reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

witam sie znow na nocnym posterunku:cool2:
eh
widze ze nie tylko ja mialam klopoty ze wstaniem dzis
wsyztsko przez to ze tak dlugo jest ciemno:sorry2:
dziewczyny tez na sile sciagalam,ale jakso sie udao
dzis z sasiadka wiec udalo mi sie zdazyc d pracy na czas:-)
w pracy bylo wesolo bo male przemeblowanie byylo a panowie od takich rzeczy jacys malo gramotni,ze w koncu ja sie wzielam za odkrecanie srubek nozem i szybko mi to poszlo:-)
pozniej troche akrobacjiz eby laznei wodna podlaczyc:-)

z mala wracalysmy z przedszkola na piechote,w pol drogi p po nas z sankami wyszedl:tak::tak::tak:
a zaokname caly dzien -10
jak w dzien bylo slonce to bylo -8 ale bez wiatru wiec git
mnie cos zow chceopbrac ale zaraz sobie dawke lekow strzele i mam nadzieje ze przejdzie
pewnie p mi sprzedal bo on zasmarkany
mama nadzieje ze malej nie sprzeda bo bedzie kicha:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
pozniej szybki obiadek,po Pauline bo na basenie byla i do mamy poszlam zdziewcyznami po p do pracy
no i wracamy od mamy jzu po 20tej bylo,moj tata nas odprowadza i po jaksi 200m zalpalam sie za kieszen i patrze a nie mam kluczy
obszukalam plecak i kluczy nie ma.mysle sobie ladnie ,p w pracy i dupa blada:sorry2:
ale przypomnialo mi sie ze jakis rok temu moze dluzej spejalnie u mamy zostawilam jeden komplet zapasowych kluczy tak na wszelki wypadek
nawet mama o tym zapomniala
wiec biegiem po klucze
jeden minus taki ze do furtki nie ma klucza,ale przelazlam przez brame i wlazlam do domu
uffffffff
a juz myslalam ktora szybe trzeba bedzie wybijac:eek::eek::eek::eek::eek:

Weronika szybko padala bo w przedszkolu nie spala dzisiaj





oby do wiosny!!!!!!!!!!!!!!!!
zdrowka kobieto
ja juz mam w zasadzie prezenty kupione dla dzieci
takie skromne bo kasy malo,ale cos musi byc
dla p chcialam jeszcze cos malego kupic ale nie wiem co:confused:

a Kuba bral udzial w przedsztawieniu?
a pokoik straaaaaaaaaaasznie seledynowy:-D:-D:-D
ale fajnie to wyglada:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
na safari troche mniej zieolono:cool2::cool2::cool2:


a moze sie znacie tylko nie wiecie:confused::-)
Anabuba ,ten pokój to na dżunglę robiony ,a safari jest tylko firanka.:-D:-D:-D
Pisałam kiedyś o tym.;-)
Znać to my się na pewno nie znamy,ale się poznamy...:-):-):-D:-D:-D:-D

Niezłą przygodę miałaś z tymi kluczami.:sorry2::sorry2::sorry2:

hej i ja zagladam do was

mam dosc juz sprzatania nie dosc ze wszystko na raty robie bo lenka marudna to na dodatek cos zrobiłam w noge mam nadzieje ze tylko nadwyrezyłam a nie skreciłam stopy boli jak cholera niestety w pokoju mam wysoka szafe i chciałam kurz z niej zetrzec no i dostałam tylko wspinajac sie na komode a krzesełko było za niskie no i schodzac jakos niefortunnie postawiłam noge :-:)-:)-( mam nadziejey ze przestanie jutro bolec :-:)-:)-(

as pokój super no a tygrys rewelacja kurcze super wyglada jak mój dorosnie to tez cos w takim stylu pewnie wymysle ciekawe czym bedzie sie interesował:confused::confused::confused::confused: bo u nie jednokolorowe sciany niestety nie beda ja to usze sie omalowac zeby mi sie podobało:-D:-D:-D:-D
Kochana uważaj troszkę z tymi porządkami.
Na nadwyrężoną lub skręconą nogę przykładaj okłady z Altacetu na zmianę z okładami z Arniki górskiej. :tak:;-):-):-)

Wiesz co przy tych naklejkach się tak narobiłam,że wolałabym 5 razy ten pokój pomalować.
Tak jak widać na fotkach tam tygrysy i taraje składają się z paseczków i to każdy paseczek trzeba pojedynczo odklejać. :sorry2::sorry2:
Już mnie przynajmniej na razie nikt na takie coś nie namówi.:no::no::-D:-D:-Dno ,chyba,że Kubuś :-D:-D:-D:-D

ViKamciaG -właśnie o tym pisałam,że ona ma nadal katar ,ale wewnętrzny taki zatykający drogi oddechowe i ten bardziej niebezpieczny ,bo płynie po tylnej ścianie gardła.
Jedynym rozwiązaniem jest położenie wysoko na poduszkach,żeby ten katar spływał do żołądka ,a nie na oskrzela.
Dodatkowo ja osobiście podałabym coś przeciwhistaminowego.;-):-):-)

Aguska masę przepisów na torty i nie tylko masz na www.smaczny.pl


Witam nocnie.

Dawno się tak nie narobiłam.
Pies dostał biegunki i nie zdążył zbiec po schodach na dwór...:wściekła/y::wściekła/y:
Miałam sprzątanie,a przy okazji schody całe umyłam.;-):-):-)
Dzieciaki śpią,mąż telewizję ogląda,pies pomrukuje ,więc wszystko oki.
Biorę się za kończenie ozdób na kiermasz.;-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
cena kokardek norma nawet lepiej sie wychodzi na tych po 5 czy 3 grosze niz na tych co po 8 lub 9:tak::tak:
bo te łatwe tylko pyk pyk pyk i leci szybko a jak tempa nabierzesz to śmiga ino patrzeć
a te droższe to ***** takie bo tu jakis wymiar tu zagnij wstazke tu jeszcze kleik no i do tego kokarde zrób:sorry:
a czas leci:tak:
wiec ja nawet wole te tańsze robic:tak:

a co do tortów ja tez sama robie wszystki dookoła
a jaki prosty:-D:-D
kupić spody (są takie w trzypakach)
jak kto woli kupić smietan fixu i smietanki 30% lub krem gotowy w proszku
i do tego owoce ananasy i brzoskwinie z puszki:-D
a przystrojenie też mozna kupic posypkę czy kwiatuszki jakieś pisaki też są do kupienia ino napis trza samemu zrobić
i zawsze wszystkim smakuje:tak::-D:-D
jak to z tych mniej kulinarnych czasem mam jakieś olśnienie i cos minie kopnie żeby jakąś potrawe wypichcic i nawet mi wyjdzie (niestety tylko za pierwszym razem:sorry::-D)
beatka
co do czytania ksiazek rzeczywiście ta saga tak wciąga:tak::tak:
też ją tak czytałam z mama i siostra na spółke jedna jedna czesc druga druga itd:tak:
siostra pierwsza mama druga a ja trzecia, tak wiec siostra skonczyla pierwszy tom dawała mamie a później mama mi:tak: i tak sobie czytałyśmy
nie czytałam jeszcze tej piatej części
ale za to polecam jak juz sage przeczytasz książke tej samej autorki pt.: "intruz" tez czyta sie jednym tchem:tak::tak::tak:
 
Witam z rana :-):-):-)
Za oknem śnieżek prószy, do tego jest spory mróz więc chyba przesiedzę ten dzień w domu :tak::tak:
ViKamcia ale miałaś nocne przeżycia z Wiktorią :szok::szok: dobrze że zadziałałaś i dobrze się skończyło, zdrówka dla niej :tak::tak:
Lunka ty nasza pszczółko, zapewne koleżanki z pracy krzywo na ciebie patrzyły :-p:-p
Iwcik i jak noga dzisiaj? Mam nadzieję ze przestała boleć :tak::tak:
Która z was wie jak sie nazywa ten tańszy zamiennik tantum verde do psikania? Chyba Anabuba o nim kiedyś pisała :confused::confused:
 
Witam z rana :-):-):-)
Za oknem śnieżek prószy, do tego jest spory mróz więc chyba przesiedzę ten dzień w domu :tak::tak:
ViKamcia ale miałaś nocne przeżycia z Wiktorią :szok::szok: dobrze że zadziałałaś i dobrze się skończyło, zdrówka dla niej :tak::tak:
Lunka ty nasza pszczółko, zapewne koleżanki z pracy krzywo na ciebie patrzyły :-p:-p
Iwcik i jak noga dzisiaj? Mam nadzieję ze przestała boleć :tak::tak:
Która z was wie jak sie nazywa ten tańszy zamiennik tantum verde do psikania? Chyba Anabuba o nim kiedyś pisała :confused::confused:
Witam czwartkowo.
Anaconda to jest Septolux. :tak:
U mnie dziś śnieg nie pada.
Za to miałam całą noc ganianą z psem z powodu biegunki. :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Natali ja będę musiała z neta ściągnąć Oczami Edwarda bo tylko w necie są ale fragmenty :tak: no widziałam tego "intruza" chyba też będę musiała kupić :-D
Luna to szalałaś w pracy ;-)
Bubka dobrze że mama klucze miała :tak:
Lolkak zmierzch tak pochłaniam :-D
Kamica super torcik :-)

Witam :-) ja już po śniadanku, zaraz do kuchni wchodzę :tak: na szczęście nie mam dużo do roboty więc będę mogła usiąść z książką :-D wczoraj skończyłam pierwszą i wzięłam się za drugą i w trzy godziny obleciałam prawie 150 stron :-D oj idzie mi idzie i chyba do końca grudnia skończę wszystkie :-) najbardziej czekam na ostatnią więc dlatego tak mi idzie :tak: dzisiaj coś pochmurno i -10 na dworze :tak: dobrze że już nie pada :tak: wczoraj padało cały dzień :tak: dzisiaj będę musiała pojechać po jakieś zakupy na święta :sorry2: jakieś mięsko kupić czy coś :tak: zupełnie zapomniałam że to już za tydzień święta :-)
 
Witam i ja
Za oknem mrozno i troszke pruszy:no:Dziewczynki jeszcze spia a Dominik juz w szkole:tak::tak::tak:
Jak wczoraj bylam na zakupkach to w sumie pokupowalam prezenty dla wszystkich dzieci w rodzinie:tak::tak::tak:Tylko mojemu chrzesniakowi musze cosik dokupic bo w Wigilie ma jeszcze imieniny:cool:No i mojej Wikusi bo ma imieniny dzien przed Wigilia:tak::tak:Do tego dokupilam czesc zarelka i nie moglam sie zabrac do domu:szok::szok::szok::-DDobrze ze szwagier do mnei dzwonil jak bylam na zakupachj to Go scholowalam i jechal ze mna:tak::tak::tak:
No i sobie tez cos kupilam ale tak nie na Gwiazdke ale dlatego ze bardzo mi sie podobalo;-):-)A wiec kupilam sobie fajna bielizne w h&m i bluzeczke w new yorker:tak::tak::tak:A ze sa juz wyprzedaze to dzieciakom tez pokupowalam ciuchy:tak::tak::tak:


ANABUBKA
Przezyc z kluczami nei zazdroszcze:no:Ja mam czesto schizy ze nie mam kluczy:no:A raz idac z dziecmi na dlugi spacer nie zakluczylam domu:szok::szok::szok::no::no::no:
Zdrowka zycze:tak:Mnie gardlo nadal boli,ale jakos dam rade:tak::tak::tak:


BEATKO
Niezle zasuwasz z tym czytaniem:szok::tak::tak::tak:
Ja ostatnio tez czytalam fajna ksiazke "martwa natura" i w sumie przeczytalam ja w 2 dni:szok::tak::tak::tak:

Witam nowa mamusie:-)
 
hej ja tylko na chwile .. mojemu sie wczoraj malować zachciało:wściekła/y:
cały salon zawalony .. trzeba posprzatać :dry:
mała ma się nieco lepiej , już nie odkaszluje aż tak , ale będę ją kładła na półleżąco co by jej się nic nie stało....:tak:


 
Moj smyk dopiero przed chwilą zasnął od rana grasował po podłodze i marudził.
Ja na zakupy świąteczne poczekam do przyszłego tygodnia bo mężuś kasę ma dostać to też sobie coś kupię:-)
a co do zamykania drzwi to nie raz się cofałam bo nie pamiętałam czy zamknęlam czy nie:zawstydzona/y:Ale to inna historia:-)
Dużo kobietki czytacie ja jakoś nie mam weny żeby usiąść i poczytać dobrą książke bo zazwyczaj jak już coś dorwę to dotyczy to mojego małego szkraba he
właśnie musze zacząć już mu systematycznie czytać bajke na dobranoć bo jak do tej pory to gdy coś zaczynałam mu czytać to on mnie albo kompletnie nie słuchał albo co gorsza przekrzykiwał mnie.
ubrałyście już choinkę?????bo ja mam zamiar dopiero kupić chyba w weekend.Ciekawe jak mój Bartus zareaguje he

ViKamciaG-moj też coś dorwał i też mu tak się odrywa okropnie ale nie gorączkuje tylko ma potworny katar nawet nie kaszle ale słychać jak mu tak tak rzęcholi.Ja daje mu deflegmin i zauwaylam że trochę lepiej.ale choróbska są teraz...Mój śpi na płasko bo zazwyczaj na brzuszku
oby mała wyzdrowiała szybko:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
hej mamuski!!!
witajcie w czwartek.:-)
a ja dalej z bolącym gardle i głową:wściekła/y: nic mi nie :no:przechodzi a zażywam wszystkie leki jakie tylko mogą mi pomóc.do tego krystian od dzis zasmarkany taki jest ze z oczu i z nosa mu sie leje.:wściekła/y::-(jeszcze tego tylko brakowało byśmy sie na same swieta pochorowali.:-(
u nas pogoda za oknem zimowa,co jakis czas pada snieg i -5*na termometrze.dzieci spią,m z krystianem w statki graja a ja odpoczywam.


vikamcia-matko co ty musiałaś przejść.:-:)-(
ja nawet nie :no:chce o tym myslec.
a córeczke masz sliczną.

dowikla-to kochana zaszalalaś na zakupkach.;-)

iwicik-jak dzis noga???

anabuba-nie daj sie chorobie.
zdrówka dla ciebie.
 
Do góry