reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

A bycz sie bycz LIDUS:tak::tak::tak:Ja w sumie tez siedze bezczynnie hehe;-)
Dominik mnie nakreca na zrobienie salatki,wiec jak skonczy lekcje to cos tam zrobimy:tak::tak::tak:
Daj znac po lekarzu
 
reklama
Dowikla, ale ci dobrze, no ale cóż niektórzy to mają szczęście :dry::-D

Lidka, daj znać po lekarzu :tak: A ja też się byczę :szok::eek: Ale musze ruszyć D bo dziewczyny zarz będą głodne :sorry:
 
hej
dzieci jakies nie swoje...
na zlosc chyba robia, niki to ode mnie na krok nie pojdzi bo larmo jak nie wiem...:wściekła/y:
sewi tez nieposluszny:confused2:


beata mieszaniec :-D kolczyki ladne:tak:
mh 9 luty to juz prawie za niedlugo :-D
 
DOMINIKU NASZ KOCHANY ROŚNIJ NA POCIECHĘ MAMY TATY ORAZ SIÓSTR BO JUŻ JESTEŚ DUŻY ZUCH :-D:-D:-D:-D

laseczki melduję tylko że żyję łeb mi pęka więc mam dosyć:-:)-:)-:)-(
Beatko kolczyki super bardzo takie lubię :tak::tak:
Dowikluś wyrka su[per a Dominik strasznie wydoroślał i się zmienił :tak::tak::tak:
 
Witajcie.
Nie odzywałam się kilka dni bo najpierw zamieszanie z imprezką urodzinową Natalki a potem jeszcze dziadka przywieźliśmy w końcu do domu więc na forum czasu niestety brak:-(.

Ile w ulu pszczół robotnic
Ile pociąg mija zwrotnic
Ile kwiatów liczy łąka
Ile kropek ma biedronka
Tyle szczęścia i słodyczy
W dniu urodzin Tobie życzą -
Ciotki z BB


Podłączam się do życzonek:-):-)

Dowikła moja Nati ma podobne łóżko jak Twoje dziewczynki z tym że oba zatyłki mamy równe. No i my jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Nawet ja się czasem kładę z Nati
 
jestem jeszcze i ja.
a wiec tak....m wrocił z krystianem od dr.i osłuchowo wszystko ok,:tak:troszke ma gardlo czerwone dostal syrop i tabletki na gardlo.mam nadzieje ze mu szybko to choróbsko minie i nie bedzie potrzebny antybiotyk.powiedział ze teraz jest jakiś wirus ze duzo dzieci kaszle i ma teperature.
a i wiecie co......ja dalej d..y nie :no:ruszyłam i nie poprasowałam,wrecz przeciwnie jeszcze kawke sobie zrobilam i buszuje po necie.:eek::zawstydzona/y:

kakusia-wszystkiego najlepszego!!
100lat dla natalki w dniu urodzin!!!!!
dużo zdrówka,radości i usmiechu na co dzien.
 
Natali zdrówka, może coś na wzmocnienie? polecam naturalne antybiotyki-zaparzyc majeranek i wypić, i kanapeczki z czosnkiem.
dzieki niestety czosnek odpada bo karmię:sorry:
mlodego tylko faszerowac moge:tak:;-)
DOMINICZKU DOWIKLI Z OKAZJI 7 URODZIN WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE
dołaczam sie do życzeń!!!

sto lat szczęścia i słodyczy e-ciocia tobie życzy!!!
MH zdrówka życzę :tak: fajnie że Niki zdrowa i zaświadczenie na rok :tak: mój chrześniak prawie na wszystko uczulony jest :sorry: masakra na pyłki, sierść, zboża itd :no:
Lidka zdrówka dla Krystiana :tak:
As Kochana to musi być czujnik w domu nie na dworze, bo jakby był na dworze to by pół bloku nie miało ciepełka w pokojach :tak: dzisiaj albo jutro ma facet przyjść i naprawić :-)
Pati słodkiego masz tego pieska :-D mieszaniec czy oryginał? :-D
Dowikla ja tabsa już wzięłam ale jakoś nie pomaga :no: potem się chyba przejdę na dwór, może pomoże :tak:

Kubek poszedł spać, już z godzinkę śpi :tak: daje mu jeszcze z pół godziny :sorry: a ja muszę się wziąć za drugie danie a nie chce mi się ruszać jak cholera :sorry: jutro do gina w końcu idę i mam nadzieję że nie zapomnę cytologii zrobić :tak: już czas najwyższy :-) najgorsze że dopiero na 18.00 mam i cały dzień będzie zabiegany :sorry: jakoś po tych dniach wolnych od kompa ciężko mi się wbić znowu w rytm :-( jeszcze M mi zabierze laptopa na służbę to już kompletnie się wybije :no: no ale potem mam nadzieję nadrobię :-) kolczyki srebro (bita próba) śliczne- Promocja (1328269206) - Aukcje internetowe Allegro kupiłam siostrze takie kolczyki pod choinkę :tak: co o nich myślicie?
śliczne te kolczyki :tak::tak::tak:
BEATKO
Fajne te kolczyczki:tak::tak::tak:Ja to wogole jestem z tych co lubia bizuterie i to srebrna:tak::tak::tak:
Ja nie wzielam tabletki i łeb jakos przestał mnie bolec:szok::szok::szok::tak::tak::tak:
Wklejam fotki wyrek,ale uprzedzam ze moga byc niewyrazne i moze jakas z pasowania da sie wstawic tez
fajne te łóżeczka i pokój duży chyba mają:tak:
fajnie
a dominik jaki duży:szok:
jaki przystojniak:tak::tak::tak:

witajcie dzisiaj późno bo na szczepieniu bylismy na 13 i czarek na bilans dwulatka
mała darła sie jak jaźwiec:-D
oba nadal zakatarzone i ja na przyczepke i jeszcze z gardłem:sorry:
byłm na zakupach i mam 30 zł w portfelu:sorry:
super dobrze ze zamrazarka pełna to jeść przynajmniej mamy co:tak:

lidka nie jestes sama na mnie kokardki czekaja na jutro 400 niby ale juz wiem ze nie zrobie bo to złożone bardziej:sorry:
no a zamiast robic siedze sobie na dupie i allegro przeglądam:sorry:
 
Ostatnia edycja:
MH zdrówka życzę :tak: fajnie że Niki zdrowa i zaświadczenie na rok :tak: mój chrześniak prawie na wszystko uczulony jest :sorry: masakra na pyłki, sierść, zboża itd :no:
Lidka zdrówka dla Krystiana :tak:
As Kochana to musi być czujnik w domu nie na dworze, bo jakby był na dworze to by pół bloku nie miało ciepełka w pokojach :tak: dzisiaj albo jutro ma facet przyjść i naprawić :-)
Pati słodkiego masz tego pieska :-D mieszaniec czy oryginał? :-D
Dowikla ja tabsa już wzięłam ale jakoś nie pomaga :no: potem się chyba przejdę na dwór, może pomoże :tak:

Kubek poszedł spać, już z godzinkę śpi :tak: daje mu jeszcze z pół godziny :sorry: a ja muszę się wziąć za drugie danie a nie chce mi się ruszać jak cholera :sorry: jutro do gina w końcu idę i mam nadzieję że nie zapomnę cytologii zrobić :tak: już czas najwyższy :-) najgorsze że dopiero na 18.00 mam i cały dzień będzie zabiegany :sorry: jakoś po tych dniach wolnych od kompa ciężko mi się wbić znowu w rytm :-( jeszcze M mi zabierze laptopa na służbę to już kompletnie się wybije :no: no ale potem mam nadzieję nadrobię :-) kolczyki srebro (bita próba) śliczne- Promocja (1328269206) - Aukcje internetowe Allegro kupiłam siostrze takie kolczyki pod choinkę :tak: co o nich myślicie?
Fajne te kolczyki.
Moja młoda byłaby zachwycona.:tak:

BEATKO
Fajne te kolczyczki:tak::tak::tak:Ja to wogole jestem z tych co lubia bizuterie i to srebrna:tak::tak::tak:
Ja nie wzielam tabletki i łeb jakos przestał mnie bolec:szok::szok::szok::tak::tak::tak:
Wklejam fotki wyrek,ale uprzedzam ze moga byc niewyrazne i moze jakas z pasowania da sie wstawic tez
Bardzo fajne te łóżeczka.
Dominik bardzo wyrósł i spoważniał.
beatka-fajne te kolczyki.:tak:

dowikla-łożka sa super:tak: a twoj dominik jaki przystojniak(wydoroslał Ci bardzo):tak:

mh-termin na szczepienie..........no masakra!!!:szok::szok::eek:


a ja tak na chwilke jeszcze.
udalo mi sie dodzwonic do mojego dr.i moj m pojechał z krystianem na wizyte zobaczymy co powie?????mam nadzieje ze to nic poważnego i ze nie :no:bedzie konieczny antybiotyk.

a ja zamiast prasowac to sie byczę....:eek::eek:
Czasami trzeba się pobyczyć.:tak:;-);-)

jestem jeszcze i ja.
a wiec tak....m wrocił z krystianem od dr.i osłuchowo wszystko ok,:tak:troszke ma gardlo czerwone dostal syrop i tabletki na gardlo.mam nadzieje ze mu szybko to choróbsko minie i nie bedzie potrzebny antybiotyk.powiedział ze teraz jest jakiś wirus ze duzo dzieci kaszle i ma teperature.
a i wiecie co......ja dalej d..y nie :no:ruszyłam i nie poprasowałam,wrecz przeciwnie jeszcze kawke sobie zrobilam i buszuje po necie.:eek::zawstydzona/y:

kakusia-wszystkiego najlepszego!!
100lat dla natalki w dniu urodzin!!!!!
dużo zdrówka,radości i usmiechu na co dzien.
Dobrze,że bez antybiotyku się obyło.
Zdrówka życzę.

dzieki niestety czosnek odpada bo karmię:sorry:
mlodego tylko faszerowac moge:tak:;-)

dołaczam sie do życzeń!!!

sto lat szczęścia i słodyczy e-ciocia tobie życzy!!!

śliczne te kolczyki :tak::tak::tak:

fajne te łóżeczka i pokój duży chyba mają:tak:
fajnie
a dominik jaki duży:szok:
jaki przystojniak:tak::tak::tak:

witajcie dzisiaj późno bo na szczepieniu bylismy na 13 i czarek na bilans dwulatka
mała darła sie jak jaźwiec:-D
oba nadal zakatarzone i ja na przyczepke i jeszcze z gardłem:sorry:
byłm na zakupach i mam 30 zł w portfelu:sorry:
super dobrze ze zamrazarka pełna to jeść przynajmniej mamy co:tak:

lidka nie jestes sama na mnie kokardki czekaja na jutro 400 niby ale juz wiem ze nie zrobie bo to złożone bardziej:sorry:
no a zamiast robic siedze sobie na dupie i allegro przeglądam:sorry:
Natali zaszczepiłaś małą z katarem? :-:)-(

Natalka:
Dzień radosny ,dzień jedyny
dziś są Twoje urodziny,
Z serca składam Ci życzenia
Dużo szczęścia ,powodzenia
Moc prezentów ,kosza kwiatów
Dużo całusów i wiwatów
 
Natali zaszczepiłaś małą z katarem? :-:)-(

Natalka:
Dzień radosny ,dzień jedyny
dziś są Twoje urodziny,
Z serca składam Ci życzenia
Dużo szczęścia ,powodzenia
Moc prezentów ,kosza kwiatów
Dużo całusów i wiwatów
pyałam sie lekarki ale stwierdziła że nic jej nie jest i katar nie jest przeszkodą:no:
tez się zdziwiłam ale zanim zdążyłam cokolwiek powiedzieć to małą juz kłuli
mam nadzieje że jej nic nie będzie:baffled:
jesli wiesz cos o konsekwencjach takiego szczepienia to proszę cie nie pisz mi bo bede sie bała:baffled:

dołaczam się do życzeń :)
 
reklama
Witam, dzisaj lecę z Niki do alergologa.

A ja mam mega katar :no:
Mh zaparz sobei kobieto majeranku i pij jak najcieplejszy a pod nos maśc majerankowa , sól n aprzeczyszczenie ( nosa ) i będziesz jak nowa góra za 2 dni.


Beata no to nadzieja, ze bedzie cieplusio, oby szybciutko naprawili.
A kolczyki fajne, koffam srebro, hehe


Dowikla alez masz przystojniaczka w domu, no jaki duży cgłopak już, szok. A łóżeczka fajne, a materace jakie, z czego? bo ja czegoś szukam, a z Ikea na żywca sobei nie pooglądam i nie podotykam. Materace gąbka czy na sprezynach? A cena, jesli mozna jeszcze?



Mh początek lutego, masakra, ale dzis to nie taki straszny termin. Moaj mam ma wizyte u specjalisty na listopada przyszłego roku, rejestrowała się latem!


kakusia-wszystkiego najlepszego!!
100lat dla natalki w dniu urodzin!!!!!
dużo zdrówka,radości i usmiechu na co dzien.
i ja i ja i ja też!


dzieki niestety czosnek odpada bo karmię:sorry:
ale majeranek ni ezaszkodzi, ja piłąm jak karmiłąm:tak:


Natali zaszczepiłaś małą z katarem? :-:)-(

o to samo miałam zapytać:baffled:
lekarz tez po ch..u-przepraszam.
 
Do góry