reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

ViKamciaG-moj też coś dorwał i też mu tak się odrywa okropnie ale nie gorączkuje tylko ma potworny katar nawet nie kaszle ale słychać jak mu tak tak rzęcholi.Ja daje mu deflegmin i zauwaylam że trochę lepiej.ale choróbska są teraz...Mój śpi na płasko bo zazwyczaj na brzuszku
oby mała wyzdrowiała szybko:-)
moja też nie miała ani goraczki , anie ten kaszel nie był niepokojący bo wiedziałam że ona chce sobie odkaszlnąć a nie żeby miała kaszel..
moja mama mi z pl wysłała już flegaminę, licząc po ostatniej paczce powinna dojść jutro albo pojutrze i będe małej dawać:tak:
włąąśnie u małej teraz jak śpi to tak rzęcholi
a zawsze spała na boczku i zawsze ciweszyłam się że w razie gdyby coś się działo np zwymiotowanie czy właśńie kaszelek to na boczku na spokojnie odkaszlnie , a tu dupa:-(

lidka na ból głowy mój bierze Ketonal bo tylko to pomaga a na przeiębienie to bardziej gripex:tak: zdrówka wam zycze na te święta
i wszytskim pozostałym chorowitkom również:-)
 
reklama
witam kochane
ale mnie tu wieki nie bylo
nawet nie mam nic na swoje usprawiedliwienie

dzis zabralam sie do porzadkow przed swiatecznych
niedawno skonczylam
ale to i tak jeszcze nie wszystko
zostala mi kuchnia, mycie okna w kuchni, szafki, ehh
za chwile m przyjdzie z pracy
niki jakas marudna ale to pewnie przez tego drugiego zabka co jej sie wyrzyna bo jednego juz ma :-D

pozdrawiam cieplutko
 
Witam wieczorem :tak: ja tylko na moment :-) Kuba już po kąpieli zaraz mu kolację zrobię i pójdzie spać :tak: M się kąpie a ja muszę coś zjeść bo siedzę w tej książce i zapominam o jedzeniu i o całym świecie :-D dzisiaj sobie zrobię kąpiel i posiedzę dłużej z racji że będę się ostatnia kąpać :-) oczywiście z książką :-D M jutro ma służbę i zabiera laptopa ze sobą więc dopiero zajrzę w sobotę :tak: oczywiście jak dam radę bo w sobotę jadę na urodziny do szwagra ;-) spokojnej nocki życzę i jutrzejszego dnia :-)
 
Beata1988 wolisz książkę czy film? Pewnie książkę skoro jesteś takim pochłaniaczem książek ;-)

My dziś z Majką miałyśmy mega lenia rano i siedziałyśmy w łóżku prawie do 9 ;-) Miałam z nią wyjść chociaż na krótki spacer,ale tak się zbierałam,że przyszła 14 czyli moja wizyta u dentysty:dry: wyszłam z gabinetu dopiero po 17. Dziecko się na mnie rzuciło jakby pół wieku nie jadło ;-)
 
helo
najpeirw to co nadrbilam


hej i ja zagladam do was

mam dosc juz sprzatania nie dosc ze wszystko na raty robie bo lenka marudna to na dodatek cos zrobiłam w noge mam nadzieje ze tylko nadwyrezyłam a nie skreciłam stopy boli jak cholera niestety w pokoju mam wysoka szafe i chciałam kurz z niej zetrzec no i dostałam tylko wspinajac sie na komode a krzesełko było za niskie no i schodzac jakos niefortunnie postawiłam noge :-:)-:)-( mam nadziejey ze przestanie jutro bolec :-:)-:)-(

:

bidulku
wspolczuej
ale AS dobrze mowi altacet i arnika;)albo oklady z lodu

Anabuba-z Elbląga a ostatnio mieszkaliśmy w płocku ale teraz wróciłam na stare śmieci:)
Bartuś śpi i mężu też więc sobie poklikam hehe
u mnie w styczniu szykuje sie roczek i myśle nad tortem.chciałabym sama upiec bo boje sie kupowanych bo nie wiem jaki krem i co dokladnie dodaja a moj synek już od jedzenia dostał alergii jak mia 6 miesiecy i leżelimy w szpitalu wiec co do jedzenia jestem ostrożna. kiedyś gdzies na necie widziałam tort w kształcie samochodu albo jak piłka musze poszukać:tak:

ja mamdalsza rodzine w Elblagu,ale nie pytaj w ktorym miejscuud okaldnie bo nie wiem;)

Dawno się tak nie narobiłam.
Pies dostał biegunki i nie zdążył zbiec po schodach na dwór...:wściekła/y::wściekła/y:
Miałam sprzątanie,a przy okazji schody całe umyłam.;-):-):-)
Dzieciaki śpią,mąż telewizję ogląda,pies pomrukuje ,więc wszystko oki.
Biorę się za kończenie ozdób na kiermasz.;-):-):-)
upppppsssssssssss
to mialas wesolo
i znow szalejesz z robota
nakopac do dupki????????????????????????????


Witam z rana :-):-):-)
Za oknem śnieżek prószy, do tego jest spory mróz więc chyba przesiedzę ten dzień w domu :tak::tak:

Która z was wie jak sie nazywa ten tańszy zamiennik tantum verde do psikania? Chyba Anabuba o nim kiedyś pisała :confused::confused:

ten zamiennik to Septolux :tak::tak::tak::tak::tak:
e tam zimno
u nas caly dzien miedzy -8 a -10 a teraz -12 :cool2::cool2::cool2::cool2:

Natali ja będę musiała z neta ściągnąć Oczami Edwarda bo tylko w necie są ale fragmenty :tak: no widziałam tego "intruza" chyba też będę musiała kupić :-D
Luna to szalałaś w pracy ;-)
Bubka dobrze że mama klucze miała :tak:
Lolkak zmierzch tak pochłaniam :-D
Kamica super torcik :-)

ja mam chyba 12 rozdzialow tej czesci oczami Edwarda:tak::tak::tak:
zrestza od Justy,ajk chcesz to Ci przesle na maila tylko mi go podaj:-)

ubrałyście już choinkę?????bo ja mam zamiar dopiero kupić chyba w weekend.Ciekawe jak mój Bartus zareaguje he
)

ja tam nie czytam
chyba ze BB:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
choinka?ja na etapie sprztanaia na raty jestem:cool2:

hej mamuski!!!
witajcie w czwartek.:-)
a ja dalej z bolącym gardle i głową:wściekła/y: nic mi nie :no:przechodzi a zażywam wszystkie leki jakie tylko mogą mi pomóc.do tego krystian od dzis zasmarkany taki jest ze z oczu i z nosa mu sie leje.:wściekła/y::-(jeszcze tego tylko brakowało byśmy sie na same swieta pochorowali.:-(
u nas pogoda za oknem zimowa,co jakis czas pada snieg i -5*na termometrze.dzieci spią,m z krystianem w statki graja a ja odpoczywam.

zdrowka dla Was
nie dajcie sie



ja wczoraj na noc wzielam teraflu i po raz kolejny mi pomogl
tzn nadal cos czuje jakby chcialo mnie wziac ale lepiej niz wczoraj
moj tez sie posluchal i wzial sobie przed snem teraflu i wapno i dzsi juz lepiej wygladal i sie czul:tak::tak::tak::tak:

dzionek minal dosc mrzonie
znow mialsymy dzis z Weroniak spacer z przedszkola do domu ok40minut ale dziecko ma okazje sie chociaz hartowac:-D
dzisw przedszkolu nie spala wiec o 20.30 juz spala:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:

ja dzis popralam dywany:-) tzn glownie piana ale powisza pare dni na tym mroze to przy okazji roztocza sie wymroza:tak::tak::tak:
umylam mikrofale,chlebak i pare innych *******
jutro po pracy tez kolejne sprztania
tylko przez to sprztanie,ciagle mycie rak w domu,w pracy to juz w ogole ciagle i dezynfekcja t znow mam rany na dloniach:-:)-:)-(
jak zaciskam piesc to mi skora na dloniach peka:-:)-:)-:)-:)-(
 
hej

dzieki dziewczyny za rady obkładałam kwasna woda noge cale szczescie nie spuchła wiec napewno nie skrecona ale dalej boli choc dzisiaj lepiej chodze niz wczoraj :tak::tak::tak:a co to jest ARNIKA:szok::szok::szok: pierwszy raz sie z taką nazwa spotykam:confused::confused::confused::confused:

Jutro miałam jechac do rzeszowa na zakupy ale zobacze jak bedzie z noga czy dam rade pochodzic po sklepach:confused::confused::confused::confused:
u mnie mrozno dzisiaj ale za to poprasowalam i powiesiłam firanki zostalo mi prasowanie na jutro i sprzatanie łazienki:eek::eek::eek:
 

No i sobie tez cos kupilam ale tak nie na Gwiazdke ale dlatego ze bardzo mi sie podobalo;-):-)A wiec kupilam sobie fajna bielizne w h&m i bluzeczke w new yorker:tak::tak::tak:A ze sa juz wyprzedaze to dzieciakom tez pokupowalam ciuchy:tak::tak::tak:
[/QUOTE]
czekamy na zdjęcia;-):tak:
Beata1988 wolisz książkę czy film? Pewnie książkę skoro jesteś takim pochłaniaczem książek ;-)
że tak odpowiem za siebie :-p
film zajmujący ale do książki sie nie umywa:tak::tak::tak:
nie ma to jak własna wyobraźnia:tak:
:tak::tak:
e tam zimno
u nas caly dzien miedzy -8 a -10 a teraz -12 :cool2::cool2::cool2::cool2:



ja mam chyba 12 rozdzialow tej czesci oczami Edwarda:tak::tak::tak:
zrestza od Justy,ajk chcesz to Ci przesle na maila tylko mi go podaj:-)
łe u nas dzisiaj było -25:-D:-D:-D:-D
myslałam że zamarzne:tak:
i ja poproszę o te rozdziały pocytam z chęcią:tak::tak::tak:


witam nocnie zkonczyłam pierwsze pudło kokardek
m juz w domku szwagier z flaszka przyszedl i niestety popili:dry:
a w piatek m robi imieniny wiec znow popija a w niedziele jedziemy na kregle wiec znow pewnie zabaluja:sorry2:
ale w niedziele nie pozwole ostro:no::-p
 
Beata1988 wolisz książkę czy film? Pewnie książkę skoro jesteś takim pochłaniaczem książek ;-)

My dziś z Majką miałyśmy mega lenia rano i siedziałyśmy w łóżku prawie do 9 ;-) Miałam z nią wyjść chociaż na krótki spacer,ale tak się zbierałam,że przyszła 14 czyli moja wizyta u dentysty:dry: wyszłam z gabinetu dopiero po 17. Dziecko się na mnie rzuciło jakby pół wieku nie jadło ;-)
hehe mój leniuszek to na codzień wstaje o 9;-) dzisiaj spała do 10:-D a ja razem z nią.. i mąż też:-p:zawstydzona/y:
helo


ja wczoraj na noc wzielam teraflu i po raz kolejny mi pomogl
tzn nadal cos czuje jakby chcialo mnie wziac ale lepiej niz wczoraj
moj tez sie posluchal i wzial sobie przed snem teraflu i wapno i dzsi juz lepiej wygladal i sie czul:tak::tak::tak::tak:

dzionek minal dosc mrzonie
znow mialsymy dzis z Weroniak spacer z przedszkola do domu ok40minut ale dziecko ma okazje sie chociaz hartowac:-D
dzisw przedszkolu nie spala wiec o 20.30 juz spala:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:

ja dzis popralam dywany:-) tzn glownie piana ale powisza pare dni na tym mroze to przy okazji roztocza sie wymroza:tak::tak::tak:
umylam mikrofale,chlebak i pare innych *******
jutro po pracy tez kolejne sprztania
tylko przez to sprztanie,ciagle mycie rak w domu,w pracy to juz w ogole ciagle i dezynfekcja t znow mam rany na dloniach:-:)-:)-(
jak zaciskam piesc to mi skora na dloniach peka:-:)-:)-:)-:)-(
teraflu jak dla mnie jest słabe, musi być gripex;-) choć w ciązy nie mogę , ale polecam..
i zdrowia życzę dużo
a na dłonie dobra jest ta maść norweska co reklamują:tak: mąż uzywa bo też mu pękają:sorry2:
ja nie używam nic nigdy i nie mam na szczęście problemu , kiedyś słyszałam ze jak już sie raz posmaruje to będa pękać nieposmarowane i uznałam ze nie zaczynam nawet;-)

a u mnie D pomalował już salon (bo mu się zachciało:sorry2: na święta , no i musiał po sobie posprzątac, to przy okazjo jeszcze że wszystko wynosił do kuchni którą sprzątaliśmy całą kilka dni temu , znów musiał posprzątać .. i pozmywac podłogi:sorry2:
miałam go wyręczyć ale zarypałam nogą w szafkę jak siadałam no i mi kostka spuchła:dry:
Iwcik witaj w klubie;-)
wogóle to miałam coś jeszcze napisać i mi wyleciało z głowy ..
jak zawsze:eek:
 
Witam porannie :-):-)
Maja dzisiaj się obudziła i do mnie że musi zanieść bombkę na choinkę bo dzisiaj ubierają więc ja do niej że mogła mi to powiedzieć wczoraj bo wszystkie bombki są w piwnicy i teraz jej nie przyniosę no i się popłakała :baffled::baffled:
Mnie dzisiaj spacer do reala czeka, może wreszcie kupię jakieś mięsko do pieczenia :tak::tak::tak:
Anabuba nie słyszałaś powiedzenia "częste mycie skraca życie" :-p:-p:-p:-p a tak poważnie to musisz jakiś dobry krem do rąk kupić, ja też polecam ten neutrogena, dostałam go w prezencie i faktycznie jest super :tak::tak::tak:
 
reklama
Witam z ranca
Jakos nic mi sie nie chce i chyab zaraz walne sie do wyra poki dziewczynki spia:tak::tak::tak:Cale szczescie ze dzisiaj juz piatek:tak::tak:I normalnie odliczam dni do ferii swiatecznych hehe;-):-)
Dzsiiaj jeszcze czeka mnie basen z mlodym i mam nadzieje ze nie bedzie korkow bo po powrocie do domu wypadaloby cosik porobic;-)
W weekend planuje powyciagac ozdoby swiateczne i je porozstawiac z dziecmi:tak::tak:A co z choinka to nei wiem kiedy bedzie bo chyba musze sobie kupic:tak:Ta co mialam zawsze jest chyba za duza i nie wiem czy bede miala gdzie ja wstawic:no:Widzialam ostatnio super drzewko choinkowe chyba bonsai:tak::tak:Takie duze,biale,ubrane i z lampkami no idealnie w moim guscie ale cena powalajaca bo 800zł:szok::szok::szok:

ANABUBKA
A mzoe to co dasz rade bedziesz robila w rekawiczkach gumowych:confused:Ja sama cale sprzatanie gdzie trzeba babrac sie we wodzie odwalam w rekawiczkach:tak::tak::tak:
ja mialam kiedys balsam firmy gosh na mega przesuszona i popekana skore i byl ok:tak::tak::tak:
 
Do góry