reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

odmowa mleka i kaszki

Dołączył(a)
7 Październik 2010
Postów
2
Witam.

Moja 8 miesięczna córka Karolina od miesiąca nie chce pić mleka a od tygodnia odmawia mi kaszki. Nie chce jeść pod żadnym pozorem. Jak widzi że chce jej podać kaszkę czy też mleko to wyrywa się w każdym kierunku. Nawet na śpiąco nie wypija. Jak podaję jej obiadek czy też np chlebek z masełkiem to je i nie protestuje w żaden sposób. Zamiast mleka chciałam jej podawać jogurty dla dzieci ale także odmawia. Nie wiem jaka może być przyczyna. Chcę również nadmienić że jeszcze nie ma zębów tylko dziąsełka ma trochę pogrubione.
Proszę o pomoc.
 
reklama
miałam ten sam problem z córka,odstawiłam mleko na 1tydzien i jadła zupki deserki itp. po tygodniu dałam butle i nie protestowała.z kolei mój 7miesieczny synek w chwili obecnej nie ruszy samego mleka wiec je kaszki i to tylko z deserkiem bo samej nie ruszy
 
Dziękuję za radę neci88. Tak zrobię i odczekam zobaczymy jaki będzie efekt. Jak narazie to dostała gorączkę prawdopodobnie od zębów. Jeszcze nie ma ani jednego.
Pozdrawiam.
 
witam was
moja córcia tez nie chce pic mleka odkąd skonczyła 3 mies....i tak juz od ponad pół roku pije je tylko na śpiocha.a czasem zdarza sie tak ze i na śpiocha nie chce.teraz juz nie ma tragedi bo mozna dac cos innego do jedzenia ale wyopbrazcie sobie 3mies dziekco które nie chce pic mleka.tp była targedia;-) do dzis nie znam przyczyny i pewnie jej nie poznam.
 
beti to chyba mlekowstret hehe a tak na powaznie mama moja opowiadała ze tez nie chciałam mleka wiec dawała na spiocha lub przemycała do czego tylko suie dało a prawda taka ze do dzis mam odruch wymiotny jak tylko poczuje ciepłe mleko
 
moja mała nie pije mleka już prawie 6 m. Zrezygnowała nawet z cycusia cuż bardzo było mi przykro. Teraz też nie lubi i kaszkami gardzi.
 
witam was
moja córcia tez nie chce pic mleka odkąd skonczyła 3 mies....i tak juz od ponad pół roku pije je tylko na śpiocha.a czasem zdarza sie tak ze i na śpiocha nie chce.teraz juz nie ma tragedi bo mozna dac cos innego do jedzenia ale wyopbrazcie sobie 3mies dziekco które nie chce pic mleka.tp była targedia;-) do dzis nie znam przyczyny i pewnie jej nie poznam.

U nas to samo!!!

Eddie a ile mozna jesc te kaszki i mleko..nasze dzieciaki wiedza co dobre :)
 
Ech, ja od paru dni próbuję podawać swojej 4 miesięcznej córci kaszkę na noc - tak nam poleciła pediatra, bo mała zaczęła się budzić w nocy do 2 h na cycusia.. :/ Ale niestety, jak tylko dostanie butlę, pociągnie łyka i zorientuje się, że to nie mamusine mleko to jest ryk, plucie i koniec :/ Dawaliśmy jej mleko Bobovity zwykłe i smakowe, ale nie ma szans.. Nestle daje się chyba łyżeczką, przynajmniej tak jest napisane na opakowaniu, więc podanie na noc odpada..?...

Macie jakiś pomysł? Robiliśmy już 2dniową przerwę, ale to nic nie dało. Mała dalej nie akceptuje kaszki :/
 
a dlaczego nie dasz łyzeczka a bynajmniej ten ostatni posiłek na wieczór,moze bedzie jej odpowiadał ten sposób karmienia
 
reklama
Do góry