reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Hejka!

A ja nie pijam zbożowej kawy, tylko delikatną rozpuszczalną. O dziwo nie odwidziała mi się w ciąży,więc fajnie :-)
U mnie dzisiaj nie ma słoneczka,ale nadal ciepło +9'C. Jutro wreszcie wychodzę na świeże powietrze,ale powiem Wam szczerze,że jakoś wielkiej dawki energii nie mam. Mieszkanie wymaga sprzątania,a mi się nie chce ruszyć...ale ze mnie leń!
Wszystkim dziewczynom życzę miłych wizyt u gino! trzymajcie się ciepło...
 
reklama
Tonya fajnie jest od czasu do czasu.Ale jak ciągle jesz na mieście to już nie jest takie fajne. Jutro jadę do mamy co by tu sobie zażyczyć na obiadek????
refrigerator.gif
 
Tonya fajnie jest od czasu do czasu.Ale jak ciągle jesz na mieście to już nie jest takie fajne. Jutro jadę do mamy co by tu sobie zażyczyć na obiadek????
refrigerator.gif

Miałam na mysli też to, że fajnie że idziesz na wizytę z koleżanką i potem jeszcze miło spędzisz czas :-) Ja do mamy w czwartek jadę i mam ten sam dylemat...;-)
 
do mnie właśnie babcia dzwoniła ze mam jutro przyjechać bo ona krokietów narobiła.. i gołąbków no i moich ulubionych pierogów ruskich:) haha;p hihh a ja jeszcze sobie zarzyczyłam zeby mi żurku ukisiła;p
 
haha przecież ja nie zjem tego wszystkiego na raz;) hih weznę sobie do domku do zamrażalnika i jak będę miała ochotę to będzie jak znalazł;) hih no i pare obiadków przy tym tez będę miąla z głowy;)

dziewczyny ja zmykam na powtórki moich seriali;p hih i na obiadek no i na ten kisiel:) hiih smacznych obiadków wam życzę;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Monila cofnęłam się parę stron i zauważyłam że do rybki na herbatkę przy kominku się wybieramy :)

Kasica - powodzenia :)
 
Do góry