reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gotujące czerwcówki

musze sie pochwalic ze na swieta robilam pierniczki z przepisu anecznik-dziekuje!!! z 6 jajek-szok, bo zawsze dawalam 1 lub 2, ale wyszly super, bardzo duzo ich narobilam i do tej pory podjadamy, tzn ja od 3 dni trzymam dietke, ale moj szanowny małżonej z mleczkiem na kolacje bardzo czesto, puszyste, ladne, bomba
i bardziej sie nie pochwale moimi wyczynami kulinarnymi, bo zrobilam tylko te pierniczki i sledzie po sultansku i wsio ;)
 
reklama
musze sie pochwalic ze na swieta robilam pierniczki z przepisu anecznik-dziekuje!!! z 6 jajek-szok, bo zawsze dawalam 1 lub 2, ale wyszly super, bardzo duzo ich narobilam i do tej pory podjadamy, tzn ja od 3 dni trzymam dietke, ale moj szanowny małżonej z mleczkiem na kolacje bardzo czesto, puszyste, ladne, bomba
i bardziej sie nie pochwale moimi wyczynami kulinarnymi, bo zrobilam tylko te pierniczki i sledzie po sultansku i wsio ;)

Cieszę się że wyszły i że smakują :-D, je też ma jeszcze trochę w pudełku i mąż sobie do herbatki rano podjada :-)
 
A widzisz! Ja z kolei kupiłam w pierwszej lepszej budce na bazarku a tez myślałam, ze bede musiała po niego do jakiegoś supermarketu jechac:)
 
Dziewczyny zrobilam biszkopciki z przepisu Moje wypieki i sa re-we-la-cyjne!!! Bez zadnych dodatkow, slicznie pachna a Lila wcina az milo patrzec! Z calego serca polecam robi sie je super szybko i latwo czyli jak dla mnie bomba :-D Ja nie uzywalam rekawa do nakladania, chlapalam lyzka a i tak wyszly ladne, okragle i apetyczne.
 
reklama
Dziewczyny zrobilam biszkopciki z przepisu Moje wypieki i sa re-we-la-cyjne!!! Bez zadnych dodatkow, slicznie pachna a Lila wcina az milo patrzec! Z calego serca polecam robi sie je super szybko i latwo czyli jak dla mnie bomba :-D Ja nie uzywalam rekawa do nakladania, chlapalam lyzka a i tak wyszly ladne, okragle i apetyczne.

fajne przepisy ale nie lubię tej str juz nie raz mi z niej nie wyszły przepisy zarówno mi jak i moim koleżankom:)
 
Do góry