reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

witajcie kochane:)))
ale tu wczoraj wesolo bylo:-D:-D
GALA- uwielbiam Cie!!:tak:super sie Cie czyta!!

ja mieszkam 20 km do centrum Poznania.i mam jak Pawimi-za mlodu ciagnelo mnie do Centrum i halasu a teraz ...nie zamienilabym mojego miejsca na ziemi na zadne inne...;-)

IZULKA- super ,ze macie wypad w cieple kraje-gratki:tak:
pozdrawiam Was wszystkie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja koncze sniadanie i nie moge skonczyc...kawa wystygla.
odebralam bete-25-i dobrze i bardzo boli...
od wczoraj mam @,nic mnie nie boli,gin powiedzial ,ze skoro tak to wszystko ok.:-(
tak wiec moja Niunia odeszla ,ale "dobrze" w tym wszystkim ,ze tak to sie skonczylo i nie potrzeby jest zabieg....
 
reklama
mamo przytulam. Nawet nie wiesz jak bardzo chciałbym teraz przyjechać do Ciebie i pobyć z Tobą. Tak poprostu żebyś nie była sama. Trzymaj się kochana.
 
DZIEKUJE Weroniczka...kochana jesteś...dzis nic nie robie ,nie odkurzam ,nic nie nosze ..nie chce dostac krwotoku-i tak leci ze mnie jak z kranu.

zawiozlam tylko Zuze do przedszkola ,Domi jest ze mną dla "towarzystwa" choc i tak bawi sie u gory,ale jest ze mna...

tak więc jestem mamą 4 dzieciaczków...
 
Dzien dobry

Jakos niewyrazna jestem dzisiaj.....
Kurcze to chyba po tej wczorajszej imprezie do pozna :sorry2:


Zawiozlam dzis dzieciaki do przedszkola na sankach.....
A ze polowa drogi jest pod gorke (a wlasciwie gore..... :wściekła/y:) to mialam niezla gimnastyke....

Potem odniezanie..... wielkie odsniezanie bo bylo tego sporo..........

Wrocilam taka mokra ze sweterek to moglam wykrecac.....
ale........
mnie sie przyda taka gimnastyka :tak:

Niby walcze z ta moja nadwaga, ale wiecej sciemniam niz sie staram...... :sorry2:
Musze bardziej sie wziac w garsc.....
Mamo jak patrze na Twoj suwaczek wagowo-dietkowy to zawsze mysle, ze powinnam sprobowac troszke podukanowac, ale ciezko bedzie, oj ciezko.......... najlepiej po swietach zaczne tak na calego, ale poczytalam troszke i doszlam do wniosku, ze niektore zasady moge juz teraz sobie wprowadzic, nie ma co odkladac na potem.........
Czyli odstawic slodycze, chlebus (jak ja go kocham :happy2:) a jesc wiecej bialek.......

No zobaczymy........ Czy dam rade wytrzymac......... Bo z tym u mnie kiepsko...........
Kopnijcie mnie prosze w poopsko jak sie przyznam, ze cos slodkiego zjadlam :zawstydzona/y:



Mamo ja tak czulam, ze betka bedzie malutka............
Ale to w tej syt akurat dobrze..........
A wiesz z czego ja sie najbardziej ciesze? Z tego, ze jestes tu z nami na BB i piszesz co sie u Ciebie dzieje i jak sie czujesz........
Oczywiscie nie mozemy Cie przytulic tak naprawde, nie mozemy przezyc tej sytuacji za Ciebie, ale mozemy z Toba.......
Ja mysle, ze naprawde widocznie byly tam "u gory" jakies wazne powody, ze tak sie stalo a nie inaczej.......... Cos bylo bardzo nie w porzadku, skoro stalo sie jak sie stalo........
Naprawde moglo sie tu sprawdzic wiele gorszych scenariuszy niz ten, ktory akurat sie zrealizowal...............
Postaramy sie pomoc Ci odzyskac sily, odpoczac od tego co bylo i absolutnie nie pozbywac sie....... marzen :tak:

Jak to Ty bys napisala: bedzie si :-)
 
Gala ale na dukanie można jeść sporo słodkiego ale dukanowego czyli ze słodzikiem i dużą ilością białka. A i chlebuś czy bułki specjalne sobie upiec i je zajadać. Moim zdaniem naprawdę nie jest trudna ta dieta. Ja na niej byłam od lipca i od dwuch tyg jestem na 3 fazie:) I tak się nauczyłam żyć z dukanem że mimo że mogę jęść więcej rzeczy to i tak jem po dukanowemu bo mi smakuje :)
 
GALA- d-z-i-e-k-u-j-e!!!

ja chcialam sobie zrobic "wolne"od bb ,ale....po 1)bardzo mnie wspieracie a ja tego potrzebuje po 2) nic mi lzej nie bedzie jak bede tylko plakac bo dzieci to widza i im tez jest zle i w domu wisielcza atmosfera po 3) jestescie mi bliskie i tak ja Wy chcecie wiedziec co u mnie tak ja -co u Was!! po 4) ja jestem dusza stadna-musze mniec towarzystwo i kntakt z ludzmi!!!a na naszym wątku jest najlepiej i najcieplej na świecie!!!

jak chcesz moge Ci wstawic link watku o Dukanie:)
ja zaczelam Dukać jak mi waga po hormonach pooooszybowala w gore...
 
Weroniczka powiadasz dukanowe bułeczki i chlebuś..........
uuuuuuuuu coraz bardziej mi sie ta dietka podoba :tak:
a tak na powaznie to zaraz poprosze Mame o ten link do dukanowego wątku i się dokształcę...... bo komu jak komu ale mnie zmiana odżywiania jest juz BARDZO potrzebna.......... :zawstydzona/y:
Weroniczka a u Ciebie tez dukanek dał takie fajne efekty jak u Mamy?



ja chcialam sobie zrobic "wolne" od BB

no nie......... nie wolno! nu nu nu........


a na naszym wątku jest najlepiej i najcieplej na świecie!!!

no i tutaj sie musze z Toba zgodzić :-D:tak:
 
reklama
icon1.png
Staraczki na diecie


mam nadzieje,ze zadziala :))
ja mam teraz rozmiar S na Dukanie bylam od sierpnia przez 4 miesiace..
mam suuuper przepis na pyszny chleb-Weroniczka juz robila-prawda ,ze dobry ??i zawsze wychodzi!!
 
Do góry