reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Fifi dostanie obrazek ze srebra z Maryją, drugi srebrny z ANiołem stróżem, kasę na krzesełko do karmienia, kombinezon na zimę- o tym wiem, nie wiem co chrzestny ma, ale pewnie medalik złoty bo kiedyś mu o nim gadałam
 
Fifi dostanie obrazek ze srebra z Maryją, drugi srebrny z ANiołem stróżem, kasę na krzesełko do karmienia, kombinezon na zimę- o tym wiem, nie wiem co chrzestny ma, ale pewnie medalik złoty bo kiedyś mu o nim gadałam

kombinezony tez mam.. a jaj ktos wpadnie na pomysl kupienia czegos religijnego , to zobaczy jak to w koszu laduje,bo mnie takie przedmioty draznia niemilosiernie... mam nadzieje ze o tym wiedza:D

ciezka sprawa tu bedzie widze
 
Małgosia dostała od chrzestnej srebrną grzechotkę i grawerką o jej urodzeniu, a od chrzestnego exlibris :-)
Dobrym pomysłem jest jakiś unikat z numizmatyki- fajna pamiątka no i inwestycja, bo zawsze można spieniężyć, a na wartości tylko zyskuje :-)
Można kupić już coś z drogich zabawek "na zaś "- jeździk, czy pierwszy rowerek, jakiś basenik z kulkami....
No i ostatnia opcja- prezenty dla całej rodziny- np. namiot- na wspólne wyjazdy z dzieckiem:-)

katarzynajanicka- papryczki gotowe, dawaj mi tu męża. Przy okazji mi kilka szafek dokręci i naprawi, bo mój się jakoś nie kwapi ;-)
 
Ostatnia edycja:
Kajdusia myślę, że jak bym mu o takiej opcji owiedziałą, to za godzinę byłby u Ciebie ze skrzynką narzędziową :p a możesz mi przepis na te papryki podać?
 
bardziej by mniie jakis przedmiot cieszyl,niz kasa :( kasy za 5min miec nie bede bo wydam na glupoty

zgadzam sie z toba , a moze cos takiego chodzik zabawka

149zł.jpg130zł.jpg
 
Yoshe - ale się usmiałam:)
Dziewczyny widze że wymiana umiejętnościowo- mężowa:)
Kajdusia - narobiłas mi chęci na papryczki faszerowane w sobote się za nie zabiorę.
Ja dzisiaj na obiadek robie pierożki z mięsem i barszczyk czerwony. Najgorsze jest to że grzybów boję się jeść bo jakies rewolucje brzuchowe mam :( Jutro idę na kontrolę do gin i zobaczymy czy to po cc ginekologiczne czy z układem pokarmowym.
U nas na podwójnej impra\ezie tylko rodzicie i dziadkowie i świadkowie/chrzestni pomysleli by nam kaskę dać Reszta jakieś dziwactwa przyniosła pod tytułem obraz zyda na ścianę na bogactwo , ale konkurencje dziwactw wygrała kuzynka mojego , która sprezentowała nam (uwaga) zestaw do wina!!!! A wie że my raczej alkoholu nie pijamy :) Jaśku oczywiście zapomniała. Ja wiem że darowanemu koniowi w oczy się nie zagląda ale zdecydowanie wolałabym dla dziecka jakiś bodziak niz kolejne durnostoje:)
A za część pieniążków kupiliśmy kamerę Sony HD i uważam że to najfajnieszy pomysł był jak wydac część z tych pieniążków
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry