reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzeszowskie szpitale

reklama
Chodzi mi o opiekę i położne oraz co należy ze sobą wziąć dla maluszka i dla siebie :)

a wiec tak........
ja pierwszego syna rodziłam na lwowskiej(6 lat temu)szpital-tragedia,położne-okropne
opieka po porodzie na sali matek z dziecmi-brak opieki!!!!!!!!!:no:
wiec ja lwowska odradzam każdemu.

a blizniaki rodzilam na rycerskiej(2009rok)i ja sobie chwale.:tak:
ale ja mialam z tego szpitala lekarza i to ordynatora oddziału wiec przy mnie wszyscy skakali.

do szpitala dla siebie to musisz miec piżamy x2 majtki jedno razowe(sa najpraktyczniejsze)reczniki.

a dla dzidziusia.
pampersy,
husteczki nawilżające
2x pieluszki tetrowe,
buteleczke na mleko
ciuszkow nie musisz miec swoich(dopiero na wyjscie)

a twój lekarz pracuje w szpitalu?????
jesli tak to ja bym na twoim miejscu wybrała ten szpital gdzie on pracuje.:tak:

jak bys miała jeszcze jakies pytania to pisz
chetnie odpowiem.:-)
 
Ja rodzilam rok temu na Szopena. Moge polecic i szpital i opieke, tylko ze ja mialam swoja polozną wiec na porod nie moge narzekac.

Dla siebie trzeba miec 2 koszule nocne, jedna na porod, druga na zmiane. Majtek jednorazowych tam nie pochwalają, ale kazdy raczej ma, bo sa praktyczne. No i jakies przybory toaletowe.
Dla dzidziusia tylko chusteczki nawilzone no i ewentualnie smoczek. Pampersy dają i mleczko tez w takich jednorazowych buteleczkach.

Jesli cos bys jeszcze chciala wiedziec to pytaj. Pozdrawiam.
 
a wiec tak........
ja pierwszego syna rodziłam na lwowskiej(6 lat temu)szpital-tragedia,położne-okropne
opieka po porodzie na sali matek z dziecmi-brak opieki!!!!!!!!!:no:
wiec ja lwowska odradzam każdemu.

a blizniaki rodzilam na rycerskiej(2009rok)i ja sobie chwale.:tak:
ale ja mialam z tego szpitala lekarza i to ordynatora oddziału wiec przy mnie wszyscy skakali.

do szpitala dla siebie to musisz miec piżamy x2 majtki jedno razowe(sa najpraktyczniejsze)reczniki.

a dla dzidziusia.
pampersy,
husteczki nawilżające
2x pieluszki tetrowe,
buteleczke na mleko
ciuszkow nie musisz miec swoich(dopiero na wyjscie)

a twój lekarz pracuje w szpitalu?????
jesli tak to ja bym na twoim miejscu wybrała ten szpital gdzie on pracuje.:tak:

jak bys miała jeszcze jakies pytania to pisz
chetnie odpowiem.:-)

chodzilas do dr Botiuka? Bo ja wlasnie do niego chodze z nadzieja ze podczas porodu na rycerskiej będą mnie ''wyjatkowo'' traktowac ;-) .
jakie są tam polozne ?

bardzo mi sie przydaly Twoje informacje na temat torby do szpitala, bo pomimo zaawansowanej ciazy jeszcze nie mam nic spakowanego, bo nie wiedzialam ile czego zabrac :tak: takze dziekuje i mam nadzieje ze jeszcze zajrzysz na ten watek i odpowiesz mi na pytanie dot. poloznych ;) pozdrawiam !
 
Ja rodziłam 3 lata temu na rycerskiej. Poród raczej sobie chwalę, ale miała swoją położną. Co do opieki po porodzie, to różnie z tym było, zależy od kobiet jakie miały dyżur.
Niedługo będę rodzić drugą córeczkę i też na rycerskiej, więc powoli zaczynam pakować torbę.
Do szpitala oprócz tego co koleżanka wcześniej pisała to trzeba jeszcze zabrać dla siebie: kapcie i klapki pod prysznic, szlafrok, biustonosz do karmienia, podpaski poporodowe (takie ogromne np. z belli), przybory toaletowe, łyżkę, widelec i kubek no i dokumenty (książeczka ubezpieczeniowa, karta ciąży). Chyba że się coś pod tym względem zmieniło :) Mogą sie tez przydać wkładki laktacyjne jeśli pobyt się przedłuża.
Dla dziecka warto też mieć smoczek i skarpetki.
 
chodzilas do dr Botiuka? Bo ja wlasnie do niego chodze z nadzieja ze podczas porodu na rycerskiej będą mnie ''wyjatkowo'' traktowac ;-) .
jakie są tam polozne ?

bardzo mi sie przydaly Twoje informacje na temat torby do szpitala, bo pomimo zaawansowanej ciazy jeszcze nie mam nic spakowanego, bo nie wiedzialam ile czego zabrac :tak: takze dziekuje i mam nadzieje ze jeszcze zajrzysz na ten watek i odpowiesz mi na pytanie dot. poloznych ;) pozdrawiam !

witaj!!!!
tak to prawda ze jesli jesteś paciętką ordynatora to bedziesz dobrze traktowana.
położne ja miałam super i ogólnie jestem zadowolona z tego szpitala.
 
reklama
Do góry