reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

no byl w dni plodne..ale u nas zazwyczaj tak bo ja mam najwieksza ochote wtedy :-D
No i za kazdym razem jak dygam to sobie mowie ze jak nie bede to pojde po tabsy :-D no i tak co dwa miesiace :-D no 5 lat temu Adam mial na urodziny dokladnie wiadosmsc ze zostanie tata... :-D jaka lampe kupilas? my teraz bedziemy na dniach jechac po farby...a ja mam chec po porta albo höffner sie przejechac za jakimis dekoracjami :-)
 
reklama
No wlasnie jakbys byla w ciazy to bys tez w czerwcu rodzila :-) jaka lampe?? taka troche turecka:-D abazur taki w koraliki ale bardzo ladna,oczywiscie rozowa i za cale 14,99 €:-D mysmy raz pojechali do porta szukac stolu z krzeslami do jadalni i...tak szybko jak weszlismy tak szybko stamtad uciekalismy...:-D bo ceny maja kosmiczne.
Ja bylam w roller,nie wiem czy znasz? wyczailam tez fajna garderobe.Musze sie do mojego usmiechnac...:sorry2:
 
ja mam troche z porta.. np.jedna komode...i cale wyposarzenie przedpokoju... i tam mi dywan w prezencie dali-tzn. nie policzyli :-D wiec 100 euro w prezencie bylo :-D Roller nie wiem czy znam... chyba nie bylam... ale do ikei jeszcze po narzute na lozko chce skoczyc...tylko chyba najpierw sie przejade po tych portach itp. i jak tam nie znajde fajnej to w ikei kupie bo mi sie tam taka brazowa podoba.. :-) wogole dodatki podobaja mi siw w höffner i w porta boskie sa..od wyboru i do koloru... ale faktycznie ceny maja co niektorych rzeczy zabojcze !!! ja juz mam takiego wkreta z ta ciaza ze juz normalnie czuje jak cos mi sie rusza :-D ocipieje normalnie :-D a lampe chcialabym np.cos takiego :-) jak w tym salonie :-) wcisnijcie na start Konkurs na Inspirujące Wnętrza – www.domoklik.pl albo taki komplet jak to.w tym stylu... nie do konca jest to jak ja chce ale ogolnie to to :-D Eglo 89175 AVES W1
 
Super jest ta lampa:-) w ogole caly ten salon superowy.
Ja wstalam jakas przymulona :baffled: ide dzisiaj w koncu do vodafone po nowe handy.
I musze troche do porozumienia z papierami dojsc...troche porzadku zaprowadzic,o ranyyy jak ja tego nienawidze robic,nie nadaje sie do papierkowej roboty:-D
lece bo mloda mranczy....

Pati daj znac co z ciaza;-)
 
Morgen :-)

Jolka moj mi nie zakupil testu:angry::wściekła/y: za to przyszedl sobie w srodku nocy jakos 02:30 bardzooo chwiejnym krokiem... ale dobrze ze nie przyniosl bo dzis nie mam nerwow na takie wiadomosci jak ciaza....
Chaba sie zalamie...a moje piersi to az krzycza ze bedzie tam mleko :-D alboi ja juz nie wiem...bo mam tak na maxa ujedrnione ze az ich nie poznaje...i bola okropnie...na okres zawsze bylo inaczej...podobni ale jednak czuje ze inaczej...
 
reklama
Do góry