reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Najlepsze życzonka la Dominika Dowikli.Duzo zdrówka i radosci :tak::tak::tak::tak:


Jutro idziemy do alergologa więc mała nie idzie do przedszkola.
ale za to spędzimy cały dzień razem a m będzie siedzieć w sklepie :tak::tak::tak:


a musze się Wam pochwalić ze Oliwka posżła sobie wczoraj przebic uszy :tak::tak::tak::tak::tak: super wyglada,strasznie mi się podoba z kolczyklami i na daodatek sama wybrała kolczyki i to mim zdaniem najładniejsze.ma dziewczyna gust od małego :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
jedno ucho bez problemu ale jak Pani szczeliła pistoletem to zaczął sie ryk :-D:-D:-D:-D i drugieucho to trzeba było na siłę,pani fryzjerka pomagała mi ja trzymac a kosmetyczka przebijała.ale sama chciała chodziła za mną2 tyg że chce kolczyki to niech ma.
teraz mam pannice w domu :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:

pozbylismy się królika bo straszne nam szkody robił tzn oddalismy go do sklepu :tak::tak::tak::tak: a mój mądry mąż przyniósł do domu kolejnego zwierzaka myślałam ze o udusze.:crazy:
zgadnijcie co wymyslił przyniósł szynszyle.w nocy dała popalić,piszzcała ,szczekała prawie jak pies:-D:-D:-D:-D śmiać mi się chciało ale póxnej się uspokoiła .cały dzień dziś jest grzeczna.

ale ja mam już dość zwierząt
 
reklama
pyałam sie lekarki ale stwierdziła że nic jej nie jest i katar nie jest przeszkodą:no:
tez się zdziwiłam ale zanim zdążyłam cokolwiek powiedzieć to małą juz kłuli
mam nadzieje że jej nic nie będzie:baffled:
jesli wiesz cos o konsekwencjach takiego szczepienia to proszę cie nie pisz mi bo bede sie bała:baffled:

dołaczam się do życzeń :)
Płaciłaś za szczepionkę.

Napiszę tylko tyle.
Katar = osłabienie
Szczepienie = bardzo duże osłabienie

Resztę opracuj sobie sama.:crazy::crazy:

Najlepsze życzonka la Dominika Dowikli.Duzo zdrówka i radosci :tak::tak::tak::tak:


Jutro idziemy do alergologa więc mała nie idzie do przedszkola.
ale za to spędzimy cały dzień razem a m będzie siedzieć w sklepie :tak::tak::tak:


a musze się Wam pochwalić ze Oliwka posżła sobie wczoraj przebic uszy :tak::tak::tak::tak::tak: super wyglada,strasznie mi się podoba z kolczyklami i na daodatek sama wybrała kolczyki i to mim zdaniem najładniejsze.ma dziewczyna gust od małego :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
jedno ucho bez problemu ale jak Pani szczeliła pistoletem to zaczął sie ryk :-D:-D:-D:-D i drugieucho to trzeba było na siłę,pani fryzjerka pomagała mi ja trzymac a kosmetyczka przebijała.ale sama chciała chodziła za mną2 tyg że chce kolczyki to niech ma.
teraz mam pannice w domu :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:

pozbylismy się królika bo straszne nam szkody robił tzn oddalismy go do sklepu :tak::tak::tak::tak: a mój mądry mąż przyniósł do domu kolejnego zwierzaka myślałam ze o udusze.:crazy:
zgadnijcie co wymyslił przyniósł szynszyle.w nocy dała popalić,piszzcała ,szczekała prawie jak pies:-D:-D:-D:-D śmiać mi się chciało ale póxnej się uspokoiła .cały dzień dziś jest grzeczna.

ale ja mam już dość zwierząt
Gratulacje dla pannicy. :-D:-D:-D
Agnes jak ja młodej przebijałam to było tak:
Kosmetyczka powiedziała dla Klaudii.
Na 3 przebijamy uszko.
Było raz,dwa ,trzy i ryk.
Potem szok i ponowna próba .
I było tak raz,dwa i Klaudia chciała zamknąć oczy i krzyknąć i już nie zdążyła ,bo na dwa ucho było przebite.:-D:-D:-D:-D:-D
Też potem chodziła dumna i blada. :-D:-D:-D

Co do zwierząt .
Wszystkie zwierzaki potrzebują teo samego.
Cierpliwości i miłości .
Czego Ci z całego serca życzę.
 
jestem jeszcze i ja.
a wiec tak....m wrocił z krystianem od dr.i osłuchowo wszystko ok,:tak:troszke ma gardlo czerwone dostal syrop i tabletki na gardlo.mam nadzieje ze mu szybko to choróbsko minie i nie bedzie potrzebny antybiotyk.powiedział ze teraz jest jakiś wirus ze duzo dzieci kaszle i ma teperature.
a i wiecie co......ja dalej d..y nie :no:ruszyłam i nie poprasowałam,wrecz przeciwnie jeszcze kawke sobie zrobilam i buszuje po necie.:eek::zawstydzona/y:

kakusia-wszystkiego najlepszego!!
100lat dla natalki w dniu urodzin!!!!!
dużo zdrówka,radości i usmiechu na co dzien.
Dobrze ze z mlodym w sumie ok:tak::tak::tak:Oby po tych lekach Jemu przeszlo:tak::tak::tak:
A o prasowaniu to mi nic nie mow hehe;-)

dzieki niestety czosnek odpada bo karmię:sorry:
mlodego tylko faszerowac moge:tak:;-)

dołaczam sie do życzeń!!!

sto lat szczęścia i słodyczy e-ciocia tobie życzy!!!

śliczne te kolczyki :tak::tak::tak:

fajne te łóżeczka i pokój duży chyba mają:tak:
fajnie
a dominik jaki duży:szok:
jaki przystojniak:tak::tak::tak:

witajcie dzisiaj późno bo na szczepieniu bylismy na 13 i czarek na bilans dwulatka
mała darła sie jak jaźwiec:-D
oba nadal zakatarzone i ja na przyczepke i jeszcze z gardłem:sorry:
byłm na zakupach i mam 30 zł w portfelu:sorry:
super dobrze ze zamrazarka pełna to jeść przynajmniej mamy co:tak:

lidka nie jestes sama na mnie kokardki czekaja na jutro 400 niby ale juz wiem ze nie zrobie bo to złożone bardziej:sorry:
no a zamiast robic siedze sobie na dupie i allegro przeglądam:sorry:
Dzieki za komplementy dla Dominika i wyrek dziewczynek:tak::tak::tak:Jesli chodzi o Ich pokoj to powiedzmy ze nie jest najmniejszy;-):-)
A jak mlody wypadl na bilansie???

Fajne te kolczyki.
Moja młoda byłaby zachwycona.:tak:


Bardzo fajne te łóżeczka.
Dominik bardzo wyrósł i spoważniał.

Czasami trzeba się pobyczyć.:tak:;-);-)


Dobrze,że bez antybiotyku się obyło.
Zdrówka życzę.


Natali zaszczepiłaś małą z katarem? :-:)-(

Natalka:
Dzień radosny ,dzień jedyny
dziś są Twoje urodziny,
Z serca składam Ci życzenia
Dużo szczęścia ,powodzenia
Moc prezentów ,kosza kwiatów
Dużo całusów i wiwatów
Dolaczamy sie do zyczonek:tak::tak::tak:
Mh zaparz sobei kobieto majeranku i pij jak najcieplejszy a pod nos maśc majerankowa , sól n aprzeczyszczenie ( nosa ) i będziesz jak nowa góra za 2 dni.


Beata no to nadzieja, ze bedzie cieplusio, oby szybciutko naprawili.
A kolczyki fajne, koffam srebro, hehe


Dowikla alez masz przystojniaczka w domu, no jaki duży cgłopak już, szok. A łóżeczka fajne, a materace jakie, z czego? bo ja czegoś szukam, a z Ikea na żywca sobei nie pooglądam i nie podotykam. Materace gąbka czy na sprezynach? A cena, jesli mozna jeszcze?



Mh początek lutego, masakra, ale dzis to nie taki straszny termin. Moaj mam ma wizyte u specjalisty na listopada przyszłego roku, rejestrowała się latem!



i ja i ja i ja też!



ale majeranek ni ezaszkodzi, ja piłąm jak karmiłąm:tak:



o to samo miałam zapytać:baffled:
lekarz tez po ch..u-przepraszam.
Serio wszystkie myslicie ze Dominik urosł?Tak dla sprostowania to ON to jest ten najmniejszy hehe;-)Ale chyba naprawde wydoroslał,ale widze to glownie w zachowaniu:tak::tak::tak:
Pamietam jak jeszcze niedawno pisałam co ja z Nim mam a teraz (odpukac)widze duuuza poprawe:tak::tak::tak:Mysle ze to w duzym stopniu zasluga Pani wychowawczyni jtora non stop wpaja Im co dobre itd ale rowniez treningow:tak::tak::tak:
Jesli chodzi o wyrka to nie byly drogie bo za 2 placilam ok 650 zł:tak::tak::tak:
Materace sa piankowe-chyba ale takie jakby wyprofilowane,tzn z jednej strony sa gladkie a z drugiej nie wiem jak to opisac hehe:-D:-D:-DAle jak dla mnie wypasione;-):-)

Najlepsze życzonka la Dominika Dowikli.Duzo zdrówka i radosci :tak::tak::tak::tak:


Jutro idziemy do alergologa więc mała nie idzie do przedszkola.
ale za to spędzimy cały dzień razem a m będzie siedzieć w sklepie :tak::tak::tak:


a musze się Wam pochwalić ze Oliwka posżła sobie wczoraj przebic uszy :tak::tak::tak::tak::tak: super wyglada,strasznie mi się podoba z kolczyklami i na daodatek sama wybrała kolczyki i to mim zdaniem najładniejsze.ma dziewczyna gust od małego :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
jedno ucho bez problemu ale jak Pani szczeliła pistoletem to zaczął sie ryk :-D:-D:-D:-D i drugieucho to trzeba było na siłę,pani fryzjerka pomagała mi ja trzymac a kosmetyczka przebijała.ale sama chciała chodziła za mną2 tyg że chce kolczyki to niech ma.
teraz mam pannice w domu :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:

pozbylismy się królika bo straszne nam szkody robił tzn oddalismy go do sklepu :tak::tak::tak::tak: a mój mądry mąż przyniósł do domu kolejnego zwierzaka myślałam ze o udusze.:crazy:
zgadnijcie co wymyslił przyniósł szynszyle.w nocy dała popalić,piszzcała ,szczekała prawie jak pies:-D:-D:-D:-D śmiać mi się chciało ale póxnej się uspokoiła .cały dzień dziś jest grzeczna.

ale ja mam już dość zwierząt
Gratki dla malej za kolczyczki:tak::tak::tak:
Ja moim przebijalam uszka 2 tyg przed roczkiem wiec nie mialam zadnego problemu:tak::tak::tak:A jak kupujemy jakies kolczyki to moje tez sobie same wybieraja zawsze:tak::tak::tak:
A teraz przez jakis czas nie powinna nosic tych chirurgicznych?Tzn tych ktorymi przebijaja uszy



Witam wieczorkiem
Mlodzi sie jeszcze bawia ale za niedlugo mycie i do wyrek:tak::tak::tak:Dziewczynki pewnie beda siedzialy ze mna i bedziemy ogladaly M jak milosc:tak::tak::tak:
Ta salatka ktora robilam z mlodym wyszla pyszna:tak::tak::tak:
Jutro wybieram sie z Dominikiem na zakupy i do fryzjera,wiec jak mi Go obetna tak jak chce to wrzuce fotki:tak::tak::tak:
A Ojca mojej tesciowej znowu wzieli dzisiaj do szpitala:-:)no:Tym razem stan jest jeszcze gorszy,bo mial silne krwotoki z przewodu pokarmowego:no::no:W sumie to nic wiecej nie wiem ale jest neiciekawie,lezy na intensywnej i jest na okraglo monitorowany:no::no:
 
Aaa o to chodzilo ze sobie wybrala:-)
Te ze stali chirurgicznej tez sa ładne:tak::tak::tak:Moje maja chyba fioletowe i rozowe:tak::tak::tak:
Wlasnie chyba w jakis dzien Im je zaloze;-):-)

Zmykam umyc zabki potworom bo jzu Im odechcialo sie bawic i robia sie ....
 
Witajcie.
Nie odzywałam się kilka dni bo najpierw zamieszanie z imprezką urodzinową Natalki a potem jeszcze dziadka przywieźliśmy w końcu do domu więc na forum czasu niestety brak:-(.



Podłączam się do życzonek:-):-)

Dowikła moja Nati ma podobne łóżko jak Twoje dziewczynki z tym że oba zatyłki mamy równe. No i my jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Nawet ja się czasem kładę z Nati
sto lat dla Natalki :tak:
Najlepsze życzonka la Dominika Dowikli.Duzo zdrówka i radosci :tak::tak::tak::tak:


Jutro idziemy do alergologa więc mała nie idzie do przedszkola.
ale za to spędzimy cały dzień razem a m będzie siedzieć w sklepie :tak::tak::tak:


a musze się Wam pochwalić ze Oliwka posżła sobie wczoraj przebic uszy :tak::tak::tak::tak::tak: super wyglada,strasznie mi się podoba z kolczyklami i na daodatek sama wybrała kolczyki i to mim zdaniem najładniejsze.ma dziewczyna gust od małego :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
jedno ucho bez problemu ale jak Pani szczeliła pistoletem to zaczął sie ryk :-D:-D:-D:-D i drugieucho to trzeba było na siłę,pani fryzjerka pomagała mi ja trzymac a kosmetyczka przebijała.ale sama chciała chodziła za mną2 tyg że chce kolczyki to niech ma.
teraz mam pannice w domu :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:

pozbylismy się królika bo straszne nam szkody robił tzn oddalismy go do sklepu :tak::tak::tak::tak: a mój mądry mąż przyniósł do domu kolejnego zwierzaka myślałam ze o udusze.:crazy:
zgadnijcie co wymyslił przyniósł szynszyle.w nocy dała popalić,piszzcała ,szczekała prawie jak pies:-D:-D:-D:-D śmiać mi się chciało ale póxnej się uspokoiła .cały dzień dziś jest grzeczna.

ale ja mam już dość zwierząt
no to gartki dla Oliwki, daj jakies zdjecie :tak::-D
Dobrze ze z mlodym w sumie ok:tak::tak::tak:Oby po tych lekach Jemu przeszlo:tak::tak::tak:
A o prasowaniu to mi nic nie mow hehe;-)


Dzieki za komplementy dla Dominika i wyrek dziewczynek:tak::tak::tak:Jesli chodzi o Ich pokoj to powiedzmy ze nie jest najmniejszy;-):-)
A jak mlody wypadl na bilansie???


Dolaczamy sie do zyczonek:tak::tak::tak:

Serio wszystkie myslicie ze Dominik urosł?Tak dla sprostowania to ON to jest ten najmniejszy hehe;-)Ale chyba naprawde wydoroslał,ale widze to glownie w zachowaniu:tak::tak::tak:
Pamietam jak jeszcze niedawno pisałam co ja z Nim mam a teraz (odpukac)widze duuuza poprawe:tak::tak::tak:Mysle ze to w duzym stopniu zasluga Pani wychowawczyni jtora non stop wpaja Im co dobre itd ale rowniez treningow:tak::tak::tak:
Jesli chodzi o wyrka to nie byly drogie bo za 2 placilam ok 650 zł:tak::tak::tak:
Materace sa piankowe-chyba ale takie jakby wyprofilowane,tzn z jednej strony sa gladkie a z drugiej nie wiem jak to opisac hehe:-D:-D:-DAle jak dla mnie wypasione;-):-)


Gratki dla malej za kolczyczki:tak::tak::tak:
Ja moim przebijalam uszka 2 tyg przed roczkiem wiec nie mialam zadnego problemu:tak::tak::tak:A jak kupujemy jakies kolczyki to moje tez sobie same wybieraja zawsze:tak::tak::tak:
A teraz przez jakis czas nie powinna nosic tych chirurgicznych?Tzn tych ktorymi przebijaja uszy



Witam wieczorkiem
Mlodzi sie jeszcze bawia ale za niedlugo mycie i do wyrek:tak::tak::tak:Dziewczynki pewnie beda siedzialy ze mna i bedziemy ogladaly M jak milosc:tak::tak::tak:
Ta salatka ktora robilam z mlodym wyszla pyszna:tak::tak::tak:
Jutro wybieram sie z Dominikiem na zakupy i do fryzjera,wiec jak mi Go obetna tak jak chce to wrzuce fotki:tak::tak::tak:
A Ojca mojej tesciowej znowu wzieli dzisiaj do szpitala:-:)no:Tym razem stan jest jeszcze gorszy,bo mial silne krwotoki z przewodu pokarmowego:no::no:W sumie to nic wiecej nie wiem ale jest neiciekawie,lezy na intensywnej i jest na okraglo monitorowany:no::no:
przykro mi z powodu ojca tesciowej:-(

byla znajoma poklachalysmy sobie umowilysmy sie na natepny raz jak kupie dekoloryzator, chce wrocic do swojego koloru wloso i pofarbowac na jakis rudy albo bordo... :-D:-D:-D:-D
ide sie kapac i zaraz spac bo japa mi sie drze :laugh2::laugh2::laugh2:
 
Kokusia najlepsze życzenia dla Natalki :-D
Agnes super że Oliwka sama wybrała kolczyki :tak: czekamy na zdjęcie :tak: to teraz coraz większe zwierzątka do domu M Ci będzie sprowadzać :-)
Dowikla super łóżka coś takiego chce Kubie kupić :tak: a Dominik spoważniał :tak: super wygląda :-)

Witam wieczorem :tak: ja tylko na moment ;-) Kuba bajkę ogląda, M się kąpie a ja jak zawsze z jedzeniem do Was zasiadam :-p dzisiaj na kolację omlet z ziemniakami, szynką i serem mniam mniam :-) głowa przestała boleć ale za to brzuch zaczął mnie boleć :baffled: zwariuje dosłownie, to chyba na jutro się denerwuje tylko nie wiem czym :sorry: idę zjeść kolacyjkę i się kładę :tak: spokojnej nocki Laseczki życzę :-)
 
Agnes zdjęcia koniecznie pięknej pannicy:-)


Dowikla no to tym bardziej masz dumę z syna, że taki dorosły emocjonalnie. A dobry wychowawca to więcej niż połowa sukcesu.
Pryzkro mi z powodu dziadka, czy to nawet już pradziadka. Taki krwotok to okropieństwo dl amłoego, dl astrszej osoby ... Trzymajcie się.

Czy któaś zna wierszyk o jakimś misiu co mu chłopczyk urwał ucho i trzeba je naprawić?
cos tam coś tam
kto misiowi urwał ucho? no kto? i cos tam cos tam.
Młoda isę uczy w przedszkolu na przedstawienie i chciałam jej pomóc. Alez z siebie dumna, ja nie mogę. Za brawa odemnie i PIotra mówi gośno
-dziekuję!, dzięuję wam bardzo
:-D:-D:-D:-D:-D:-D
I głowa pod sufit normalnie
- jesteście bardzo mili
no ja z niej nie moge!:-D:-D:-D:-D:-D

A żołądek mi zaraz do krzyża przyrośnie, jeszcze poszczułam sie gołąbkami iteraz nie moge doczekac się aż sie zagrzeją.
 
jestem i ja


DOMINICZKU DOWIKLI Z OKAZJI 7 URODZIN WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE

dolaczam sie do zyczen

Witam. Ja tylko na moment. Głowa mi pęka jak cholera :baffled: zaraz śniadanko się zje i tabletkę trzeba wziąć i się za obiad i sprzątnąć co nie co :tak: M się wczoraj dowiedział od kolegi że w tych mieszkaniach są termostaty w kalafiorach :tak: czyli np na trójce kalafior nagrzewa się do np 50 stopni i nic więcej. Potem utrzymuje to ciepło i sam przestaje grzać po pewnym czasie bo stygnie :tak: i na to wygląda że u nas jest to zepsute :sorry: dzisiaj albo jutro ma facet przyjść i to zrobić :tak: dobra uciekam coś zjeść i wziąć tą tabletkę :tak: zajrzę później jak dam radę ;-)

mnie te dzis glowa bolala
to chyba przez to cisneinie
a nie wiedzialam ze KALAFIORY masz u siebie zamiast kaloryferow:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

My po alergologu, dziewczyny bawią się jakby się rok nie widziały :-D:-D:-D Anika cała wizytę i podroż przespała :-D:-D:-D Z wizyty u lekarza to mamy tylko zaświadczenie, żeby pediatra mógł mleko zniżkowe wypisywać :sorry: No ale zasadniczo nie ma co robic bo jak pije to mleczko to wszystko jest ok :tak: Zaświadczenie mam na rok więc luzik :-p


Dzięki kobitki, za życzenia zdrówka :tak: Mama nadzieję, że to nie zatoki:eek: Noz zatkany głowa pusta, wrrrr...

ZDROWKA DLA cIEBIE
a jak Helena?pezeszlo troche?
ja zawsze mialam zaswiadczenie
a ptece sprzedadza na podstawie recepty-wiec nie chodzi o to ze apteka ma jakies widzi mi sie i powzyje 2lat nie psrzedaje bez znizki tylko tak jak lekarz wypisze.ja musialam zawsze miec wazne zaswiadczenie

jestem jeszcze i ja.
a wiec tak....m wrocił z krystianem od dr.i osłuchowo wszystko ok,:tak:troszke ma gardlo czerwone dostal syrop i tabletki na gardlo.mam nadzieje ze mu szybko to choróbsko minie i nie bedzie potrzebny antybiotyk.powiedział ze teraz jest jakiś wirus ze duzo dzieci kaszle i ma teperature.
a i wiecie co......ja dalej d..y nie :no:ruszyłam i nie poprasowałam,wrecz przeciwnie jeszcze kawke sobie zrobilam i buszuje po necie.:eek::zawstydzona/y:
]

no niesttey taka pora
ale uwazaj bo u Weronik tez sie zaczelo niby czerwonym gardlem i goraczka pozniej przeszlo i w sumie po tygodniu oskrzela i angin,wiec jak goraczka jeszcze ze 2 dni mu nie przejdzie to idz jeszcze raz do lekarza

pyałam sie lekarki ale stwierdziła że nic jej nie jest i katar nie jest przeszkodą:no:
tez się zdziwiłam ale zanim zdążyłam cokolwiek powiedzieć to małą juz kłuli
mam nadzieje że jej nic nie będzie:baffled:
jesli wiesz cos o konsekwencjach takiego szczepienia to proszę cie nie pisz mi bo bede sie bała:baffled:

dołaczam się do życzeń :)

uuuuuuuuuuuuuuuuuu
przede wzytskim ja bym z katarem w ogole nie poszla na szczepienie
a skad lekarka wie ze katar nie jest objawem jakiejs powazniejszej rozwijajacej sie choroby???????????no skad?nie ma takiej opcji,dlatego nie pwoinna szczepic z katarem
ale zycze zeby malej nic nie bylo

Jutro idziemy do alergologa więc mała nie idzie do przedszkola.
ale za to spędzimy cały dzień razem a m będzie siedzieć w sklepie :tak::tak::tak:


a musze się Wam pochwalić ze Oliwka posżła sobie wczoraj przebic uszy :tak::tak::tak::tak::tak: super wyglada,strasznie mi się podoba z kolczyklami i na daodatek sama wybrała kolczyki i to mim zdaniem najładniejsze.ma dziewczyna gust od małego :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
jedno ucho bez problemu ale jak Pani szczeliła pistoletem to zaczął sie ryk :-D:-D:-D:-D i drugieucho to trzeba było na siłę,pani fryzjerka pomagała mi ja trzymac a kosmetyczka przebijała.ale sama chciała chodziła za mną2 tyg że chce kolczyki to niech ma.
teraz mam pannice w domu :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:

pozbylismy się królika bo straszne nam szkody robił tzn oddalismy go do sklepu :tak::tak::tak::tak: a mój mądry mąż przyniósł do domu kolejnego zwierzaka myślałam ze o udusze.:crazy:
zgadnijcie co wymyslił przyniósł szynszyle.w nocy dała popalić,piszzcała ,szczekała prawie jak pies:-D:-D:-D:-D śmiać mi się chciało ale póxnej się uspokoiła .cały dzień dziś jest grzeczna.

ale ja mam już dość zwierząt

ma pomsly ten Twoj maz
nudzi mu sie czy jak?:eek:
gratylacje dla Oliwki z powodu kolczykow
a czemu do alergologa?

no ii tyle
moje laski juz spia
dzis rano jak zwykle zmoklam:wściekła/y:
na szczescie u Weroniki chyba katar alergiczny bo po 2dawkach lekow wczoraj juz dzis nie bylo sladu kataru i mam nadzieje ze tak zostanie bo jutro ja planuje do przedszkola wyslac i zeby zostala juz na drzemke
mam nadzieje ze sie ibedzie bez placzu
 
reklama
Do góry