reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

karmienie piersią tylko do 4 miesiąca? artykuł!

reklama
jesli chca to moga tak robic na swoich dzieciak , bo polki daja tyle ile moga .. przynjamniej ja taka bede ;) .. moim zdaniem im wiecej tym lepiej chociazby raz dziennie w pozneijszym czasie ale cos :) ..
 
przeczytajcie...
oni sami pewnie nie wiedzą, bo co chwilkę zmieniają
ja karmiłam do 7,5 miesiąca
z powodu grypy pokarm zanikł, ale i tak chciałam już odstawiać

Karmienie piersią może powodować alergie - Wiadomości w Onet.pl
Taa a za dwa lata stwierdzą, ze dziecku w ogole piers potrzeba nie jest i od razu nalezy mu podawać kartofelki z mięsem. Niech ekserymentuja na swoich dzieciach. Starszy dwa lata na piersi i NIGDY anemii nie miał...Ciekawe dlaczego kiedys jak była tylko pierś to dzieci maiły mniej alergii...Ech naukowcy... Nudzi im sie to durne teorie wymyslają...A kazda matka maintynkt i niech jego słucha przede wszystkim bo tabelki i podejscie lekarzy sie zmienia co minute prawie.
 
Taak, mój syn był na samym cycu do 7 miesiąca. W 5 miesiącu próbowałam podać mu marchewkę. W 6 miesiącu też próbowałam. I w 7. W końcu zaczął jeść inne rzeczy i polubił, ale już widzę, jakby się dał odstawić wcześniej ;)
Dzieciak zdrowy jak rydz, prawie wcale nie chorował. Anemii i alergii nie ma.

"Doktor Mary Fewtrell, pediatra z University of London Institute of Child Health, twierdzi że te zalecenia byłyby aktualne, gdybyśmy mieli dostęp do zdrowej żywności i niezanieczyszczonej wody."- to jest argument za wcześniejszym wprowadzaniem pokarmów stałych do diety dziecka? Mamy dostęp do zanieczyszczonej wody i niezdrowej żywności więc karmmy nią dzieci... ?
 
Do góry