reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

(Not So) Desperate Housewives - czyli rady i porady na temat domu i nie tylko...

dziękujemy Aniu :tak::tak:

tego nie wiedziałam :
"Koty wchodzą wszędzie – jeśli irytują cię wędrówki po stole czy blacie kuchennym – możesz wziąć się za wychowanie kota: „karnie” pryskać go wodą, ostrzegawczo klaskać lub ułożyć wysuszone skórek pomarańczy, cytryny lub limonki – koty nie znoszą tego aromatu."
to znaczy o tych suszonych cytrusach :tak: ,bo ponoc pryskanie kota nie jest dobre,bo nas znienawidzi no chyba,że pryskamy tak,żeby nie widział kto pryska i skąd ta woda czyli bawimy się w detektywa i pryskamy ukryci zza szafy :eek::-D
a moja już się nauczyła wskakiwac na stół :eek::dry:
 
reklama
helloł

dla mnie watek przedni :tak:

za cholere nie moge złozyc tego przescieradła- sen z powiek mi to spędza:wściekła/y::-D:-D ale bede próbować / Thx laseczki
 
dzindusia dopiero teraz doczytałam że pytałaś co u mnie:zawstydzona/y: ano jakoś leci,pomału ale do przodu:-) podobno wracasz do miasta;-) w takim razie musimy się na jakąś kawuchę umówić:tak:
 
reklama
Do góry