reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

reklama
Pati a @ sie pojawila i co w zwiazku z tym? wielka ulga czy wielkie rozczarowanie??
Ja na dzien dzisiejszy mowie stanowcze NIE...nooooooo bo mala dopiero rok skonczyla a co bedzie za 3 lata to tez nie wiem...chyba nie chce by byla jedynaczka,ale ...tez ja sie za bardzo na mame nie nadaje,bo ja wole miec swoj swiety spokoj.A przy dziecku to kazdy dzien zaplanowany od A do Z.Eh....sama nie wiem,czas pokaze.Pozyjemy-zobaczymy:-)
 
Jolka niby nie chcialam ale nawet tak troche liczylam ze wpadlam :-) bo ja jak Ty podobnie..wczesniej na wygode patrzylam...i mowilam NIGDY wiecej!!! ale wiesz dziecko rosnie..jest co raz lepiej..i wtedy prezychodzi taki czas ze niby nie ale jednak jakby bylo to byloby okay... i postanowilam ze nie bede sie zabeztpieczac..jak bedzie to bedzie...bo nadal jestem jeszcze na etapie gdzie mowie ze nie bede swiadowmie majstrowac ale jak bedzie to bedzie...wiesz swiety spokoj swietym spokojem...dobra materialne itd.zawsze jest cos co przeszkadza..ale tez nie chcialabym zeby Noemi byla jedynkaczka..taka sierotka marysia ;-) i nie wiedzie nam sie zle zeby np.powiedziec ze nas na dziecko nie stac...jedyne co jest to wygoda..pryzwyczajenie... ale ja juz co raz inaczej na wszystko patrze...inne priorytety itd...starosc???? :-D:-D
 
No to ja mialam takie podejscie jak Ty z pierwsza ciaza...jak bedzie to bedzie,bo juz prawie 25 lat mialam i stwierdzilam,ze to dobry wiek :-D i mimo,ze mam to dziecko to jednak chyba nie dojrzalam do macierzynstwa,albo caly czas sie ucze...bo mala bardziej mnie rozczula teraz niz gdy miala 3 miesiace,duzo rzeczy zaluje np. tego,ze wlasnie na poczatku bylam dla niej zimna....potrzebowalam czasu po prostu,inaczej niz inne mamy,ktore od samego poczatku sa zakochane w swoich dzieciach.
teraz calineczka zrobila sie bardziej komunikatywna,wiecej rozumie itp. a jak byla malym bobasem i darla jape niewiadomo czemu i po co to denerwowalo mnie to...:sorry: teraz juz rozumiem co chce gdy drze jape...a wtedy ta bezsilnosc i odgadywanie mnie wkurzalo.

Eh...teraz tu wyszlam na wyrodna matke :sorry:

Ide po druga kawke a potem trzeba ogarnac chate,na zakupy pojechac...a wieczorkiem napic sie piwka :-)
 
Jolka kazdy na swoj sposob okazuje milosc...najwazniejsze ze sie tego nauczylas ...nie oznacza to ze jestes jakas wyrodna bo gdyby Ci ktos tego 2miesiecznego szkraba mial zabrac wtedy to zabilabys predzej niz oddala ;-)
Mam kumpele i ona wogole niemowlakow nie lubii...twierdzi ze to ryczace,szczermate i malo komunikatywne :-D

A moja mloda mialam zaplanowana :-) pierwszy strzal i trafiony zatopiony :-D teraz ide na zywiol :-D

Nic pospac chcialam ale trzeba bylo wstawac...dalej ogarniac chate,posciel przygotowac dla gosci,zmienic w sypialni,lazienke wyszorowac,zakupy ,lustro zawiewsic i dalej w garach dzialac.. udanej soboty :-)
 
Hej hej :)

Pati czy ty byłas w royal belvedere na krecie??? W poniedzialek idziemy robic rezerwacje na wczasy i zastanawiamy sie miedzy tym hotelem na krecie a innym w tunezji i ciezko sie nam zdecydowac, oby dwa w podobnej cenie i kazdy ma jakies negatywy:sorry: zgadzasz sie np z taka opinia

Hotel jest bardzo duży, składa się z dwóch hoteli: Imperial belevedere i royal belvedere oraz budynków pobocznych do każdego z tych hoteli tzw. village. Dodam, że jak wybiera się oferte to każda z ofert jest osobna: royal droższy od imerialu natomiast village są duzo tańsze. Wykupiliśmy pokój dwuosobowy w royal bevedere, po przyjeżdzie chcieli nas wpakować do imperial belvedere village, po kłótni nicznym w arabowie dostaliśmy kartę do pokoju zgodnie z wykupioną wycieczką ale oczywiście z niedogodnym wejściem (windą dwa piętra w górę, przejście długim holem i drugą windą jedno piętro w dół - pokój z widokiem na dostawy hotelowe).
Położenie6.0Słońca


Odległośc od lotniska około 25 kilometrów, od hersonissos blisko - zejście z hotelu i w lewo jakieś 500 metrów - jest ok. plaża na dole prywatna wejście bezpłatnie z barami sportami wodnymi - bardzo ładna. Dużo sklepów w hersonissos oraz dwa większe - jeden spożywczy i jeden ze szmatami obok hotelu. wycieczki fakultatywne odstępne przez rezydentów dla każdego z biur osobno.
Serwis1.0Słońca


Obsługa bardzo niemiła szczególnie dla polaków - uważają, że jesteśmy bez ppiniędzy wię nie warto się nami zajmować - mili są tylko dla francuzów, Mieliśmy all inclusiv - za sejf musieliśmy zapłacić 2,50 Euro z adzień plus kaucji 20 Euro.Znajomośc języków obcych uboga można powiedzieć, że z czymś skomplikowanym cięzko się dogadać tak po niemiecku jak i po angielsku. Sprzątanie pokoju okey, co dziennie wymieniane ręczniki i nie biorą napiwków. rozpatrywanie skarg i reklamacji zgodnie z przysłowiem "udają greka" - ręce opadają do ziemi z bezradności. za wycieczkę słono zapłaciliśmy oczekiwaliśmy dużo więcej ni ż zastaliśmy na miejscu - walka o wszystko, na każdym rogu mieliśmy wrażenie, że chcą oszukać turystów - gożej niż jak parę lat temu w krajach arabskich.
Gastronomia 3.0Słońca


Wyżywienie bez rewelacji zależy co kto lubi. Prawie codziennie to samo i przede wszystkim zimne!!! Jak na obiad nie zjedzono kurczaka upieczonego to na kolację wrzucono go do sosu śmiertankowo koprkowego. Smakowałam nam tylko wołowina. sałatek dużo ale miałam wrażenie że mają kilka dni.
Sport i rozrywka 5.0Słońca


Hotel posiada 5 basenów w tym basen olimpijski okazałych rozmiarów o głębokości od 1m do 4m, brodzik dla dzieci, pietro niżej baseny okrągłe dla dzieci z zabawkami i basen dla dorosłych, w imperialu bardzo mały basenik z drewnianymi leżakami. Przy basenach w royalu całe plastikowe leżanki starego typu - dośc niewygodne, dodatkowo płatne są materace na te leżanki po 3 Euro za jeden na jeden dzień. Bardzo fajna animacja dla dzici i dla dorosłych.
Pokój 5.0Słońca


Pokój bardzo surowy ale schludny i czysty podobnie jak łazienka z dobra jak na warunki hotelowe suszarka do włosów i telefonem.




mozesz mi napisac cos więcej interesuje mnie

czy jedzenie naprawde do du..,

jakie dojscie do plaży,
czy ten park wodny star beach water jest blisko i czy nalezy do hotelu czy to osobny kompleks za który osobno sie płaci?


i zjakiego biura wy jechaliscie i jaki pokój braliscie economy czy zwykly dopelzimmer



A my dzisiaj zaczelismy malowanie na razie szymona pokój
 

Załączniki

  • P1120260.jpg
    P1120260.jpg
    11,9 KB · Wyświetleń: 37
  • P1120257.jpg
    P1120257.jpg
    17,1 KB · Wyświetleń: 33
  • P1120254.jpg
    P1120254.jpg
    14,4 KB · Wyświetleń: 31
  • P1120261.jpg
    P1120261.jpg
    17,7 KB · Wyświetleń: 41
Ostatnia edycja:
elloo

Pati trzymam kciuki za drugie dzieciatko ;-)
Jak urodzinki? napewno udane:-p

Magda pamietaj ze zawsze znajdzie sie niezadowolony klient;-)

Jolka kazda z nas uczy sie byc mama jednej przychodzi to latwo drugiej potrzeba wiecej czasu;-)


A ja juz zyje lotem do Polski wylatujemy w czwartej i wracamy ww wtorek.Potem w piatek wyjezdzamy i wracamy za tydzien:-p:-p
Akurat na 8.11 Lali pojdzie z latarnia:-)
Dzis wybralam sie po prezenty dla dzieciaczkow i kupilam dla syna siostry pizame z macwuinnem a dla corki brata z Hanna Montana. Kazde ma swojego idola :)
Moja juz spi wiec korzystam z wolnej chwili
 
Magda sorrry ja ddopiero do kompa siadalm dzis od soboty..i to na chwile...my bysliym z wszystkiego zadowoloeni...wyboruw pokojach njie bylo bo hotel full na maxa!!! jedzenie uwazam za pyszne i wybor ogromny...samo miasto dos syfiaste..plaze srednie..ale Grecja zaliczona ;-) na terenie fotelu masz te baseny dla dzieci,opieke,animacje itd.wszystko w cenie hotelu... wiesz a z jakiego biura jechalismy to nie wiem...pokoje mielismy z lozem malzenskim i z dodatkowym dla trzeciej osoby...ale my we dwoch bylismy...no ale tam widzialam zeto standard w pokojach te dodatkowe lozka..Ogolnie hotel taki luzacki... :-) ja tam bylam zadwolona i tak jak Anka mowi zawsze ktos sie znajdzie co bedzie na cos nazekal...pokoje w tej starszej czesci mniej wypasione,stasrsze meble..ale za to czysto...reczniki codziennie zmieniane...ale komorka np.z pokoju mi zginela...ja lubie luxusy tez ale to bylo poprostu okay... ;) mamy wtorek wiec pewnie po rezerwacji.. ;) daj znaka co wybralas...
 
hej zdecydowalismy sie jednak na tunezje :) z neckermana bo mają bardzo atrakcyjną cene dla dzieci :) hotelik jest po remoncie w 2008r. no i to czego nie mogło zabraknąc to zjezdzalnie dla Szymona zebym nie sluchala 10 dni że on chce tam gdzie sa zjezdzalnie :):-D:tak::-) no i gosciówa wyjechała nam z taka propozycja nie do odrzucenia :-) chcemy jechac po 15 czerwca jeszcze nie wykupilismy bo czekamy az znajomi sie zdecyduja a dalismy im czas do konca pazdziernika;-) moze ktos z was chętny :)

Vincci Nozha Beah 4*

Vincci Nozha Beah 4*

http://www.holidaycheck.pl/hotel-opinie_Hotel+Vincci+Nozha+Beach-ch_hb-hid_36286.html
 
Ostatnia edycja:
reklama
No to ja teraz moge chwile na spokojnie siasc...ale to tylko tak na 15min.bo zaraz dalej praca :/

Magda my jeszcze nie wiemy kiedy co i jak z urlopem ;-) co do hoteliku to fajny :-)
zycze Wam juz teraz udaneggo urlopu :-)

Urodziny udane...tak bardzo ze sasiedzi nas chyba juz nie lubia :-D bylo masakra glosno...impreza do 06:00 rano...prawie kazdemu film sie z deka zerwal :-D tance byly,obrazy ze scian spadaly...przebierance...skakenie...doslownie po suficie bieganie :-D mam jedno zdjecie jak mnie trzymaja a ja po suficie ide :-D kompletnie zadne zdjecie nie nadaje sie do pubilcznego pokazania :-D jak ogladalismy zdjecia to poprostu jeden wielki smiech,wielkie oczy i pytalismy sie siebie czy to napewno my? ! :-D Masakra ale bawilismy sie wsiwetnie :-) Do dzis czuje w kosciach..boli mnie doslownie wszystko... a dzis juz zaliczylam prace,dzwonili mi czy chcialabym przyjsc do jeszcze jednej...sprzatalam po urodzinach jeszcze bo w niedziele nie bylam w stanie...potem o 18:00 pojechalismy po mloda do tesciow i tam nocowalismy ...wrocilismy wczoraj wieczorem...a juz rano do pracy niespoodziewanie w sumie... Kupilam sobie jeszcze w czoraj rowerek stacjonarny i zamierzam cwiczyc :-)
 
Do góry