reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

(Not So) Desperate Housewives - czyli rady i porady na temat domu i nie tylko...

Cytrus

mama dwoch czarodziejek:)
Dołączył(a)
20 Styczeń 2009
Postów
1 112
Miasto
six mile...away...
Rady i porady na rozne tematy,jak usunac uporczye plamy,srodki czystosci domowej roboty,jakie kwiaty warto zasadzic w ogrodzie,dekoracja wnetrz,walka ze szkodnikami,uporczywa plesnia i wilgocia w Irlandii,porady modowe,makijazowe i tysiace innych spraw:-)
Mam nadzieje ze dolaczycie mamuski:-)
 
reklama
Sandrulińska uwielbiam Antheę czy jak to tam się pisze:-D chociaż mój T uważa że nie powinnam jej oglądać bo nie chce żeby nasz dom zamienił się w muzeum:-D:-D:-D:-D ale myślę że przesadza no bo jak mieć całkowicie czysty dom z dwójką maluchów i szczeniakiem?:confused:
 
Sandrulinska fajna strona , ja moge pomóc w serwetkach i nakryciu stołu hihi to napewno. A co do kamienia w czajniku to polecam używania filtrów Brita z wkładami, woda jest zdrowsza i czajnik bez osadu:)
 
ja też lubie ją oglądać:-) niektóre rady są dla ludzi , ale ma tez kosmiczne pomysły dla mam z dziecmi nie do wyrobienia moim zdaniem :tak: i niepotrzebne troszke jak choćby składanie końcówki papieru toaletowego:confused:
 
Kamcia popieram:tak: też używam Brity i nasz dwuletni czajnik wygląda jak nowy
Sandrulińska zgadza się:-p niektóre jej pomysły przerażają ale mi się przydała sztuka składania prześcieradła takiego z gumkami:tak: wcześniej za cholerę nie potrafiłam go złożyć:cool2:
 
reklama
kamcia też mamy brite:tak:
drzodusia o tak sztuka składania prześcieradeł z gumką i teszirtów ! odmieniły moje życie :-p
 
Do góry