reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczynka czy chłopiec (wierzenia ludowe)

reklama
na Twoim chlopiec wyszedl... ale patrzac na moja pierwsza ciaze to wychodzi dziewczynka a urodzilam chlopca hehehe wiec ja w to nie wierze ;-) Jako ciekawostke raczej biore ;-)
 
patrzac na moja pierwsza ciaze to wychodzi dziewczynka a urodzilam chlopca
Jesteś pewna że znasz dzień poczęcia (nie pierwszy dzień ostatniej miesiączki). Nie zamierzam się kłócić że ta tabelka daje 100% pewność bo oczywiście tak nie jest ale ze wszystkich które widziałam jest najbardziej wiarygodna.

Larvunia ja obstawiam że urodzisz chłopca. Wkrótce zobaczymy która z nas ma rację:))
 
jestem pewna na 100 % :tak: my tylko raz wspolzylismy w ostatnim cyklu ;-) i to byl strzal w dziesiatke ;-)
no ale powiedz, bo moze zle patrze? 22 wrzesnia tulaski mielismy ;-) wiesz .... trzeba dodac droge dotarcia do jajeczka plemnikow? ja nie mialam pod lupa kiedy plemnik dotarl do jajeczka ;-) Wpisalam 22 wrzesnia ;-) urodzilam sie 02.09.1981

z reszta mi obojetne co bedzie, byleby zdrowe :)
dla Marcelka lepiej gdy bedzie mial braciszka, wspolne zabawy, wspolny pokoik, dla mnie lepiej bo mam ciuszki itp.... choc gdyby byla dziewczynka to bym sie nie obrazila hehehe, choc rozowego koloru nie znosze ;p
 
z larvuni testu wychodzi mi dziewczynka, ale trochę podchodzę do tego z rezerwą, bo nie znam dokładnej daty owulacji, cykle tez miałam nieregularne, więc tak na dobrą sprawę nie wiem, kiedy się maleństwo poczęło :) Ważne że jest z nami :D
 
Jeśli miałaś 26 lat i do poczęcia doszło we wrześniu to jak nic wychodzi córeczka:)

Tak pytam o dzień poczęcia bo wiem że niełatwo go ustalić. Ja w pierwszą ciąże zaszłam 8dc (niestety poroniłam). Teraz przytulaski były dopiera 27 dc i się udała. Dlatego ustalenie dnia zapłodnienia u innych to dla mnie prawdziwa zagadka. Dodam że zaliczam się do grupy osób o regularnych cyklach.
 
sylwia no widzisz a wyszedl chlopak heheh wiec widzisz sceptycznie do tego podchodze, ale mowie Wam bedzie dziewucha u mnie, nie wiem czuje to... ;-)

agabra pewnie ze wazne ze fasolka z nami! Tez uwazam ze byleby zdrowe... :tak:
 
mowie Wam bedzie dziewucha u mnie

Pozostaje mi tylko trzymać kciuki aby było jak chcesz.

Pamiętaj jednak że nasze przeczucia nie zawsze się sprawdzają. Mam podobnie jak Ty tylko że z synkiem. Czuję że to chłopczyk.

Mi wychodzi odwrotnie niż Tobie. Z twojego kalkulatora syn z mojego córka;-)
 
Ostatnia edycja:
oj dziewczyny, co będzie to będzie, najwyżej dziewczynka będzie miała niebieskie ciuszki a chłopiec różowe ;) ja i tak będę wybierała raczej neutralne kolory, a pościel do łóżeczka dopasuje do koloru ścian w pokoju :) tak czy inaczej niebieskie :)
 
reklama

Załączniki

  • P1010327.jpg
    P1010327.jpg
    22,2 KB · Wyświetleń: 70
Do góry