria chyba 30odcinkow Klubu Przyjacilo Myszki Mickie;)
kochana mogłabyś mi podesłać linka?:-)
a nie orientujesz się, czy musze mieć nowe zaświadczenie o tym, że jestem na wychowawczym, czy wystarczy to z czerwca i tylko nowe zaświadczenia ze Skarbówki za 2009 zanieśc?
przez tą pogode nie mam za bardzo jak tam podejść z Maksem i zapytać..:baffled: a juz w sumie czas by było załatwiać jakbym potrzebowała to zaświadczenie, mnie w firmie to czasem nawet ponad miesiąc się czeka na dokumenty:baffled:
 
witajcie kochane. Pisze tylko, żeby podziękować za kciuki i zameldować że jesteśmy cali.
Poród był bardzo ciężki. Mała zaklinowała się w kanale i ma porażzenie splotu barkowego. Czyli nie rusza w ogóle rączką prawą. Dla mnie to cios i siedze i wyje. głupia obwiniam się za to że mogłam cosrobić. W ogóle jakiś dołek mam zamiast się ciesczyć. Sorki za błędy ale mam nadal opuchnięte paluchy i nogi ciężko mi pisać. Strasznie się boje tą jej rączkę.
Całuję wszytkie:blink:
 
Witam,

Moja niska ostatnio znowu kiepsko spi :no: Niewiem czym to jest spowodowane :baffled:


nic ci juz nie napisze, bo dziewczyny napisały to co myślę :-p Za duuużo tego :tak:



Fjnie, że znowu do nas zaglądasz, oby na dłużej :-)



A ty tak jesteś na bb od 2 w nocy ?? ;-):-D


Idę ubierać moje gwiazdy, do przedszkola, papatki


PS. Jak tam Lunka ciasto sie udało ??
MH może mała też na pogodę reaguje.

Nie kładłam się po 4 a wstałam jak zwykle 6.30 ;-):laugh2::laugh2::laugh2:

smutne, i żałosne...

Kamcia ja też wczoraj do późna jeszcze maile i prośby rozsyłąłąm. Jeszcze raz do tvn napisze, żeby ich ruszyć. Myślę o dzien dobry tvn, no przeciez to nie lada temat takie pospolite ruszenie hehehehhehe
No to pospałaś, hehehe
A ja zasmarkana niemożliwie. Wczoraj yo źle, dziś szkoda gadać, hehe. młoda jeszcze śpi, mnie obudził ups -włączył sie bo prądu nie było:baffled:

A prowadzimy już ponad 1300 głosów!
Widzę,że Ty też się nieco zaangażowałaś.
Ja wczoraj pisałam jeszcze z Polusią na pw.:tak:
Pospałam jak zazwyczaj.
Godzinkę z małym jak zasypiał a potem -to już napisałam.:laugh2::laugh2::laugh2:
dzieki dziewczyny:-D ja tak napisałam, że w razie jakby miał zimne nogi:-D nie myślałam od razu mu zakladać tylu:-D no ale ja nieraz chodzilam w rajstopach i 2 prach skarpet, a nie wiem jakie cieple beda te jego buty bo nigdy takich dzieciecych kozaczków do chodzenia nawet na oczy nie widziałam:p

ale i tak bede mu musiala kupic 22 bo teraz 20 ma tak na już ok, no a zima długa:p zreszta jeszcze się zobaczy, butów mu chyba nie bede kupować az do zimy i wtedy się okaże jaki rozmiar :-) zawsze muszą być rozmiar większe, więc wydaje mi sie że 22 będą ok

edit: tak zebyscie sobie nie myslalby ja go wcale nie przegrzewam:p wręcz odwrotnie... Wszyscy mi mówią, że za cienko go ubieram:rofl: (czyt moja mama babcia etc.) ja im tylko mówię na to: nie mówcie mi jak mam go ubierać, bo do tej pory nie był ani razu chory;-)
Wiemy ,wiemy,;-)
Nie tłumacz się już.
Ale przyznaj ,że zabrzmiało to jak....:-D:-D:laugh2::laugh2::laugh2:
Ja już miałam wizję Maksa bałwanka.:-D:-D:-D

helo kobitki
witam po przerwie technicznej:-)
komp w sobote odmowil posluszenstwa.juz sie balam ze jakas czesc pada a tu na szczescie tylko system padl,ale trzeba go bylo2 razy stawiac ale juz jestgit,mam nadzieje:tak::tak::tak:
pogoda byla do bani ostatnio wiec odwalilam kupe prasowania i pare nnych rzeczy:tak:
wczoraj w koncu wszlo slonce i zrobilo sie ciut lepiej to od razu lepiej sie zyje:tak:
w sobote mi przywiezli tone wegla wiec jakby co przez jakis czas mi dupka nie zmarznie:rofl2::rofl2::rofl2:

Paulina juz w szkole b sasiadak na 7.30 do pracy.
pwoiem wam szczerez ze teraz jak terapeutka do Pauliny nieprzechodzi to mam przerabane:baffled::baffled::baffled:
wszytsko spada na mnie,lekcje i inne sparwy,a ja nie mam do niej cierliowsci....:-(

dzsi w planie mycie okien i koszenie trawy,jutro trzepanie dywanow i gruntowne porzadki bo syf jak nic,ogarniam tylko co z grubsza zeby sie nie przewrocic:-)

nie probuje nadrabica bo duzo tego
moze jakis maly skrot???????:-)

Witaj.
Ana z tą terapeutką to niefajnie masz.:no:
ja coś słyszałam ,że moja od stycznia odchodzi i też nie będzie fajnie.:no:
A cierpliwość wyrobisz sobie.:tak::-):-)
Mój wczoraj jedną stronę z bloku malował przez 2.5 godziny.
To się nazywa tempo pracy.:szok::-D:-D:-D:-D
No hej kochana, w skrótach to ja kiepska jestem,hehe, ale coś sie uda. Kerna urodziła dużą zdrową córcię, o akcji Ci juz pisałam, generalnie jakieś chorubsko słychac tu i tam, anginy grypy itp,, jeszcze sie nikomu nie chwaliłam-rzuciłam palenie-znów:-D, szykowanie ubran zimowych pełną parą, Malina wróciła do żywych, do nas zajrzała A&E i Wiktoria.
Głowa mnei rozbolała, myślenie to nei moja mocna strona:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D


A terapeutka juz nei bedzie przychodzić?????
Gratuluję porzucenia nałogu :tak::-):-)

hej

witam sie porannie,u mnie słonce świeci ale zimno jak nie powiem gdzie.....od jutra podobno grzeją ale nie wiem jak bo kaloryfery jak były zimnie tak sa dalej....wczoraj z D zdecydowaliśmy ze sie chyba przeprowadzimy w inne miejsce,tu sa a duze oplaty a za mało wygód....pozatym dostalam @ pierwsza po porodzie i chęci do wszystkiego mi odeszły...


As-jeju a co Ty o 2 na bb robiłas:)....ile na dobe spisz:)....jaju ja to bym mogła i po 12 godz spac a i tak chyba by mi nie starczyło.....

A gdzie dokładnie teraz mieszkacie i gdzie chcecie się przeprowadzić?
Ile ja na dobę śpię?
A różnie.
Czasami zdarza mi się 6-8 godzin,ale średnio co 2-3 tygodnie.
Zwykle śpię od 3-4 do 6.30 -7.00 :tak::-):-)
Na więcej nie mam czasu .:-D:-D:-D:-D

Dziewczyny moja Klaudia od wczoraj totalnie zwariowała.:szok::baffled::-):-)
Sama nie wiem czy to dobrze,czy niekoniecznie.:rofl2::rofl2::rofl2:

Wczoraj pojechała po całości ,bo kupiła sobie angielskie czasopisma :szok::szok::szok::szok:
zmieniła w komputerze i telefonie język na angielski.:szok::szok::szok::szok:
Dziś załatwia sobie szkołę hiszpańskiego.:szok::szok::biggrin2::biggrin2::biggrin2:
Ja mam ją umówić na jutro z lektorką z zeszłego roku na profesjonalny angielski.:rofl2:

Jak tak dalej pójdzie to będzie kazała do siebie po angielsku mówić.:szok::szok::-D:-D:-D:-D:-D:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
 
reklama
dodałam linka z pudełkiem Ani na moje stare beemkowe forum...jeśli sie nie zawiede to pomogą nam.....
ja zaraz tez sie wezme za wklejanie gdzie tylko sie da:tak::tak::tak::tak:
Dziewczyny jest już odpowiedź od organizatorów konkursu
Mebli VOX.:tak::-):-)
Polusia dostała maila


dziewczyny to mail jaki dostałam własnie od mebli vox :
Przeczytałem początek wątku forum.

Rozmawiałem z Prezesem Meble Vox, i jest szansa na wspólną akcję Babyboom /
Meble Vox / Forumowicze zaangażowani w akcję...

Pomyślimy jak to może wyglądać.
Będziemy w kontakcie.



Maciej Syroczyński

email&social marketing
Meble Vox
Grupa kapitalowa VOX

słuchajcie zapoczątkowałyśmy coś wspaniałego :)

Jak się cieszę :-D:-D:-D:-D
superr!!!!!!!!!!!!
czesc przyznaje sie ze nie poczytalam od kilku dni nie mam kompa bo maz bierze do pracy do konca tego tygodnia wiec nie ma jak bez neta to jak bez nogi :-D:-D:-D
u mnie jakos leci zyje :biggrin2: Lenka zdrowa rosnie i oby tak dalej a MAKSYMILIAN mi załapał półpśćca osypany na wysokosci piersi krostami ropnymi masakra drapie sie caly czas a ja myslałam ze na ta chorobe choruja tylko dorosli jesli nie mieli ww dziecinstwie ospy a maks miał ospe w iweku 4 lat i tera jako 7 latek ma półpaśćca masakra jakas mam nadzieje ze lenka sie nie zarazi :-:)-:)no::no::no:

Pozdrawiam was wszystkie:biggrin2:
o kurcze:baffled:
szybkiego powrotu do zdrowia zycze:tak::tak:
ja tezmialam półpasca jakies 5 lat wstecz
i wygladalam jak farnkanstein bo mi nad okiem na brwi i powiece wyskoczylo a ze porozdrapywalam to wogole juz wygladalam jak postrach, dobrze ze mi slad nie zostal:no::no:
wiecie co zmierzylam maksowi buty i jednak bede potrzebowała kozaczków rozmiar 22:-D
kochana ja zobacze bo mam po czarku z zeszlej zimy i nie wiem tylko jaki rozmiar zaraz sprawdze:tak::tak:
Witam nocnie.:-D:-D:-D:-D
Idę z psem na spacer,bo nie miałam czasu jeszcze ,a potem poczytam co u Was.:-D:-D:-D:-D

Witam się porannie.
Wstawać śpioszki.:-):-):-):-):-)
a ja sie zastanawialam czy ktos bedzie czy nie:sorry2:


witam dziopki bylam zaglosowac i juz mamy 1500 przewagi ponad:-):-):-):-)
idzie super:tak::tak::tak:
czarek oglada Domisie a ja zaraz musze sie kokarki wziasc i nadrobic bo na jutro mam miec juz gotowe:tak:
i jak skoncze to juz bedzie 212 zl zarobione za tamten mies:tak::-)
wczoraj mi fiszke przywiozla i wyszlo ze zarobilam 392 zl i 5 gr:-)
i czekam na przelew zeby m prezent na urodziny zamowic:tak::tak:
no i czarkowi tez:tak:
 
Do góry