reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Ja też zaraz się kłade spac miałam dziś zaganiany dzien.
Wiktoria też sobie tak pomyślałam może naprawde poszła do lekarza a on ja zostawił w szpitalu?oby było wszystko ok
 
reklama
hej
przepraszam ze musiałyscie się o mnie martwić..
niedawno weszłam na forum no i zdązyłam na maju tylko napisac co i jak... a później musiałam wykąpąć małą i uśpić , i dopiero teraz znów zasiadłam..
już wszystko pisę..

więc tak.. mała nadal się nie rusza.....:sorry2:
ale byłam rano u lekarza.. musiałam czekać 2 i pół godziny zeby mnie wkońcu przyjął:baffled:
no i badała mnie babka z macanki brzucha , i uznała że mała się musiała przekręcić tak ze nie czuje , a później słuchała serduszka , no i w amirę długo słuchała i uznała że nie ma żadnych przerw w biciu , i ze wszystko w jak najlepszym porzadku:tak:
całe szczęście bo myslałam ze umrę z nberwów..
no ale nadal nic nie czuję..
mówiła że mam się nie martwić , bo to wina ułożenia , i tyle..
ciesze się że wszustko jest ok:tak:

no i przepraszam ze wczensiej nie weszłam , no ale obowiązki:baffled:

wiktoria u mnie jest 23tci 6 dzień ale ciąża jest o tydzień starsza .. więc 24tc6dzień

a teraz idę nadrabiać
 
Lidzia, wiktoria 12
a ja do życzonek z okazji rocznicy ślubu
dorzucam bukiet kwiatów. :-)

bukiet_kwiatow


Maju anakondy :
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

44.jpg

dołączam do zyczonek..

wiktoria
mi tez spadł kamień z serca jak usłyszałam to małe serduszko..
no bo aż mi się nie chciało wierzyć że się dziecko tak ułożyuło żeby go tyle dni nie poczuć..
ja już miałam takie głupie myśli , tym bardziej ze to 2 ciąża no i w 1 się tak nie zdarzyło...
nawet nei chcę pisac co ja myślałam soboe jak poczułam jedno jakieś takie jakby otarcie na dzień...i ani kopniaczka ani nic.... yhhhh
 
witajcie kobitki
wybaczcie nie poczytam bo czasu brak
ostatnio jakos nie mialam weny na pisanie
w niedziele dostalam @ takiej silnej ze nie bylam w stanie chodzic pol dnia,dopeiro po 1,5godz ketoanl 100 zadziala i moglam cos zrobic
w pracy ok,dzieci zdrowe
jutro musez zPaulina od wawy jechac bow aparacie na zeby pekl jej drucik itrzebato naprawic

brak slonca napawa mnie pesymizmem wiecmam dola malego.
oby do wiosny
dzis zalatlaam sobie koncu dziure w zebie,tzn jaksi mieisac temu ukruszylo mi sie kawal zeba,martwego ale mi to przeszkadzalo no i dzis mi jakso zalepila,na jakis czas powinno wystaczyc.

Weronika nadal chetnie chodzi do pzreszdkola,na szczescei i coraz czesciej spi podczas drzemki
Paulina chwilami doprowadza mnie do szalu,ale cos dorastajacy autystyk = koszmar
moze gada nie utluke:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:

no i tyle chyba
i dzis w koncu pozbylam siechoimki z domu, bo juz sie niezle sypala a poza tym zaczela mnie starsznie wkurzac
wiec pol wieczoru zeszlo mi sie na sprztanaiu

jak toras ma ochote to zachecam do obejrzenia filmu
Filmy XviD / DivX :: Temple Grandin *2010* [DVBRip.XviD] [Lektor PL]

ksiazka jes super,a jak film obejrze to wam powiem czy dobry,taki zyciowy autystycznej babce.tzn w kaiszce opoiwadziela wiekszosc swojegi zycia
 
Vikamcia wieże ci wiem ze różne ci myśli do głowy przychodziły ale juz dobrze jest i juz nie mysl o tym.A bobasek moze sie znowu przekręci i będzie kopniaki ci dawał..

Anabuba współczuje bólu naprawde bo ja też bolesnie miesiączkuje umieram pierwszego dnia a mówią ze po porodzie wszystko mija wcale nie prawda.


No więc ja juz sie żegnam odezwe sie jak będe miała kompa mam nadzieje ze szybko :-) Dobranoc
 
mam nadzieję ... bo te kopniaczki dają mi dużo spokoju..
a jak ich brak to tylko myslę czy nadal jest wszystko ok... :-(
niech mi się jak najszybciej przekręci mala.. bo normalnie aż strach..
dzisiaj tak samo nic nie czułam wogóle... ...
 
hej
przepraszam ze musiałyscie się o mnie martwić..
niedawno weszłam na forum no i zdązyłam na maju tylko napisac co i jak... a później musiałam wykąpąć małą i uśpić , i dopiero teraz znów zasiadłam..
już wszystko pisę..

więc tak.. mała nadal się nie rusza.....:sorry2:
ale byłam rano u lekarza.. musiałam czekać 2 i pół godziny zeby mnie wkońcu przyjął:baffled:
no i badała mnie babka z macanki brzucha , i uznała że mała się musiała przekręcić tak ze nie czuje , a później słuchała serduszka , no i w amirę długo słuchała i uznała że nie ma żadnych przerw w biciu , i ze wszystko w jak najlepszym porzadku:tak:
całe szczęście bo myslałam ze umrę z nberwów..
no ale nadal nic nie czuję..
mówiła że mam się nie martwić , bo to wina ułożenia , i tyle..
ciesze się że wszustko jest ok:tak:

no i przepraszam ze wczensiej nie weszłam , no ale obowiązki:baffled:

wiktoria u mnie jest 23tci 6 dzień ale ciąża jest o tydzień starsza .. więc 24tc6dzień

a teraz idę nadrabiać

Całe szczęście, że wszystko ok dzięki Bogu!!
 
reklama
Do góry